Biz sizi arayalım

Erken Boşalmaya Karşı Tedavi Teknikleri

 

Erken Boşalmaya Karşı Tedavi Teknikleri

Erken Boşalmaya Karşı Tedavi TeknikleriErken Boşalmaya Karşı Tedavi Teknikleri

 

Erken Boşalmaya Karşı Tedavi Teknikleri

Henüz cinsel ilişkinin başındayken ve eş orgazm olmadan boşalmaya erken boşalma denir. Erken boşalma; erken gelmek ya da hızlı boşalmak olarak da ifade edilebilir. Erken boşalma göreceli bir kavram olmakla birlikte, genellikle, ilişkinin ilk 5 dakikasından olan boşalma erken boşalma olarak kabul edilmektedir.

Erken boşalma bir hastalık değildir, bir kontrol sorunudur. Kişi çeşitli teknik ve egzersizleri kullanarak bu sorunun üstesinden gelebilir. Erken boşalma tedavisinde kullanılan teknikler şunlardır:

Dur-başla tekniği:

Bu teknik mastürbasyon yoluyla ya da eş tarafından erkek boşalma sınırına gelinceye kadar uyarılır, fakat boşalma olmadan hemen durulur. Erkek kendini tutup boşalmadan biraz bekledikten sonra bu işlem 2-3 kez daha tekrar edilir ve daha sonra cinsel ilişki yoluyla boşalma gerçekleşir. İlk başlarda elle yapılan uyarılmalarda uygulana dur-başla tekniği daha sonra cinsel ilişki esnasında da bir süre uygulanır. Zamanla erkek boşalmasını kontrol etmeyi öğrenir ve uyarılma devam etse bile boşalmadan cinsel ilişkiye devam edebilir.

Sıkıştırma tekniği:

Dur-başla tekniğine çok benzeyen bu yöntemde de erkek boşalma noktasına kadar uyarıldıktan sonra penis sıkılarak boşalma engellenir. Böylece, boşalma tam olarak hissedilmeden, boşalma öncesi oluşan hisse alışan erkeğin zamanla boşalmasını kontrol etmeyi öğrenmesi sağlanır.

Psikolojik tedavi desteği:

Erken boşalma sorunu büyük oranda boşalmayı kontrol edememekle ilgili olmakla birlikte, bazı durumlarda psikolojik bir arka planı da olabilir. Depresyon gibi çeşitli ruhsal sorunlardan kaynaklanan erken boşalma problemlerinde psikolojik destekle sorunun üstesinden gelinir.

Etiketler:Erken, boşalmaya, karşı, tedavi, teknikleri, bursa, bitkisel, hızlı, boşalma

İLGİLİ ÜRÜNLER

!!!İNDİRİM!!!Max48 (10 lu kapsül)!!!İNDİRİM!!!

80.00 TL

!!!İNDİRİM!!!Max48 (10 lu kapsül)!!!İNDİRİM!!!

Balen-For Men 120 Kapsül Karışım Gıda Takviyesi

114.00 TL

Balen-For Men 120 Kapsül Karışım Gıda Takviyesi

HerbalFarma Pastoris 120 Kapsülü

99.00 TL

HerbalFarma Pastoris 120 Kapsülü

Stag 9000 Delay Sprey

49.00 TL

Stag 9000 Delay Sprey