Biz sizi arayalım

Zayıflama Kürleri

 

Zayıflama Kürleri

Zayıflama KürleriZayıflama Kürleri

Zayıflama Kürleri:
 
*Kür 1: 
Malzeme:limon,greyfurt,bal,su 
 
Hazırlanışı:3 tane limon ile 2 tane greyfurt,kabukları soyulmadan inci ince kesilir. üzerine, 4 su bardağı su konulur.15 dakika kaynattıktan sonra 3 çorba kaşığı süzme bal ilave edilir.15 dakika daha kaynatıldıktan sonra porselen bir kaba süzülür.sabah akşam , birer su bardağı içilir. 
 
*Kür 2:  
Malzeme:limon,şeker,su 
 
Hazırlanışı:1 çay bardağı yeni sıkılmış limon suyuna 1 çorba kaşığı su ile 1 kahve kaşığı toz şeker konur.karıştırıldıktan sonra içilir. 
 
*Kür 3:  
Malzeme:papatya,limon,su
 
Hazırlanışı:4 bardak kaynak suya,1 çorba kaşığı ufalanmış paptya ve kabukları soyulmadan doğranmış 1 limon konur.6 saat bekletildikten sonra süzülür.saat 10:00,15:00 ''de birer çay bardağı içilir. 
 
*Kür 4:  
Malzeme:atkuyruğu(tilkikuyruğu,zemberekotu),su
 
Hazırlanışı:4 su bardağı kaynak suya 20 gram (1 çorba kaşığı) ufalanmış atkuyruğu konur. yarım saat bekletildikten sonra ince ve temiz bir tülbentten süzülür. saat 10:00,15:00 ve 21:00''de birer çay bardağı içilir.
 
*Kür 5:  
Malzeme:kiraz çöpü, su
 
Hazırlanışı:6 bardak suya 1 çay bardağı dolusu kiraz çöpü konur.12 saat bekletilir. sonra 15 dakika kaynatılır ve yarım saat bekletilir.süzüldükten sonra saat 10:00,15:00 ve 21:00''de birer çay bardağı içilir.
 
*Kür 6: 
Malzeme:biberiye(rosmarinus officinalis),su
 
Hazırlanışı:4 su bardağı saf sirkeye 1 avuç biberiye konur.10 gün bekletildikten sonra ince ve temiz bir tülbentten süzülür.sabah akşam birer çay bardağı içilir. 
 
*Kür 7:  
Malzeme:kanavcıotu(adonis vernalis),su 
 
Hazırlanışı:1 su bardağı sıcak suya 1 tatlı kaşığı ufalanmış kanavcıotu konur.20 dakika bekletildikten sonra süzülür. günde 3 kere birer çorba kaşığı içilir. 
 
*Kür 8: 
Malzeme:kereviz,domates,havuç,su 
 
Hazırlanışı:4 bardak suya 2 tane kerviz doğranır.15 dakika kaynatıldıktan sonra süzülür. suyuna;1 su bardağı yeni sıkılmış domates suyu ile 1 su bardağı yeni sıkılmış havuç suyu konur.saat 10:00,15:00 ve 21:00''de birer çay bardağı içilir. 
 
*Kür 9:  
Malzeme:mısır püskülü,su 
 
Hazırlanışı:4 bardak suya 3 tutam mısır püskülü konur.15 dakik kaynatıldıktan sonra ince ve temiz bir tülbentten süzülür.günde 3 kere birer su bardağı içilir.
 
*Kür 10: 
Malzeme:ıspanak,mısırözü yağı,su 
 
Hazırlanışı:1/2 kg ıspanak iyice temizlendikten sonra 4 bardak suya konup az haşlanır. süzüldükten sonra üzerine 3 çorba kaşığı mısırözü yağı konup yenir. 
 
*Kür 11: 
Malzeme:marul tohumu,su 
 
Hazırlanışı:4 bardak suya 1 tatlı kaşığı marul tohumu konur.5 dakika kaynatıldıktan sonra süzülür.günde 2 kere birer kahve fincanı içilir.
 
*Kür 12: 
Malzeme:limonsuyu,bal 
 
Uygulanışı: 
1 hafta boyunca her gün;1 kahve fincanı limonsuyuna 1 kahve fincanı su ve 1 kahve kaşığı süzme bal katılıp içilir. 
2. hafta,her gün; 1 çay bardağı limonsuyuna 1 çay bardağı su ile 1 kahve kaşığı süzme bal katılıp içilir. 
3. hafta, her gün; 1su bardağı limonsuyuna 1su bardağı su ile 1 kahve kaşığı süzme bal katılıp içilir. 
4. hafta, her gün; 1 çay bardağı limonsuyuna 1 çay bardağı su ile 1 kahve kaşığı süzme bal katılıp içilir. 
5. hafta, her gün; 1,5 kahve fincanı limonsuyuna 1,5 kahve fincanı su ve 1 kahve kaşığı süzme bal katılıp içilir. 
6. hafta, her gün; 1 kahve fincanı limonsuyuna 1 kahve fincanı su ve 1 kahve kaşığı süzme bal katılıp içilir.
 
*Kür 13:  
Malzeme:yoğurt, patates 
 
Hazırlanışı:10 gün süreyle ,sadece yoğurt ve patates yenir.
 
*Kür 14: 
Malzeme:sarapna(smilax),su 
 
Hazırlanışı:1 su bardağı sıcak suya 1 kahve kaşığı ufalanmış saparna konur.5 dakika bekletildikten sonra süzülüp içilir.
 
*Kür 15: 
Malzeme:aslandişi(karahindibâ),su
 
Hazırlanışı:4 bardak suya 4 çorba kaşığı ufalanmış aslandişi kökü konur.10 dakika kaynatıldıktan sonra temiz ve ince bir tülbentten süzülür. sabah akşam birer kahve fincanı içilir. 
 
*Kür 16:  
Malzeme:enginar,akdiken(rhamnus),dulavratotu(arctium lappa),ayrıkotu(triticum repens),su 
 
Hazırlanışı:4 bardak sıcak suya 1 avuç ufalanmış enginar yaprağı ,1 avuç akdiken çiçeği, 1 avuç dulavratotu yaprağı ve ufalanmış kökü,1 avuç ayrıkotu konur.ağzı kapatıldıktan sonra 1 saat bekletilir. 
ayrı bir kapta ; 10 su bardağı su kaynatılır. daha önce hazırlanan karışım bu suyun içine süzülür.sonra temiz bir şişeye doldurulur.eritilmek istenen yerler, hergün bu suyla ovulur. 
 
 
Etiketler: Zayıflama, kilo, verme, yağ, diyet,incelme, şişmanlık, bursa, bitkisel, mehmet, öz, maranki, saraçoğlu, karatay,ender, ender saraç, ibrahim, ibrahim saraçoğlu, saraçoğlu, saracoglu, ender saraç, saraç, dr saraç, dr ,karatay, saraçoğlu, mehmet oz, mehmet öz, ömer çoşkun, mustafa eraslan, eraslan,zayıflama, kilo verme, kilo, verme, problem, bitkisel, hızlı, en sağlıklı, sağlıklı, obezite, tedavisi,  tedavi, bursa, magaza, yetkili, satıcı, kapsül, etkili

İLGİLİ ÜRÜNLER

BB Form Tea

200.00 TL

BB Form Tea

Koz Body Termal Set

170.00 TL

Koz Body Termal Set

Şifa Life tea Detox Çayı

125.00 TL

Şifa Life tea Detox Çayı

SLiMHER Yeşilçaylı Bitkisel Karışım Tablet

80.00 TL

SLiMHER Yeşilçaylı Bitkisel Karışım Tablet