Biz sizi arayalım

Gözdeki Ödem

 

Gözdeki Ödem

Gözdeki ÖdemGözdeki Ödem

 

Gözdeki Ödem
 
                  Periorbital ödem gözleri oluşturmak ve sıvı birikimi nedeniyle çevrede dokularının şişmesidir. Genellikle kendi başına bir hastalık olarak değil, altta yatan bir hastalığın belirtisi değil olarak kabul edilmez. Böbrekler, kalp sorunları olanlarda, karaciğer ve göz çevresinde ödem gelişimi için yüksek risk altındadır yanı sıra bacak ve ayak gibi vücudun diğer yerlerinde.
 
                 Göz çevresindeki sıvı birikimi sıkça çeşitli tıbbi durumlar neden olur. konjestif kalp yetmezliği, örneğin, kalbin yetersizliği etkili böbreklere kan akımı miktarı kanı azaltır dışarı pompalamak için. Kan az miktarda böbrekler için gidiyoruz, böbreklerde hücreler sık sık etkilenir. Böbrekler yetersizlik düzgün su filtre Bu nedenle sık sık, böylece suyun birikmesi için dokularda lider. Diğer koşullar periorbital ödem götüren böbrek yetmezliği, nefrotik sendrom ve karaciğer hastalıklarıdır.
 
                 Onlar idrar yoluyla kaybetme çünkü Nefrotik sendromlu hastalarda kanda protein seviyesi düşük olan bir böbrek hastalığıdır. nefrotik sendrom genellikle periorbital ödem ile ortaya çocuklar acı. Ancak, nefrotik sendrom yaşadığınıza tüm çocuklar periorbital ödem ile. çocuklarda Diğer periorbital ödem nedenleri göz enfeksiyonları ve alerji vardır.
 
                 Göz çevresindeki şişme genellikle, yerçekimi etkisi çoğunlukla kaldığından uzanarak uyanma üzerine belirgin. Genellikle doğada asemptomatik ya da genellikle herhangi bir belirti görünmüyor. Bazı durumlarda ise, şiddetli olabilir ve normal göz açma ve görme alanı azaltılması engel. Bu gibi durumlarda, konjonktiva veya gözün beyaz kısmında, genellikle kırmızı ya da iltihaplanır. İltihabı gözlerin kabuklanma yol açabilir ağrılı hale gelir, ve gözlerin uyku sonra açılış güçlük neden olur.
 
                 Kalp doktor, böbrek doktor veya gastrointestinal doktor periorbital ödem olan hastalarda yönetebilirsiniz. Hastalar periorbital ödem genellikle testlerin bir pil kalp, karaciğer olasılığını ekarte etmek için, ve böbrek sorunları tabi tutulur.
Doktorlar genellikle ilk altta yatan hastalık ele alarak periorbital ödem olan hastalarda tedavi. Genellikle yiyeceklerin tuz veya sodyum zengin alımında azalma öneririz. Bazı hastalar da sipariş vücut yardımcı fazla sıvı kurtulmak içinde diüretikler, su atılımı teşvik ilaçların bir grup verilir.
 
 
 
ETİKET : ödem atıcı ilaçlar, dizde ödem tedavisi, ödem ve tedavisi nedir, ödem ve tedavisi, kemik ödemi tedavisi, ödem çözen bitkiler, ödem dağıtıcı ilaçlar, kemikte ödem oluşması, ödem azaltıcı bitkiler, pretibial ödem nedenleri, ödem tedavi yöntemleri, omuzda ödem tedavisi, ödem attırıcı çaylar, pretibial ödem nedir, vücutta ödem belirtileri, ödem söktürücü tarifler, ödem dereceleri, ödem giderici krem, ödem söken bitkiler, kalça kemiğinde ödem, boğazda ödem nedir

İLGİLİ ÜRÜNLER

Alpenkrauter Balsam 200ml

85.00 TL

Alpenkrauter Balsam 200ml

Balen At Kestanesi Ekstraktı 300 mg 60 Kapsül

29.00 TL

Balen At Kestanesi Ekstraktı 300 mg 60 Kapsül

Balen Gotu Kola

45.00 TL

Balen Gotu Kola

Green Gold At kestanesi kremi 250ml

25.00 TL

Green Gold At kestanesi kremi 250ml