Biz sizi arayalım

İktidarsızlık İlacı

 

İktidarsızlık İlacı

İktidarsızlık İlacıİktidarsızlık İlacı

İktidarsızlık İlacı

 

 

YEŞİLEX 
 
çAKŞIR KÖKLÜ BİTKİSEL KARIŞIM (10 KAPSÜL)
 
 
İçerik  (Her Bir Kapsülde)
 
Hidroksil Propil Metil Seliloz (Kapsül)  : %10 
çakşir Kökü                                                : %19 
Ginseng                                                        : %20
Isırgan Tohumu                                          : %21 
Zencefil                                                        : %15 
Günlük                                                          : %15  
 
 
 
YEŞİLEX çAKŞIR KÖKLÜ BİTKİSEL KARIŞIM (10 KAPSÜL)
 
EREKSİYON SORUNU VE YEŞİLEX
Geçici ereksiyon bozukluğu atakları erkeklerde sık görülür. Sık tekrarladığında özgüveni ve ilişkileri etkileyebilir. Neyse ki impotans sıklıkla başarı ile tedavi edilebilir. Erektil disfonksiyon olarak da bilinen impotans cinsel ilişki için yeterli ereksiyonun sağlanamaması ve devam ettirememesi olarak tanımlanır. İmpotansın nedenleri psikolojik ya da fiziksel olabilir. Stres, anksiyete ya da depresyon impotans yapabilir. Alkol kullanımı ve bazı ilaçların yan etkisi olarak da görülebilir (kan basıncı yüksekliği tedavisinde kullanılan bazı ilaçlar). Diyabet, multipl skleroz veya diğer kronik hastalıklar impotans yapabilir. İmpo­tans genital bölgeye direkt travma ya da omurilik veya sinir sistemini etkileyen travmalar sonucu gelişebilir. Prostat, mesane ya da rektum kanseri için yapılan radyoterapi ya da majör pelvik cerrahiler de impotans yapabilir. Ülkemizde ise erkeklerin genelde ereksiyon sorunu yaşamalarındaki başlıca sebepleri söyle sıralayabiliriz. Özellikle cinsel aktivite öncesi alkol kullanımı, Sigara tüketimi, Spordan uzak bir yaşam, Partnerle beraber duygusal bir ortam oluşturamamak.YEŞİLEX afrodizyak içerikli bitkisel gıda takviyesi böyle sorunlarda size çözüm sunduğu gibi bu sorunları yaşamayan fakat sınırlarını merak eden kullanıcı kitlesi içinde piyasada alternatifi olmayan bir üründür. İçeriğindeki yüksek etkili ve tamamen cinsel performansı artırmaya yönelik hazırlanmış içeriği hızla kana karışmaya başladığı andan itibaren vücudunuzdaki değişimleri fark etmeye başlarsınız. Bundan sonrası için gerekli adım uyarılma anıdır. Uyarılma gerçekleştikten sonra vücudun salgıladığı testeron hormonuyla hızla etki gösteren ürün içeriği sizi her zamankinden daha güçlü bir ereksiyona, daha uzun bir cinsel ilişki süresine ve daha kaliteli bir orgazma hazırlamaya yardımcı olur.
 
AFRODİZYAK ETKİ VE YEŞİLEX
Cinsel uyarıcı bitkilerin cinsel yaşam üzerindeki etkilerine dair tarihte pek çok efsane vardır. Bir efsaneye göre, Yunan Aşk Tanrıçası Afrodit, her gece birlikte olduğu seçilmiş erkeklere, onların cinsel gücünü artırıcı ve uyarıcı bitkisel içecekler ve karışımlar hazırlamaktaymış. İşte bu nedenle uyarıcı etkisi olan karışımlara “afrodizyak” adı verilmiştir. Cinsel istek insan vücudunun en önemli işlevlerinden biridir. Cinsel istek genel olarak sağlıklı olma temeli ve hormonların etkisi olmak üzere iki ana temele dayanır. Cinsel isteği belirleyen ya da bunu kontrol eden en önemli fonksiyonların başında ise psikolojik durum gelmektedir. Cinsel hayatımızın sağlıklı olması ve dengeli bir bütünsellikle çalışabilmesi için, bedenin ve ruhun bir bütün olarak sağlıklı ve dinç olması gerekir. Kafanın rahat olması, stresten arınmış olmak, herhangi bir psikolojik sorunun olmaması cinsel isteği belirleyen en önemli faktördür. Eğer yaşam biçimimize karamsarlık hakimse ve düzenli beslenemiyorsak cinsel hayatımız bu durumdan olumsuz etkilenecektir. İnsan vücuduna ağız yoluyla veya sürülerek dışarıdan alınan ilaç, hormon veya bir takım maddelerin cinsel eylemlerimiz üzerinde belli uyarıcı ve haz verici etkileri vardır. Bunlara afrodizyaklar denir. Tüm hücrelerimizle birlikte cinsel sistemimizi güçlendirip canlandıran ve organik işlevlerimizi destekleyen bu maddelerin etkileri iki şekilde olmaktadır: Bazı maddeler libido üzerinde etki yaparak cinsel isteği arttırırlar. Bazı maddeler ise sadece cinsel organların fiziksel tepkilerini farklılaştırarak erkekte ereksiyon yaparken kadında ise lubrikasyonu ve vajene giden kan akımını arttırırlar. Trafik, iş stresi, ekonomik sorunlar cinsel yaşamı kabusa dönüştürmektedir. Sağlıklı bir cinsellik için her şeyden önce bol oksijen, güneş ışığı, temiz hava, egzersiz, yeterli ve düzgün uyku gerekmektedir.
YEŞİLEX dışında sözde bitkisel denilen hiç bir afrodizyakta bünyeye göre gelen uyarıcı etki yoktur. Kullanımından en kısa sürede sonra sizi rahatlattığını ve sağladığı enerjiyi hemen hissedersiniz. İlk vücut ısınız yükselir kendinizi rahat hissetmeye başlarsınız. Aynı zamanda yaşamaya başladığınız ereksiyon hali bu güne kadar yaşamadığınız kadar sert gerçekleşir ve bu kalıcı bir ereksiyon halidir, nekadar birliktelik yaşarsanız yaşayın ereksiyon haliniz hiç kaybolmayacaktır. Bu durumdan partnerinizde çok hoşnut olacak ve sizin birliktelik süreniz önceki ilişkilerinizden daha uzun sürecektir. Daha öncede belirttiğimiz gibi dünyada üretilen tüm afrodizyak adı altında satılan ürünlerde genelde ereksiyon hali yaşanır bunu bitkilerle veya kimyasallarla yapmak kolaydır fakat bu alanda henüz başarılamamış bir durum vardır işte YEŞİLEX i diğer afrodizyak içerikli ürünlerden ayırt eden en büyük özelli gide budur kullanımından kısa bir süre sonra cinsel isteği tetiklemesidir. Bu konu çok önemli bir ayrıntıdır çünkü ereksiyon sağlamak başka bir iş cinsel istek sağlamak başka bir iştir bu güne kadar afrodizyak kullanarak memnun kalmamış bir kitle vardır bunların en büyük sorunu ise isteksizliktir bu isteği insana sağlamak kan dolaşımıyla ilgili değildir tamamen beyin ve sinir sistemi üzerindeki etkilerle alakalıdır YEŞİLEX içeriğinde barındırdığı özel bitki kombinasyonuyla sadece kan dolaşımında etki göstermez sinir sistemi üzerinde de etki göstererek cinsel istek oluşturur
Bunu olayı daha rahat anlayabilmeniz için söyle örnekleyebiliriz iyi bir futbol takımı olmak başka şeydir şampiyonluğa inanmak başka şeydir. YEŞİLEX hem iyi bir takımdır hem de başarıya olan alcığı ve inancı kimsede olamayan bir takımdır.
Hazır olmak başarının yarısı İnanmak ve istemekse diğer yarısıdır…
 
ERKEN BOŞALMA VE YEŞİLEX
Boşalmanın (Ejakulasyon) penis vajinaya girdikten sonra cinsel tepkileri normal olan bir eşi tatmin edemeden olması veya kişinin isteğinden önce olmasına Erken Boşalma ( Premature Ejaculation) denir. Genellikle dile getirilmesi güç olduğundan ve göreceli bir kavram olduğundan rastlanma sıklığı konusunda yeterli bilgi yoktur. Ancak 25 yaşın altındaki genç erkeklerin üçte birinde ve 40 yaşın üzerindekilerin % 10 unda görüldüğü sanılmaktadır. Aslında hemen her erkek hayatının bir bölümünde bu sorunla karşılaşabilir. En azından ilk cinsel deneyimleri esnasında oluşan gerginlik sebebiyle erken boşalma görülebilir ve zamanla ejakulasyonu kontrol etmeyi öğrenirler.Bir çok erkek zaman zaman erken boşalma problemi yaşamakta ve sonradan kendileri bu sorunu çözmektedirler. Tedavi gerektiren durumlarda ise oldukça başarılı sonuçlar elde edilebilmektedir. Kalıcı “erken boşalma” hem erkeğin hem partnerinin seksüel fonksiyonları üzerine zararlı etkileri vardır. çoğu erkek ilk ilişkilerinde erken boşalma eğilimindedir. Erkeğin cinsel deneyimlerinin sayısı arttıkça ve sevişmenin yapılabildiği uygun ortamlar doğdukça daha güvenli olur ve erkek kendini tutmayı öğrenir. çoğu erkek bu problemin üstesinden gelir ama bazıları bir uzmanın görüşüne ihtiyaç duyar.YEŞİLEX afrodizyak içerikli bitkisel gıda takviyesi içeriğinde kullanılan bitkilerin özellikleri neticesinde bünyeye göre 15 ila 60 günlük bir kullanım arasında bu sorun üzerinde etkili bir üründür. Erken boşalma sorunu olmayan erkeklerde ise kullanılan 1 kapsülden sonra cinsel ilişki sırasında diğer birleşmelerde yaşadığınız boşalmadan daha uzun sürede boşalma yaşayacağınız için geciktirici spreyler vb. gibi riskli ürün grubu kullanmanıza gerek kalmayacaktır.
 
PENİS BÜYÜTMEK VE YEŞİLEX
Erkek Cinsel Organı 3 ana kısımdan oluşur; üstte 2 adet dairesel doku yapısı (Corpora Cavernosa) ve altta daha küçük bir dairesel doku yapısından(Corpus Spongiosum) oluşur. Penis ereksiyon olduğu zaman bu dokulara kan dolmaya başlar. Altta bulunan doku (Corpus Spongiosum) idrar yolu ve sperm çıkış kanalıdır. Üstte bulunan iki doku kanalı ise esas kan pompalanan ve ereksiyonu sağlayan kısımlardır. Ereksiyon durumunda penise pompalanan kanın %90 gibi büyük bir oranı yukarda bulunan bu iki doku kanalına dolar. Penisinizin boyu, doku kanallarına pompalanan kan ile doğru orantılıdır. Yani penis kendi kendine daha çok kan pompalayarak dokuların genişlemesini ve uzamasını sağlayamaz, YEŞİLEX sinir sistemi üzerindeki etkisinden dolayı penisin sürekli kanla dolu olmasını sağlar.Zaten ereksiyon durumunda dokularınız maksimum kapasiteye ulaşmış olur.Penis geliştirmenin temeli, penis dokusuna kapasitesinin üzerinde kan pompalanmasını sağlayarak doku genişlemesinin sağlanması üzerine kurulmuştur. Kapasitesinin üstünde kan pompalanması sonucu doku hücre duvarlarında kırılmalar meydana gelir, penis dokusu derhal kendini tamir etmek için yeni hücreler ürettirerek doku hücrelerinin büyümesi ve güçlenmesini sağlar. Böylece penis dokusu daha çok kan pompalanabilecek şekilde kapasitesini arttırır ve belli bir süreç ertesinde penisin yapısında genel olarak büyüme gerçekleşir. Penis de vücudun tüm diğer kasları gibi doğru egzersizler neticesinde geliştirilebilir. Penis geliştirme egzersizleri sonucunda penis dokusuna daha çok kan pompalanarak penis gelişimi sağlanır. Aslında YEŞİLEX afrodizyak içerikli bitkisel gıda takviyesi sizin yapmanıza gerek kalmadan penise kan akışını sağlayıp hızlandırarak doğal bir egzersiz yaptırır. YEŞİLEX afrodizyak içerikli bitkisel gıda takviyesi Tıpkı spor salonunda vücudumuzdaki kaslarımızı geliştirmek, büyütmek ve güçlendirmek için yaptığımız egzersizler gibi, penis geliştirme egzersizleriyle penisimizi daha büyük ve güçlü hale getirir.Tek yapmanız gereken ; YEŞİLEX afrodizyak içerikli bitkisel gıda takviyesini size verdiğimiz kullanma talimatına uygun olarak 60-90 gün arası kullanmanız.Bu süre sonunda heyecan verici değişimi gözlerinizle göreceksiniz.
 
AZOSPERM,KISIRLIK,SPERM HAREKETSİZLİĞİ HASTALIĞI VE ERKEKSİN
Azospermi, menide hiç sperm görülememe durumuna denir. Bu hastalarda azospermiye sebep; hormonsal ya da genetik bozukluklar, çocukluk çağında inmemiş testis ya da fıtık nedeniyle geçirilen ameliyatlar, testislerin yerinde olmamasının geç farkına varılması ve erişkin yaşta ameliyat olmak ya da hala testislerin yerinde olmaması (kasık kanalından torbaya inip çıkan, kasık kanalı ya da karın içinde vb.), çocukluk çağında geçirilen ve testisleri şişirerek faaliyetini bozan ateşli enfeksiyonlardan dolayı (kabakulak, menenjit vb.),testis tümörü nedeniyle ameliyat sonrası kemoterapi ya da radyoterapiye maruz olmak çeşitli travmalar (trafik kazası, spor yaralanmaları) olabileceği gibi sperm yollarının doğuştan olmaması, gelişmemesi ya da tıkanık oluşudur. YEŞİLEX’ in içerisinde bulunan Ginseng ve çakşır otunun bilimsel araştırmalar sonu sperm sayısını arttırdığı kanıtlanmış ve kabul edilmiştir. İnsanlar üzerinde yapılan araştırmalarda Ginsengin testislerin büyümesine yardımcı olduğu, sperm sayısını arttırdığı, testosteron dengesini sağladığı ve libido arttırıcı etkisi olduğu kanıtlanmıştır. çakşır otu ise Hatay bölgemizde yetişen ve sperm arttırıcı özelliği Amerikalılar tarafından keşfedilen bir bitkidir. YEŞİLEX 90 gün süreyle düzenli kullanım sürecinden sonra azospemi hastalarında sperm üretimi, az sperm üretimi olan hastalarda artış, sperm hareketsizliği olan hastalarda hareketlenme gözlemlenmiştir. 
 
Şeker, Kalp, Tansiyon Hastalıklarına Bağlı Ereksiyon Sorunları ve YEŞİLEX
 
YEŞİLEX damarlarda deformasyon ve büyük ölçüde zarar veren şeker, kalp, tansiyon rahatsızlıkları gibi rahatsızlıklar nedeni ile oluşan iktidarsızlık sorunlarında 45 ila 90 günlük kullanımda büyük ölçüde iyileştirme etkisi gösteriyor. YEŞİLEX damar tedavi edici bileşenleri bu hastalıklar sebebi ile iktidarsızlık sorunu çeken hastalara İlaçların yanı sıra kullanabileceğiniz afrodizyak içerikli bitkisel gıda takviyesidir.
 
Güvenilirliği Kanıtlanmış Bitkisel İçerikli Afrodizyak gıda takviyesi YEŞİLEX
 
YEŞİLEX’in içeriği bitkisel olmakla birlikte Alanında uzman Kişiler tarafından uzun araştırmalar sonucunda denekler üzerinde denenip olumlu sonuçlar değerlendirilerek formüle edilmiştir. YEŞİLEX içerisinde kimyasal bulundurmamaktadır. Ayrıca YEŞİLEX’ in barındırıldığı kapsüller insan vücudunda hiç bir şekilde barınmamakta ve dünya çapında insan sağlığına zarar vermediği kanıtlanmış ve onaylanmıştır. ERKEXIN yerli sermaye olup Türk Gıda kodeksine uygun olarak T.C. Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı Tarafından 09.03.2010 Tarih ve G41-0174-00104-2 izni ile üretilmiştir. 
 
 
 En doğal Sporcu Destek Ürünü YEŞİLEX
 
YEŞİLEX oksijenin kana konsantre olmasını tam ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlayarak vücut içerisinde daha fazla oksijen alınımını, oksijen konsantrasyonunu sağlaması ile buna orantılı olarak vücuttaki enerji miktarını maksimuma çıkarmaktadır.
 
 
Kronik Rahatsızlıkları Olanlar ve YEŞİLEX
 
YEŞİLEX  doğal olması sebebi ile Şeker hastalığı, tansiyon sorunları, kalp rahatsızlıkları olanlar tarafından rahatlıkla kullanılabilmektedir. YEŞİLEX metabolizmaya hiç bir şekilde zarar vermez ve yan etkide bulunmamaktadır. Yapılan deney ve araştırmalarda bilinen bir yan etkiye rastlanmamıştır. ERKEXIN bitkisel içeriğe sahip olduğundan 18-90 yaş arasında bile gönül rahatlığı ile kullanılabilir. YEŞİLEX zengin içeriği sayesinde erkek kaç yaşında olursa olsun tam ve kalıcı etki göstermektedir.
 
YEŞİLEX KULLANIMI
YEŞİLEX içildikten en kısa sürede karın bölgenizde tatlı bir sıkışma hissedersiniz vücut ısınız hafif bir şekilde yükselir kendinizi daha rahat hissetmeye başlarsınız bu arada daha önceki ereksiyonlarınızdan daha sert ve daha güçlü bir ereksiyon yaşamaya başlarsınız ve bu kalıcı bir ereksiyondur istediğiniz kadar ilişkiye girin ereksiyon haliniz asla kaybolmaz daha önceki durumunuzdan daha fazla sertleştiğiniz için partneriniz de bu durumundan hoşlanır ve en önemlisi ilişki süreniz uzamaya başlar. YEŞİLEX piyasada satılan diğer afrodizyaklar gibi devamlı kullanım gerektirmez. YEŞİLEX afrodizyak içerikli bitkisel gıda takviyesini düzenli olarak 90 kapsül kullanımdan sonra sizde oluşturmuş olduğu
Etki kalıcı olduğundan daha fazla kullanmanıza gerek kalmaz. 90 kapsülden sonra YEŞİLEX’i ancak kendinizle yarışmak için ya da daha da iyi performans yakalamak için kullanmaya devam edersiniz.
 
Kullanımı: Cinsel birliktelikten 45 dakika önce 1 kapsül bol su ile alınması tavsiye edilir. 
 
UYARI: Uzun süre etkili olduğu için 2-3 günde 1 kapsül alınmalıdır. 
 
Yan Etkileri: Kullanımı güvenlidir hiç bir yan etkisine rastlanmamıştır.
 
 
 
YEŞİLEX Muhafaza şartları ve Uyarılar : 
 
 
·         çocukların ulaşamayacağı kuru ve serin yerlerde muhafaza ediniz.
·         Önerilen dozdan fazlasını kullanmayınız.
·         Doz aşımı durumunda vakit kaybetmeden doktorunuza başvurunuz.
·         Ürün Erkekler içindir.
·         Üretim ve Son Kullanma tarihi Kutunun üzerindedir.
 
 
 
 
 
 
ETİKET: iktidarsızlığın bitkisel tedavisi, sertleşme sorunu, iktidarsızlık, psikolojik iktidarsızlık, iktidarsızlık nedir, iktidarsızlık genel, iktidarsızlığın tedavisi, iktidarsızlık ilacı, iktidarsızlığın nedenleri

İLGİLİ ÜRÜNLER

Balen Arı Sütü & Kırmızı Ginseng & Polen & Propolis V­5

89.90 TL

Balen Arı Sütü & Kırmızı Ginseng & Polen & Propolis V­5

Balen-For Men 120 Kapsül Karışım Gıda Takviyesi

114.00 TL

Balen-For Men 120 Kapsül Karışım Gıda Takviyesi

Erkexin Epimedyum Karışımlı Macun 240 gr

100.00 TL

Erkexin Epimedyum Karışımlı Macun 240 gr

Erkexin Epimedyum Karışımlı Stick Macun 12*20 Gr

120.00 TL

Erkexin Epimedyum Karışımlı Stick Macun 12*20 Gr

Benzer Makaleler