Biz sizi arayalım

Ahmet Maranki Boyun Fıtığı Tedavisi Kürü

 

Ahmet Maranki Boyun Fıtığı Tedavisi Kürü

Ahmet Maranki Boyun Fıtığı Tedavisi KürüAhmet Maranki Boyun Fıtığı Tedavisi Kürü

 

Ahmet Maranki Boyun Fıtığı Tedavisi Kürü
 
Eklem bölgeleriniz, bel ağrılarınız yada boyun ağlarınızdan çok mu şikayetiniz var? Bu rahatsızlıklarınızı, bıçak altına yatmadan halledebilirsiniz. Bunun için ihtiyacınız olan bitkisel yağlardan oluşmuş bir bitkisel formüldür.
 
Boyun ağrıları genel olarak eklem bölgelerinde ki ağrılar gerekse bel ağrıları oturma stilinizden yada başka sebeplerden meydana gelebilir. Bunun için yanlış duruşlardan kaçınmalısınız. Omurganız doğru bir şekilde olduğundan, eğri duruşlardan boynunuzu eğerek dolaşarak zamanla alışkanlık haline gelmektedir. Bunun için öncelikli olarak doğru egzersizler yaparak bunların doğru olmasını kendinize alışkanlık haline getirmelisiniz. Trdiyet.com olarak bel ve eklem bölgelerindeki ve boyun ağrılarındaki rahatsızlıklarınızı giderebileceğiniz, hafifletebileceğiniz bitkisel formül şöyledir.
 
*Zeytin yağı, ceviz yağı, hardal yağı, kekik yağı, badem yağı bütün bu yağların hepsinden eşit miktarlarda karıştırarak streç film ile ağrı olan bölgeye masaj şeklinde yediriyoruz. Daha sonra üzerini streç film ile kapatıyoruz. Bu yağlar kaslarınızı yumuşatarak eklem bölgelerinizi rahatlatacak ve kan dolaşımını hızlandıracaktır.
 
Etiketler: Boyun, fıtığı, bel, ağrı, tutulma, kireçlenme, omur, bursa, bitkisel, ender, saraç, saraçoğlu, maranki

İLGİLİ ÜRÜNLER

Alpenkrauter Balsam 200ml

120.00 TL

Alpenkrauter Balsam 200ml

Antik Mineral Magnezyum Yağı Bitkisel Doğal

42.00 TL

Antik Mineral Magnezyum Yağı Bitkisel Doğal

Balen Glukozamin Kondroitin

105.00 TL

Balen Glukozamin Kondroitin

Fortem Krem  Bitkisel Masaj Kremi

57.00 TL

Fortem Krem Bitkisel Masaj Kremi