Biz sizi arayalım

Zayıflama Çayı Ender Saraç

 

Zayıflama Çayı Ender Saraç

Zayıflama Çayı Ender SaraçZayıflama Çayı Ender Saraç

Zayıflama çayı Ender Saraç
 
Kilo verip ideal bir form elde etmek için kullanıp içtiğimiz bitkilerden yapılan pek çok çay hem toksin atmamıza hemde zayıflamamıza yardımcı oluyor. çok aşırıya kaçmamak koşulu ile uzmanlarında önerileri bu doğrultuda. İşte size Dr. Ender Saraç'ın da önerisi olan bir bitki çayı önerisi: 
 
Malzemeler (Bir su bardağı için)
 
*1-2 adet avakado yaprağı 
*1 çay kaşığı yeşil çay 
*Küçük bir tutam kiraz sapı 
*Mısır püskülü 
*1 çay kaşığı rezene tohumu 
 
Hazırlanışı:
 
Bu ürünler 1-2 dakika kaynatılacak ve hafifçe fokurdadıktan sonra 3-4 dakika demlenmeye bırakılacak. Sonrasında şeker veya tatlandırıcı eklenmeyecek sadece çok ince bir dilim limonla içilecek. Yemeklerden biraz sonra da içebilirsiniz. Akşam mümkün olduğunca erken yenilecek. Sabah ise erken kalkmak önemli çünkü erken kalktığınızda metabolizma hızlanır, sabah sporu ise vücudu canlandırır, harekete geçirir. 
 
Etiketler: Zayıflama, kilo, verme, yağ, diyet,incelme, şişmanlık, bursa, bitkisel, mehmet, öz, maranki, saraçoğlu, karatay, çay, barut, ağaçlı ender, ender saraç, ibrahim, ibrahim saraçoğlu, saraçoğlu, saracoglu, ender saraç, saraç, dr saraç, dr ,karatay, saraçoğlu, mehmet oz, mehmet öz, ömer çoşkun, mustafa eraslan, eraslan,zayıflama, kilo verme, kilo, verme, problem, bitkisel, hızlı, en sağlıklı, sağlıklı, obezite, tedavisi,  tedavi, bursa, magaza, yetkili, satıcı, kapsül, etkili

İLGİLİ ÜRÜNLER

BB Form Tea

200.00 TL

BB Form Tea

Koz Body Termal Set

170.00 TL

Koz Body Termal Set

Şifa Life tea Detox Çayı

125.00 TL

Şifa Life tea Detox Çayı

SLiMHER Yeşilçaylı Bitkisel Karışım Tablet

80.00 TL

SLiMHER Yeşilçaylı Bitkisel Karışım Tablet