Biz sizi arayalım

İstenmeyen Kıllar

 

İstenmeyen Kıllar

İstenmeyen Kıllarİstenmeyen Kıllar

 

İstenmeyen Kıllar
 
İstenmeyen tüyler birçok kadın ve erkek için rahatsızlık verici olmakla birlikte bazı durumlarda psikolojik sorunları da beraberinde getirmektedir.
Bevitax kılları azaltmaya ve zayıflatmaya yardımcı bir cilt bakım metodudur ve kişinin kendi kendine kullanabileceği bir yöntemdir. Bevitax’ ın başarısının temelinde sadece içerdiği natural formülasyonun uygunluğunda değil,aynı zamanda pratik ve kullanışlı olması yatar.
 
BEVİTAX, kökünden tam alınan istenmeyen tüylerin zamanla azaltılması ve zayıflatılmasına yardımcı olmak amacı ile karınca yumurtası yağının işlevleri üzerine formüle edilmiş bir cilt bakım kremidir.
 
BEVİTAX, günlük kullanıma yönelik Karınca Yumurtası Yağı Kremi, epilasyon özelliği ile kozmetik sektöründe her geçen gün önem kazanmaktadır. Her kıl deri altındaki dokuda bulunan canlı kıl köklerinden oluşur. Kılcal damarlarca taşınan mineral, vitamin, yağ ve karbonhidratlarla beslenen kıl folikülleri kılların büyüyüp uzamasını sağlar.
 
KUTU İçERİĞİ : 50 ml.
 
İçİNDEKİLER :
Karınca Yumurtası Yağı, Deionize Water, Ceteareth-12, Provitamin B5, Cetyl Stearyl Alcohol, Caprylic Capric Glyceride, Stearik Acid, Decyl Oleate, Gliserin, Metil Paraben, Tiazolinone, Parfüm Tüy azaltmaya yardımcı cilt bakım kremi Bevitax Karınca Yumurtası Yağı Asidinin güçlü etkisi ile kıl köklerinin aktivasyonunu azaltarak, kılların çıkmasını önlemeye çalışır.
Vitamin Özü sayesinde, tüy alımı esnasında tahriş olan cilde bakım yapar.
Boyar madde içermez.
Krem losyon kıvamı ile cilde daha kolay sürülebilir ve daha çabuk etki sağlar.
Pratik kullanılabilir şişe tasarımı ile kolay kullanım imkânı sağlar.
Şık ambalajı ile tatmin edici bir göz zevki sağlar.
Bevitax, tüylerin çıkış sürelerini geciktirilmesine yardımcı olarak, özel formülüyle istenmeyen tüylere karşı pratik, acısız tüy azaltmaya alternatif destek bir üründür.
 
UYARI: Haricen kullanılır. Yara, yanık ve deri tahribatı olan bölgelere sürülmez! Gözle temasından kaçınınız. Herhangi bir alerji oluşumuna karşı önce üründen bir miktar alarak kolunuzun üst iç kısmına sürerek test ediniz.
İstenmeyen tüyler birçok kadın ve erkek için rahatsızlık verici olmakla birlikte bazı durumlarda psikolojik sorunları da beraberinde getirmektedir. Bevitax kılları azaltmaya ve zayıflatmaya yardımcı bir cilt bakım metodudur ve kişinin kendi kendine kullanabileceği bir yöntemdir. Bevitax’ın başarısının temelinde sadece içerdiği natural formülasyonun uygunluğunda değil,aynı zamanda pratik ve kullanışlı olması yatar.
BEVİTAX, kökünden tam alınan istenmeyen tüylerin zamanla azaltılması ve zayıflatılmasına yardımcı olmak amacı ile karınca yumurtası yağının işlevleri üzerine formüle edilmiş bir cilt bakım kremidir
 
KULLANIM ŞEKLİ:
 
Tüylü olan bölge ağda, cımbız, epilasyon vb. yöntemlerle tüylerden kökünden arındırıldıktan sonra Bevitax karınca yumurtası yağı kremini temizlenen bölgeye; deriye iyice yedirecek şekilde 2-4 dk. Masaj yaparak sürünüz. 4 veya 5 gece yatmadan önce aynı şekilde uygulayınız. Uygulamadan istenen sonucu alabilmek için tüyler yeniden çıkana kadar işlemin yeniden yapılması tavsiye edilir.
Bevitax etkili formülasyonunun yanısıra özel şişesiyle kolay kullanım avantajı sağlar.
Aynı zamanda epilasyondan sonra sadece 4-5 gece uygulama yeterliliğide Bevitax'ı benzerlerinden ayıran önemli farklardan biridir.
BEVİTAX kıl foliküllerinin büyüme evresine etki ederek istenmeyen tüyleri azaltılmasına yardımcı olan natural cilt bakim ürünüdür.
Kıl köklerinin beslenmesinin engellenmesine yardımcı olan doğal karınca asidi ve provitamin B5 içerir. Düzenli kullanıldığında beslenemeyen kıl kökleri güçsüzleşmesine, kılların zamanla incelmesine ve azalmasına yardımcı olur.
Karınca Yumurtası Yağı, karıncaların sahip oldukları ve diğer canlılarda pek rastlanmayan bir vücut salgısı olarak karşımıza çıkan bu sıvı son derece keskin bir asit türü olan doğal formik asittir. Karınca asidi olarak bilinen formik asit, kıl köklerine nüfus ederek, kıl kökü keseciklerinin gücünü zayıflatmaya yardımcı olur. BEVİTAX, kıl kökü yapısına bağlı olarak güçsüzleşen kıl köklerinin incelmesine ve daha yavaş büyümesine yardımcı olur.
 
BEVİTAX cildin yumuşak, pürüzsüz ve sağlıklı görünümü için özel olarak formüle edilmiştir.İçeriğindeki Provitamin B5 vitamini ile zenginleştirilmiş formülü cildinizi nemlendirir, canlandırır ve ferahlatır.
Provitamin B5, ağda ya da epilasyon sonrası doku ve hücrelerin sağlıklı kalması için dermokozmetik alanında yaygın olarak kullanılan bir vitamindir.
 
Her yöntemde olduğu gibi tam başarı, ürünün doğru, dengeli ve sürekli kullanılmasına bağlıdır.
Karınca yumurtağı yağı kremi Hem erkekler hemde bayanlar için uygundur.
 
 
 
 
ETİKET: istenmeyen tüylerden kurtulmanın bitkisel yolu, istenmeyen tüylerden kurtulmanın en hızlı ve en sağlıklı kurtulmanın olları, istenmeyen tüylerden nasıl kurtulabilirim, istenmeyen tüylerden nasıl kurtulurum, kıl dökmeye, tüyler, kıllar, tüy, kıl, istenmeyen kıllar, istenmeyen tüy, tüy dökücü bitkiler, istenmeyen tüylere, tüy dökücüler, kıl dökücü, istenmeyen tüylere lazer tedavisi, etek traşı tüy dökücü krem, erkeklerde istenmeyen tüylere kesin çözüm, emmak tüy dökücü krem 

İLGİLİ ÜRÜNLER

Aşırı Tüylenme Bitkisel Seti

110.00 TL

Aşırı Tüylenme Bitkisel Seti

EPİLEXİN Tüy Dökücü sprey

30.00 TL

EPİLEXİN Tüy Dökücü sprey

Fantasies Ağda Mendili

50.00 TL

Fantasies Ağda Mendili

Folliex Ağda Sonrası Bakım Kremi

40.00 TL

Folliex Ağda Sonrası Bakım Kremi