Biz sizi arayalım

Öksürük ve Balgam Tedavisi

 

Öksürük ve Balgam Tedavisi

Öksürük ve Balgam TedavisiÖksürük ve Balgam Tedavisi

 

Öksürük ve Balgam Tedavisi
 
" Öksürük ve balgam tedavisine yardımcı bitkisel kürler hakkında bilgiler. "
 
Balgam ve öksürük,kış aylarını zehir eden bir ikili olan balgam ve öksürük rahatsızlıkları bir çok kişiye sorun çıkartmaktadır.Balgam ve öksürük tedavisi için bitkisel yöntemlerle evinizde kendi kendinizin doktoru olabilirsiniz.Balgam ve öksürük için bitkisel olarak kulanılan ve bilinen ilk bitkimiz herkesinde bildiği üzere ıhlamurdur.
 
Öksürürüğün bitkisel tedavisi için ise yine aynı şekilde ıhlamur,tarçın,zencefil bu bitkiler hem öksürüğün bitkisel tedavisinde etkili olmakla birlikte etkili balgam söktürücü özelliğe sahiptir.
 
Ihlamura ilave olarak, tarçın, zencefil, karanfil ve havlıcan karışımı birlikte kaynatılırsa, gayet güzel kokusu ve lezzeti ile hem keyif verici olarak içilebilir hem de boğaz ağrısı için, bronşit için ve öksürük için faydalı olmaktadır. Aynı zamanda mide yanmalarını önleyici özelliği vardır.
Şiddetli Öksürük İçin: 1 litre suyun içine, ince dilimlenmiş 1 adet adet elmayı kabuklarıyla birlikte atın. Haşladıktan sonra çay gibi sıcak olarak için.
 
Balgam Söktürücü İçin: Elma kabukları ile yapılan çay, hem göğüsü yumuşatır, hem de, balgam söktürmek için idealdir. Elmanın kabuklarını soyun, İçine biraz tarçın, zencefil ve karanfil atılır. 10 dak demlendirdikten sonra, içilir.
 
 
 
 
ETİKET : öksürük otu tohumu, öksürük otu merhemi, öksürükte bitkisel tedavi, bitkisel tedavi öksürük, şifalı bitkiler öksürük, öksürük için bitkisel çözüm, öksürük tedavileri, çocuklarda öksürük tedavisi, öksürük için tadavi, öksürük ve balgam tedavisi, çocukta öksürük tedavisi, kuru öksürük bitkisel tedavisi, öksürük ve gıcık için bitkisel çözüm, öksürükten sonra nefes kesilmesi, öksürükten bayılma, öksürükten kurtulmanın yolları, öksürükle idrar kaçırma, öksürükle başlayan hastalıklar, öksürükle başlayan grip, öksürükte sırt ağrısı, öksürükle gelen sıt ağrısı, öksürükle mide bulantısı

İLGİLİ ÜRÜNLER

Balen Sıvı Propolis Extract 30 ml

42.00 TL

Balen Sıvı Propolis Extract 30 ml

Faranjit Okaliptüslü Bitkisel Seti

60.00 TL

Faranjit Okaliptüslü Bitkisel Seti

GreenStore Colden Kapsül

69.00 TL

GreenStore Colden Kapsül

HerbalFarma Angustam Kapsülü

50.00 TL

HerbalFarma Angustam Kapsülü