Biz sizi arayalım

Erkek afrodizyaklar tarih boyunca erkeklerin cinsel arzularını yükseltmek amaçlı kullanılmıştır. Yunanistan? da başlayan bu akım tüm dünyadaki erkeklerin en çok kullandığı ürün olmuştur. Parfümü, kapsülü, kremi ve daha birçok ürünü bulunan afrodizyaklar, sitemizde %100 bitkisel olarak satılmaktadı

 

Erkek Afrodizyak Nedir

Erkek Afrodizyak NedirErkek Afrodizyak Nedir

 

ERKEK AFRODİZYAK NEDİR
 
 
               Erkek afrodizyaklar tarih boyunca erkeklerin cinsel arzularını yükseltmek amaçlı kullanılmıştır. Yunanistan’ da başlayan bu akım tüm dünyadaki erkeklerin en çok kullandığı ürün olmuştur. Parfümü, kapsülü, kremi ve daha birçok ürünü bulunan afrodizyaklar, sitemizde %100 bitkisel olarak satılmaktadır.
 
 
Kelime köken olarak Yunan mitolojisindeki aşk ve güzellik tanrıçası Afroditin adından gelir. Afrodizyaklar her iki cinste cinsel dürtüyü uyarmak, erkeklerde ereksiyonu uyarmak, cinsel hazzı arttırmak için kullanılan maddelerin hepsine birden verilen genel bir isimdir. 
 
Afrodizyak etki oluşturmak için kullanılanlar arasında çeşitli koku, içecekler, kimyasal ilaçlar, bitkisel ve hayvansal kaynaklı doğal maddeler, çeşitli cinsel araçları (cinsel oyuncak tabir edilen)  sayabiliriz.
 
Afrodizyakların çeşitli etki mekanizması olduğu düşünülüyor. Örneğin  bazı afrodizyakların beyinde çeşitli kimyasalların salınımında artımını tetikleyerek organları harekete geçmesi , bazılarını kan akışında hızlanma meydana getirmesi, bazılarının ise kan inceltici etkisinden dolayı cinsel organdaki kılcal damarlarda kan akışının kolaylaşması gibi  . Birçok afrodizyak madde  tat, koku, görüş, işitme, hisssetme gibi duygularda artış uyandırarak bu yolla cinsel dürtüleri, performansı arttırıyor ve netice olarak daha yüksek cinsel tatmin sağlar. 
 
Eski çağlardan bu yana insanlar karides, çikolata, biber ve benzeri bitki ve hayvansal afrodizyakları kullanarak cinsel fonksiyonlarda iyileşme sağlamış ya da seksüel hazlarını arttırmıştır.
 
Afrodizyak etkisi oluşturabilecek şeyler çoktur. Örneğin romantik bir ortamda mum eşliğinde yenen akşam yemeği ya da  beyninizi ferahlatan  ya da cinsi duygularınızı uyandıran bir müzik. Ayak ve genel vücut masajıda seksüel duyguları uyandırmada etkilidir.Ayrıca özel banyo yağları, özel duş jelleri gibi kozmetik ürünlerlede vücutta afrodizyak etki uyandırmak mümkündür. 
 
çabuk ve etkili sonuç almak için özel olarak seçilmiş bitkilerden oluşturan afrodizyak terkipler daha tatminkar ve güvenli sonuç verir. Kimyasal bazı sentetik maddelerin hızlı etki sağlamalarıyla beraber yan etkilerinin çokluğu ve uzun vadede kalıcı hasarlar verebilmesi nedeniyle kullanırken dikkatli olmak gerekmektedir.
 
 
ETİKET: erkek afrodizyak nedir, sertleşme, iktidarsızlık, sertleşmeme, sertleşme sorunları, çabuk boşalma, erken boşalma, erkek afrodizyak nereden bulunur, erkek afrodizyak hap, erkek afrodizyak parfüm

İLGİLİ ÜRÜNLER

!!!İNDİRİM!!!Max48 (10 lu kapsül)!!!İNDİRİM!!!

80.00 TL

!!!İNDİRİM!!!Max48 (10 lu kapsül)!!!İNDİRİM!!!

Balen Arı Sütü & Kırmızı Ginseng & Polen & Propolis V­5

89.90 TL

Balen Arı Sütü & Kırmızı Ginseng & Polen & Propolis V­5

Blue Drops Bayan Damla

59.00 TL

Blue Drops Bayan Damla

HerbalGold - Çakşır (60 Kapsül)

109.00 TL

HerbalGold - Çakşır (60 Kapsül)

Benzer Makaleler