Biz sizi arayalım

Basur Başlangıç

 

Basur Başlangıç

Basur BaşlangıçBasur Başlangıç

Basur Başlangıç
 
Hemoroid. başlangıç aşamasında sadece kanama ile belirti verir. Kanamalar sık sık olabileceği gibi üç beş ayda bir de olabilir. Hemoroitin ileri dönemlerinde anüsten dışarı çıkan, kırmızı renkli, yumuşak doku sarkıntılarına halk arasında meme adı verilir. Memeler sadece kanamalı olan ilk dönemlerden sonra oluşur. Memeli basurlar hem kanama hem de memelerin sık sık iltihaplanıp şişmeleri ile hastayı rahatsız ederler. Şişen ve kanayan memeler hastayı bedensel olarak rahatsız ettikleri gibi, iş gücü kayıplarına da yol açarlar.
Hemoroit dönemler halinde gelişir. Gelişme dört devrede tamamlanır.
 
Dahili Hemoroid ve Harici Hemoroid Evreleri :
1. Devre : Sadece kanama vardır meme yoktur kanamalar tek tük olabileceği gibi üsteleyerek sık sık ta olabilir.
2. Devre : Kanamalara ilave olarak memeler oluşmuştur hasta dışkılarken memeler dışarı çıkar dışkılamadan sonra ayağa kalkınca memeler kendiliğinden anüsten içeri çekilirler.
3. Devre: Tuvalette dışkılama esnasında dışarı çıkan memeler tuvalet sonrası kendiliğinden anüs içine dönmezler hastanın elle yerleştirmesi, içeri itmesi gerekir. İçeri itilen memeler tuvalet sonrası dışarı çıkmazlar bir sonraki tuvalete kadar içerde kalırlar.
4. Devre: Memeler her zaman dışarıdadır. El yardımı ile içeri itilen memeler kısa sürede dışarı tekrar çıkarlar. Hastanın huzur ve rahatı büsbütün kaçmıştır, günlük çalışmalarını ve mesleğini icra etmesi büyük ölçüde aksar.
 
ETİKET : hemoroid bitkisel, hemoroid ameliyatı, hemoroid kremi, iç hemoroid tedavisi, basur için bitkiler, hemoroid doğal tedavi, basur için bitkisel ilaçlar, basur ilaçları, bitkisel basur ilacı, bitkisel basur ilaçları, basur başlangıç, basur patlıcan, doğal basur tedavisi

İLGİLİ ÜRÜNLER

Balen Gotu Kola-At Kestanesi-Üzüm Çekirdeği-V3

74.00 TL

Balen Gotu Kola-At Kestanesi-Üzüm Çekirdeği-V3

Balen Hemout Karışım Kapsül

65.00 TL

Balen Hemout Karışım Kapsül

Balen Sarı Kantaron Yağı 250 ML

45.00 TL

Balen Sarı Kantaron Yağı 250 ML