Biz sizi arayalım

Bitkisel Çay Tarifi

 

Bitkisel Çay Tarifi

Bitkisel Çay TarifiBitkisel Çay Tarifi

 

Bitkisel çay Tarifi
 
Bitkisel çay diyet yöntemi ile ayda 3-4 kilo verebilirsiniz. Beraberinde doğada yürüyüş ve jimnastik  yaparsanız Bir ayda 6-7 kilo vermeniz bile mümkündür.
 
Zayıflama çayı: Kilo vermek için kullanılacak en sağlıklı ve hızlı yöntemdir. Zayıflama çayı içersinde yağ yakıcı ve metablolizmayı hızlandırıcı bitkiler olduğu için diğer birçok kimyasal çözüm yerine kullanılabilir.  Aktardan alacağınız cinnema ve barut ağacı  bitkisi marketlerde bulunmaz.
 
Zayıflama çayı tarifi içeriği:
 
*Mate bitkisi
*Biberiye bitkisi
*Funda yaprakları
*Yeşil çay
*Kekik
*Cinnema bitkisi
*Barut ağacı yaprağı
*Sinirli ot
*Limon
 
Bunları 100 gramlık parçalarla ayırıp farklı zamanlarda demleyip içebilirsiniz.
 
Zayıflama çayı Hazırlanışı
 
Bir litre suyu kaynayın, ocaktan aldıktan sonra içine 2 kaşık yeşil çay koyun, Diğer bitkileri de birer kaşık ekleyin. Son olarak bir limonu dörde bölüp ekleyin. Zayıflama çayı 5 dakika demlendikten sonra süzerek bardağa katın, zayıflama çayımız içmeye hazır. Özellikle yemeklerden önce bir bardak içmeniz sindirimi kolaylaştırır ve daha az yemenizi sağlar.
 
Bu bitkisel çayı her gün tekrar demlemeniz gerekir. Taze olması daha iyidir. Sabah demlediğiniz çay ısıtıp öğleden sonra tekrar içebilirsiniz.
 
 
 
Etiketler: Zayıflama, kilo, verme, yağ, diyet,incelme, şişmanlık, bursa, bitkisel, mehmet, öz, maranki, saraçoğlu, karatay, çay, barut, ağaçlı

İLGİLİ ÜRÜNLER

BB Form Tea

200.00 TL

BB Form Tea

Koz Body Termal Set

170.00 TL

Koz Body Termal Set

Şifa Life tea Detox Çayı

125.00 TL

Şifa Life tea Detox Çayı

SLiMHER Yeşilçaylı Bitkisel Karışım Tablet

80.00 TL

SLiMHER Yeşilçaylı Bitkisel Karışım Tablet