Biz sizi arayalım

Erkekler sertleşme sorununu yıllardır yaşamaktadır. Son zamanlarda ise bitkisel çözümlerle bu sorunları ordan kaldırmaya çalışmaktadırlar. Sitemizdeki %100 doğal ürünlerle sertleşme sorunlarını ortadan kaldırıyoruz?

 

Sertleşme

SertleşmeSertleşme

 

SERTLEŞME
 
 
               Erkekler sertleşme sorununu yıllardır yaşamaktadır. Son zamanlarda ise bitkisel çözümlerle bu sorunları ordan kaldırmaya çalışmaktadırlar. Sitemizdeki %100 doğal ürünlerle sertleşme sorunlarını ortadan kaldırıyoruz…
 
 
Kullanılan pek çok ilacı çevrenizden duymuş olabilirsiniz.Pek çok hasta için bu ilaçlar tedavinin ilk basamağını oluşturmaktadır. İlaçlar oldukça etkili sonuçlar vermektedirler.İlaçlar tedavideki tek seçenek değildir ve doktorunuz başka tür tedavi biçimlerini de size önerebilir.Bunlar arasında seçim yapmak size ve cinsel partnerinize kalmıştır.Tedaviye başlarken doktorunuz altta yatan olumsuz faktörleri ortadan kaldırmaya yönelik işlemler yapabilir:
Yaşam tarzı değişiklikleri ve psikolojik faktörler: İlaç bağımlılığı ve suistimaline yönelik durumların ortadan kaldırılması sertleşme bozukluğunu düzeltebilir. Altta yatan depresyon,performans anksiyetesi gibi durumlar da ilaçlarla başarılı şekilde tedavi edilebilir.Sigaranın bırakılmasının da cinsel sağlığa olumlu etkileri olacaktır.
Yan etkisi olan ilaçlar: Başka sağlık problemleri nedeniyle kullanılan bazı ilaçların sertleşme bozukluğu'na yol açıcı yan etkileri olabilmektedir.Bunların başında yüksek tansiyon için kullanılan ilaçlar gelmektedir.sertleşme bozukluğu 'nun bu ilaçlara bağlı olduğu düşünülüyorsa ilaç değiştirilebilir veya doz ayarlaması yapılabilir. Doktorunuza danışmadan bu ilaçları kesmeyin ,değiştirmeyin ve dozunu azaltmayın . 
 
Hormon Tedavileri: Kan testinde erkeklik hormonu (Testosteron) düzeyiniz normalin altındaysa sertleşme bozukluğu ile birlikte cinsel istek azlığı ortaya çıkar.Bu durumlarda tedaviye erkeklik hormonu ilave edilebilir.Testosteronun hap ,iğne veya deriye sürülerek kullanılan jel şekilleri mevcuttur.Mutlaka üroloji uzmanı tavsiyesiyle ve onun gözetiminde kullanılmalıdır.
 
ETİKET: erkek afrodizyak nedir, sertleşme, iktidarsızlık, sertleşmeme, sertleşme sorunları, çabuk boşalma, erken boşalma, erkek afrodizyak nereden bulunur, erkek afrodizyak hap, erkek afrodizyak parfüm

İLGİLİ ÜRÜNLER

!!!İNDİRİM!!!Max48 (10 lu kapsül)!!!İNDİRİM!!!

80.00 TL

!!!İNDİRİM!!!Max48 (10 lu kapsül)!!!İNDİRİM!!!