Biz sizi arayalım

Kadınlarda son yıllarda cinsel istek azalması (cinsel isteksizlik, cinsel soğukluk), cinsel tiksinti bozukluğu, cinsel uyarılma bozukluğu gibi cinsel işlev problemleri artmaktadır. Cinsel sağlık için çok önemli olan bu tür problemlerin zamanında tespit edilerek özel cinsel terapilerin uygulanması pek çok problemi önleyebilecektir. Bu durumu yenmek için sitemizde bulunan %100 doğal ürünleri tavsiye ediyoruz ?

 

Cinsel Soğukluk isteksizlik

Cinsel Soğukluk isteksizlikCinsel Soğukluk isteksizlik

 

CİNSEL SOĞUKLUK İSTEKSİZLİK
 
 
             Kadınlarda son yıllarda cinsel istek azalması (cinsel isteksizlik, cinsel soğukluk), cinsel tiksinti bozukluğu, cinsel uyarılma bozukluğu gibi cinsel işlev problemleri artmaktadır. Cinsel sağlık için çok önemli olan bu tür problemlerin zamanında tespit edilerek özel cinsel terapilerin uygulanması pek çok problemi önleyebilecektir. Bu durumu yenmek için sitemizde bulunan %100 doğal ürünleri tavsiye ediyoruz …


Cinsel Soğukluk İsteksizlik
 
 
Aralarında cinsel soğukluk baş gösterdi mi çiftler aralarındaki sevgi bağının da koptuğuna inanıyorlar, oysa bu büyük bir yanılgı.
Evliliklerde cinsel çekimin azalması sevginin de yavaş yavaş bittiğinin habercisiymiş gibi gelir çiftlere.
Oysa gerçek sebep fiziksel ve duygusal bir takım rahatsızlıklar olabilir.
Bu nedenle öncelikle problemin ne olduğunu araştırmak ve buna göre hareket etmek gerekiyor.
Evliliklerde çiftleri birbirinden uzaklaştıran en büyük etken ilişkiye gereklik titizliğin gösterilmemesi ve cinsel yaşama yeniliklerin kazandırılmaması.
Evli çiftlerin zaman içinde ara ara ilişkilerini gözden geçirerek yeni bir boyut getirmeleri gerekir.
Evlilikle noktalanan yıllar süren flörtlerde de sonuç değişmiyor.
Bu çiftlerin cinsel hayatları kuvvetli bir aşk bağının ötesinde güvenli bir sevgi ve güvenilir bir sevgiliyle birlikte olmalarının verdiği şehveti taşıyor.
 
Kadınlarda cinsel soğukluk
 
Yapılan araştırma sonuçlarına göre seks, stres, yorgunluk ve baş ağrısıyla savaşıyor. Aynı zamanda bünyeyi de rahatlatıyor. Cinsel soğukluk, partnere yetişme
çağında ailenin cinsellik konusunda gösterdiği tutuculuğa bağlı olabiliyor.
Diğer bir neden de, gençlik çağındaki ilk deneyimde meydana gelmiş bir zorlama ya da partnerin doğru kelimeleri ve dokunuşları bulamamasından doğan ters etkilenmenin yıllar sonra bilinç altından çıkması.
Bu sorun, kadının yaşadıkları incelenerek çözümlenmeli.
İsteksizlik ve orgazm olamama geçmişle yüzleşmenin getirdiği bir sorun da olabiliyor.
Ağrı ilişkiden soğutabilir.
Toplumsal baskı ve tabular, kadın cinselliği söz konusu olduğunda, kadından çok daha fazla söz sahibi olduğundan kadın kendini ilişki sırasında baskı altında hissedip ilişki sırasında kendini kasabilir.
Evliliğin ilk gecesinde kadının kendini kasması ilişkiden haz almasından çok acı duymasına neden olmuş olabilir. Bu nedenle de cinselliğe bakışı farklı olacaktır.
Bundan başka ilişkinin ilk saniyelerinde meydana gelen spazm - ağrı, ağrı - spazm kısır döngüsü cinsel hayatı kabusa dönüştürebilir.
En önemli sebeplerden biri libido kaybı Libido kaybı, cinsel isteğin kaybolması anlamına gelir.
 
 
ETİKET: erkeklerde cinsel soğukluk, bayanlarda cinsel soğukluk, cinsel soğukluk isteksizlik, cinsel soğukluk tedavisi, kadınlarda cinsel soğukluk belirtisi, kadınlarda cinsel soğukluk tedavisi

İLGİLİ ÜRÜNLER

!!!İNDİRİM!!!Max48 (10 lu kapsül)!!!İNDİRİM!!!

80.00 TL

!!!İNDİRİM!!!Max48 (10 lu kapsül)!!!İNDİRİM!!!

Balen Arı Sütü & Kırmızı Ginseng & Polen & Propolis V­5

60.00 TL

Balen Arı Sütü & Kırmızı Ginseng & Polen & Propolis V­5

Balen-For Men 120 Kapsül Karışım Gıda Takviyesi

114.00 TL

Balen-For Men 120 Kapsül Karışım Gıda Takviyesi