Biz sizi arayalm

Bitkisel Cinsel Güç

 

Bitkisel Cinsel Güç

Bitkisel Cinsel Güç

MAKALELER

Ana Sayfa   |  Mucizevi Bitkiler   |  Afrodizyak   |  Bitkisel Cinsel Güç

Bitkisel Cinsel Güç

 

Bitkisel Cinsel Güç

Bitkisel Cinsel Güç

Bitkisel Cinsel Güç

Bitkisel Cinsel Güç artırıcı bitkilerin başında keçiboynuzu ve havuş gelmektedir. Eğer cinsel güç anlamıda problem yaşıyorsanız keçiboynuzu yiyebilir veya havuç suyu içebilirsiniz. Yanlız havuş suyu’nu fazla tüketmemek kaydıyla 2 günde 1 su bardağı içebilirsiniz. Taze olarak hazırlanmalıdır. Hazır havuç suyu içerseniz başarı oranı %70′e kadar düşmektedir. Buna destek olarak yanında keçiboynuzu tüketebilirsiniz.

Taze sıkılmış havuç suyu (TSHS) içerdiği bazı etkin maddeler bakımından aynı zamanda mükemmel bir seksüel hormon grubu uyarıcısı, aktifleyicisi ve de dengeleyicisidir. Bu nedenle, geçici cinsel isteksizliğe veya yaşlılığa bağlı giderek azalan iktidarsızlığa karşı mükemmel bir önleyici ve de takviye edicidir.

 

Dikkat Edilecek Hususlar;

Bitkisel Cinsel Güç artırıcı kürümüzü uygulamadan önce;  Eğer kakaoya karşı alerjiniz varsa, keçiboynuzunu rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Unutmayınız ki, kakao vücudumuzda alerjiye neden olan antikor üretimine sebep olmaktadır. Bu nedenle alerjiye yatkınlığı olanların veya alerjik reaksiyonları olanların kakao tüketiminde ölçülü olmalarını tavsiye ederim.

Bitkisel Cinsel Güç artırıcı kürümüzü uygulamadan önce; Eğer şeker hastasıysanız hiç çekinmeden günde birkaç tane çiğ olarak keçiboynuzu tüketebilirsiniz. Kan şekeriniz yükselmeyecektir.

Bitkisel Cinsel Güç artırıcı kürümüzü uygulamadan önce; İshale karşı mükemmel bir takviyedir. Kabızlık şikâyeti olanların da tüketmesi gereken bir meyvedir.

Bitkisel Cinsel Güç artırıcı kürümüzü uygulamadan önce;  Çocuklarda keçiboynuzu (harnup) kürünü uygularken dikkat edeceğiniz en önemli nokta günde bir defa ve sadece sabah kahvaltısı arasında tüketilmesidir. öğle veya akşam uygulanmaması gerekir.

Bitkisel Cinsel Güç artırıcı kürümüzü uygulamadan önce;  Keçiboynuzunu kesinlikle on dakikadan fazla haşlamayınız. On dakikanın üzerindeki haşlama süresinde kan şekerini yükseltme riski başlamaktadır.

Bitkisel Cinsel Güç artırıcı kürümüzü uygulamadan önce;  Aktarlardan keçiboynuzunu alırken dikkat etmeniz gereken nokta kırılmamış, ezilmemiş ve parçalanmamış olmalarıdır. Kısaca, satın alacağınız keçiboynuzlarınm bütün halinde olmasına özen gösteriniz.

Bitkisel Cinsel Güç artırıcı kürümüzü uygulamadan önce;  Kür amaçlı kullanılacak keçiboynuzunun pekmezi veya çiğ olarak tüketilmesi uygun değildir. Ancak, şikâyetiniz kabızlık veya ishalse bu durumda çiğ olarak tüketilmesi gerekir.

Bitkisel Cinsel Güç artırıcı kürümüzü uygulamadan önce; Aksi belirtilmedikçe aynı anda birden fazla kür uygulanmamalıdır. Herhangi bir kürün uygulama süresi tamamlanmadan da başka bir bitki çayı ( yeşil çay, papatya, ıhlamur, adaçayı, gibi…) içilmemelidir.

Bitkisel Cinsel Güç artırıcı kürümüzü uygulamadan önce; Tüm kürlerin çelik veya emaye kaplarda hazırlanması gerekmektedir.

* Kullanacağınız bitkinin raf ömrünün bir yılı geçmemiş olmasına dikkat ediniz.

*Doktorunuzun önerdiği farklı bir tedavi varsa lütfen onu uygulayınız. Doktorunuz önermeden bu tedavi biçimini uygulamayınız.

Bitkisel Cinsel Güç