Biz sizi arayalım

Maydanoz, Nane, Tarçın, Kekik, Vanilya, Sivri Biber, Hardal Kereviz Ayçiçeği, Greyfurt,Susam, Yumurta, Kuşkonmaz, Enginar, Bezelye, Badem, Ceviz, İstiridye (İçindeki çinko spermin çoğalmasına neden olarak cinsel isteği arttırıyor), Hindi (İstiridyeden daha fazla çinko ihtiva ediyor. Üstelik daha ucuz ve protein açısından da zengin), Roka (Bolca demir ve C vitamini içeriyor), Kereviz, Şalgam,Antep Fıstığı ve Fındık (İçerdikleri doymamış yağ asitleri ve E vitamini nedeni ile afrodizyak olarak kullanılırlar), Salatalık, Kuşkonmaz, Soğan, Domates, Fesleğen, Karpuz, Hindistancevizi, Bal, Pekmez, Kivi, Mango gibi ürünler erkek afrodizyak yiyeceklerdir.

 

Afrodizyak Yiyecekler Erkek İçin

Afrodizyak Yiyecekler Erkek İçinAfrodizyak Yiyecekler Erkek İçin

 

AFRODİZYAK YİYECEKLER ERKEK İçİN
 
 
                          Maydanoz, Nane, Tarçın, Kekik, Vanilya, Sivri Biber, Hardal Kereviz Ayçiçeği, Greyfurt,Susam, Yumurta, Kuşkonmaz, Enginar, Bezelye, Badem, Ceviz, İstiridye (İçindeki çinko spermin çoğalmasına neden olarak cinsel isteği arttırıyor), Hindi (İstiridyeden daha fazla çinko ihtiva ediyor. Üstelik daha ucuz ve protein açısından da zengin), Roka (Bolca demir ve C vitamini içeriyor), Kereviz, Şalgam,Antep Fıstığı ve Fındık (İçerdikleri doymamış yağ asitleri ve E vitamini nedeni ile afrodizyak olarak kullanılırlar), Salatalık, Kuşkonmaz, Soğan, Domates, Fesleğen, Karpuz, Hindistancevizi, Bal, Pekmez, Kivi, Mango gibi ürünler erkek afrodizyak yiyeceklerdir.
 
 
Afrodizyak Yiyecekler Erkekler İçin
 
ERKEKLER İçİN:
 
Yiyecekler vücudumuzu olduğu kadar ruhumuzu ve libidomuzu da besliyorlar. Yiyecekleri sadece karnımızı doyurmak için değil cinsel performansımızı artırıcı olarak da kullanabiliriz.
BİTKİ çAYLARI: Vücuttaki Sıvıların akışını hızlandıran Bitki çayları içildiğinde, kan dolaşımı hızlanır tutkularda ve heyecanlarda artış meydana gelir. Enerji seviyesini de yükselten bitki çayları seks yaşamını canlandırırlar.
GİNSENG: çin'de doğal afrodizyak olarak kullanılan ginseng Bitkisi vücudun es şartlarına adapte olmasını sağlıyor. Fiziksel dayanıklılığı sağlayan ginsengin diğer bir özelliği de şeklinin insan vücuduna benzemesidir.
REZENE: Bilinen en eski afrodizyaklardan birisi olan rezeneden hergün bir parça tüketilmesi cinsel gücü artırır. Rezenenin tohumundan çay da yapılmaktadır.
LAVANTA: Salata ve yemek soslarına konulan bir kaç damla lavanta, seks hayatını güçlendirici etkiye sahiptir.
TANE KARANFİL: En güçlü doğal afrodizyaklardan birisi olan karanfil tanesi, yorgunluğa karşı da iyi gelmektedir.
HAŞHAŞ TOHUMU: Cinsel performans artırıcıdır.
MELEKOTU: 18. Yüzyılda kadınların cinsel isteksizliğini iyileştirmek için kullanılan melekotunun kökü, her zaman için kalp zayıflıklarını önleyici bir etkiye sahiptir.
MİNE çİçEĞİ: Mine çiçeğinin kıyılmış uçlarının, kaynatılması veya şarabın içine batırılması afrodizyak etkilere sahiptir.
POLEN: Son yıllarda afrodizyak olarak kullanılan polenin yapısında, belli ölçüde testosteron ve diğer cinsiyet hormonları bulunur.
YOHOMBİN: Afrikadan bütün dünyaya yayılan yohimbe bitkisi halk arasında kadınlarda cinsel soğukluğun giderilmesi için, erkeklerde ise cinsel performansı artırmak amacı ile kullanılır. Meyan kökü ile karıştırılan yohimbe böbrek ve idrar yollarını rahatlatmaktadır.
KİŞNİŞ: Özellikle kadınlara keyif veren kurutulmuş kişniş tanesinin, şarabın içine katılarak içilmesi önerilmektedir. Aşırı kullanılması erkeklerde ters etkilere sebep olabilir.
HARDAL: Cinsel bezlerin işleyişini artırır.
çAKŞIR OTU: Cinsel gücü ve isteği artıran, etkili afrodizyak bir bitkidir. Aynı zamanda sperm sayısını ve hareketliliğini de artıran etkileri bulunmaktadır.
çakşır Otu Kökü kurutulup toz haline getirilerek Bal ile macun yapılmak sureti ile kullanılır. Bir Su bardağı kaynar Suyun içerisine 1 tatlı kaşığı çakşır kökü konularak demlemek suruti ile hazırlanan çay da içilebilir. çakşır Otu düzenli kullanıldığında olumlu etkileri görülür.
SÜSEN: Süsen kökü tozu, hem erkekler hem de kadınlar için güçlü bir afrodizyaktır.
YASEMİN: Likörleri kokulandıran, harika kokulu yasemin çiçeği, etkili bir uyarıcıdır.
MEYAN KÖKÜ: Meyan kökünden elde edilen toz, maden Suyu ile karıştırıldığında kadınlar için çok etkili bir afrodizyak haline gelmektedir.
SAFRAN: Aşırı tüketildiği zaman gülme krizine sebep olan safranın, erojen merkezler üstünde uyarıcı etkileri vardır.
çADIRUŞAĞI OTU: Yalnız Asyada yetişen ve çok kötü kokan çadıruşağı otundan elde edilen karışım, Asyada uyarıcı olarak kullanılır.
VANİLYA: Merkezi sinir sistemine etki ederek kokusu ile karşı cinsi harekete geçirir.
SAPARMA: İlk kez Latin Amerikalı yerliler tarafından kullanıldığı bilinen, saparma bitkisinden elde edilen karışımların içinde çeşitli Hormonlar bulunuyor.
ROKA: Bol miktarda demir ve C vitamini içeren roka, alyuvarlar için iyidir ve ayrıca, cinsel gücü de artırır. Balığın yanında da çok iyi gider.
MAYDANOZ: Yemeklere lezzet katan maydanoz, cinsel yaşama da lezzet katar. Süt salgısını da arttırır.
KEKİK: Güçlü etkileri olan kekik, özellikle erkeklerde uyarıcıdır.
ARI SÜTÜ: Cinsel bezleri geliştiren Arı sütünün etkileri kısa zamanda hissedilir.
BAL: Mikroplara karşı dayanıklılık sağlayan bal, cinsel gücü artırır.
LİMON: Yemeklerde kullanılan Limon Tuzu ve limon suyu, seks gücünün artması için olumlu etki yapar.
İSTİRİDYE: İçindeki çinko ile spermin çoğalmasına neden olan istiridye, cinsel isteği artırır.
HİNDİ: İstiridyeden daha fazla çinko ihtiva eden hindi, Protein açısından zengindir ve cinsel isteği artırır, yılbaşı gelmeden de yenilebilir.
KEREVİZ: İdrar sökücü özelliği olan kereviz, vücutta oksitlenmeyi önlemesinin yanı sıra kadınlarda adet öncesi şişkinliğin de önüne geçer. Afrodizyaktır.
çİKOLATA: çikolatanın içindeki yüksek şeker ve kalori cinsel uyarıcı ve keyif verici. çikolata beyindeki serotonin seviyesini de artırıyor ve mutluluk hissi veriyor. Kadınlar erkeklere oranla çikolatanın bu özelliklerine karşı daha duyarlıdır.
FISTIK VE FINDIK: E vitamini içeren, insanı mutlu eden fıstık ile fındık, cinsel gücü artırır.
MUZ VE KABUĞU: İnsana kokusu ile bile mutluluk aşılayan muz, özellikle kabuğu ile pişirildiğinde cinsel gücü oldukça fazla artırır.
SARMISAK: İçinde sakkaroz, glikoz gibi karbonhidratlar ile protein, kalsiyum, fosfor, demir ve A, B, C vitaminleri bulunan sarımsak, cinsel gücü artırır. Ama kokusu ile bazılarını da kaçırabileceğinizi unutmayın.
çİLEK: Cilt sorunları için en iyi meyvelerden birisi olan çilek, güçlü bir afrodizyaktır.
İNCİR: Erkeklerin cinsel gücünü artıran çok güçlü bir afrodizyaktır. Aydın'da yetişen dünyaca ünlü incirler de ‘mucize afrodizyak meyve' olarak biliniyor. Uzmanlara göre, bir kilogramda iki bin 900 kalori bulunan incir, E ve B vitaminleri bakımından çok zengindir.
İncirin faydaları şöyle sıralanıyor: Kurutulmuş incirin besin değeri daha yüksektir. Sindirimi kolaylaştırır. Bağırsakları yumuşatır Hücreleri yenileme özelliği vardır.
İçerdiği lifle kolesterolün kana karışmadan atılmasını sağlar. Kemik ve diş oluşumunda olumlu etkileri vardır. İçeriğindeki benzaldehit sebebi ile kanserli hücrelerin büyümesini önler.
ŞEFTALİ: A provitamini açısından zengin olan şeftali, güçlü bir afrodizyaktır.
ARMUT: çok az meyve asidi içeren ve organizmanın fazla suyunu alarak fazla yağları yok eden armut, güçlü bir afrodizyaktır.
MARUL: İçinde A, B, C, E vitaminleri, demir, kalsiyum, çinko, fosfor, iyot, Sodyum gibi Mineraller bulunan marul, az miktarda yenildiğinde cinsel gücü artırıyor. Ancak, fazla miktarda yenen Marul da cinsel gücü azaltıyor ve uyku veriyor.
HAVYAR: Balık yumurtası olan havyarın besin değeri çok yüksektir ve güçlü bir afrodizyaktır.
DOMATES: İçinde bol miktarda A, B, C ve K vitaminleri bulunan domates, cinsel gücü artırır.
SALATALIK: Gözler için çok faydalı olan (özellikle şiş gözlerin iyileşmesinde) salatalık, cinsel gücü artırır.
SOĞAN: Güçlü antiseptik bir etkiye sahip olan soğan, cinsel gücü artırır
ZENCEFİL: Yüzyıllardır duyguları harekete geçirmek için hazırlanan içkilerin karışımında kullanılan zencefil, insanı daha ateşli yapar.
 
ETİKET: erkek afrodizyak nedir, sertleşme, iktidarsızlık, sertleşmeme, sertleşme sorunları, çabuk boşalma, erken boşalma, erkek afrodizyak nereden bulunur, erkek afrodizyak hap, erkek afrodizyak parfüm

ETİKETLER

AFRODİZYAK YİYECEKLER ERKEK İÇİN Maydanoz Nane Tarçın Kekik Vanilya Sivri Biber Hardal Kereviz Ayçiçeği Greyfurt Susam Yumurta Kuşkonmaz Enginar Bezelye Badem Ceviz İstiridye (İçindeki çinko spermin çoğalmasına neden olarak cinsel isteği arttırıyor) Hindi (İstiridyeden daha fazla çinko ihtiva ediyor. Üstelik daha ucuz ve protein açısından da zengin) Roka (Bolca demir ve C vitamini içeriyor) Kereviz Şalgam Antep Fıstığı ve Fındık (İçerdikleri doymamış yağ asitleri ve E vitamini nedeni ile afrodizyak olarak kullanılırlar) Salatalık Kuşkonmaz Soğan Domates Fesleğen Karpuz Hindistancevizi Bal Pekmez Kivi Mango gibi ürünler erkek afrodizyak yiyeceklerdir. Afrodizyak Yiyecekler Erkekler İçin ERKEKLER İÇİN: Yiyecekler vücudumuzu olduğu kadar ruhumuzu ve libidomuzu da besliyorlar. Yiyecekleri sadece karnımızı doyurmak için değil cinsel performansımızı artırıcı olarak da kullanabiliriz. BİTKİ ÇAYLARI: Vücuttaki Sıvıların akışını hızlandıran Bitki çayları içildiğinde kan dolaşımı hızlanır tutkularda ve heyecanlarda artış meydana gelir. Enerji seviyesini de yükselten bitki çayları seks yaşamını canlandırırlar. GİNSENG: Çin'de doğal afrodizyak olarak kullanılan ginseng Bitkisi vücudun es şartlarına adapte olmasını sağlıyor. Fiziksel dayanıklılığı sağlayan ginsengin diğer bir özelliği de şeklinin insan vücuduna benzemesidir. REZENE: Bilinen en eski afrodizyaklardan birisi olan rezeneden hergün bir parça tüketilmesi cinsel gücü artırır. Rezenenin tohumundan çay da yapılmaktadır. LAVANTA: Salata ve yemek soslarına konulan bir kaç damla lavanta seks hayatını güçlendirici etkiye sahiptir. TANE KARANFİL: En güçlü doğal afrodizyaklardan birisi olan karanfil tanesi yorgunluğa karşı da iyi gelmektedir. HAŞHAŞ TOHUMU: Cinsel performans artırıcıdır. MELEKOTU: 18. Yüzyılda kadınların cinsel isteksizliğini iyileştirmek için kullanılan melekotunun kökü her zaman için kalp zayıflıklarını önleyici bir etkiye sahiptir. MİNE ÇİÇEĞİ: Mine çiçeğinin kıyılmış uçlarının kaynatılması veya şarabın içine batırılması afrodizyak etkilere sahiptir. POLEN: Son yıllarda afrodizyak olarak kullanılan polenin yapısında belli ölçüde testosteron ve diğer cinsiyet hormonları bulunur. YOHOMBİN: Afrikadan bütün dünyaya yayılan yohimbe bitkisi halk arasında kadınlarda cinsel soğukluğun giderilmesi için erkeklerde ise cinsel performansı artırmak amacı ile kullanılır. Meyan kökü ile karıştırılan yohimbe böbrek ve idrar yollarını rahatlatmaktadır. KİŞNİŞ: Özellikle kadınlara keyif veren kurutulmuş kişniş tanesinin şarabın içine katılarak içilmesi önerilmektedir. Aşırı kullanılması erkeklerde ters etkilere sebep olabilir. HARDAL: Cinsel bezlerin işleyişini artırır. ÇAKŞIR OTU: Cinsel gücü ve isteği artıran etkili afrodizyak bir bitkidir. Aynı zamanda sperm sayısını ve hareketliliğini de artıran etkileri bulunmaktadır. Çakşır Otu Kökü kurutulup toz haline getirilerek Bal ile macun yapılmak sureti ile kullanılır. Bir Su bardağı kaynar Suyun içerisine 1 tatlı kaşığı çakşır kökü konularak demlemek suruti ile hazırlanan çay da içilebilir. Çakşır Otu düzenli kullanıldığında olumlu etkileri görülür. SÜSEN: Süsen kökü tozu hem erkekler hem de kadınlar için güçlü bir afrodizyaktır. YASEMİN: Likörleri kokulandıran harika kokulu yasemin çiçeği etkili bir uyarıcıdır. MEYAN KÖKÜ: Meyan kökünden elde edilen toz maden Suyu ile karıştırıldığında kadınlar için çok etkili bir afrodizyak haline gelmektedir. SAFRAN: Aşırı tüketildiği zaman gülme krizine sebep olan safranın erojen merkezler üstünde uyarıcı etkileri vardır. ÇADIRUŞAĞI OTU: Yalnız Asyada yetişen ve çok kötü kokan çadıruşağı otundan elde edilen karışım Asyada uyarıcı olarak kullanılır. VANİLYA: Merkezi sinir sistemine etki ederek kokusu ile karşı cinsi harekete geçirir. SAPARMA: İlk kez Latin Amerikalı yerliler tarafından kullanıldığı bilinen saparma bitkisinden elde edilen karışımların içinde çeşitli Hormonlar bulunuyor. ROKA: Bol miktarda demir ve C vitamini içeren roka alyuvarlar için iyidir ve ayrıca cinsel gücü de artırır. Balığın yanında da çok iyi gider. MAYDANOZ: Yemeklere lezzet katan maydanoz cinsel yaşama da lezzet katar. Süt salgısını da arttırır. KEKİK: Güçlü etkileri olan kekik özellikle erkeklerde uyarıcıdır. ARI SÜTÜ: Cinsel bezleri geliştiren Arı sütünün etkileri kısa zamanda hissedilir. BAL: Mikroplara karşı dayanıklılık sağlayan bal cinsel gücü artırır. LİMON: Yemeklerde kullanılan Limon Tuzu ve limon suyu seks gücünün artması için olumlu etki yapar. İSTİRİDYE: İçindeki çinko ile spermin çoğalmasına neden olan istiridye cinsel isteği artırır. HİNDİ: İstiridyeden daha fazla çinko ihtiva eden hindi Protein açısından zengindir ve cinsel isteği artırır yılbaşı gelmeden de yenilebilir. KEREVİZ: İdrar sökücü özelliği olan kereviz vücutta oksitlenmeyi önlemesinin yanı sıra kadınlarda adet öncesi şişkinliğin de önüne geçer. Afrodizyaktır. ÇİKOLATA: Çikolatanın içindeki yüksek şeker ve kalori cinsel uyarıcı ve keyif verici. Çikolata beyindeki serotonin seviyesini de artırıyor ve mutluluk hissi veriyor. Kadınlar erkeklere oranla çikolatanın bu özelliklerine karşı daha duyarlıdır. FISTIK VE FINDIK: E vitamini içeren insanı mutlu eden fıstık ile fındık cinsel gücü artırır. MUZ VE KABUĞU: İnsana kokusu ile bile mutluluk aşılayan muz özellikle kabuğu ile pişirildiğinde cinsel gücü oldukça fazla artırır. SARMISAK: İçinde sakkaroz glikoz gibi karbonhidratlar ile protein kalsiyum fosfor demir ve A B C vitaminleri bulunan sarımsak cinsel gücü artırır. Ama kokusu ile bazılarını da kaçırabileceğinizi unutmayın. ÇİLEK: Cilt sorunları için en iyi meyvelerden birisi olan çilek güçlü bir afrodizyaktır. İNCİR: Erkeklerin cinsel gücünü artıran çok güçlü bir afrodizyaktır. Aydın'da yetişen dünyaca ünlü incirler de ?mucize afrodizyak meyve' olarak biliniyor. Uzmanlara göre bir kilogramda iki bin 900 kalori bulunan incir E ve B vitaminleri bakımından çok zengindir. İncirin faydaları şöyle sıralanıyor: Kurutulmuş incirin besin değeri daha yüksektir. Sindirimi kolaylaştırır. Bağırsakları yumuşatır Hücreleri yenileme özelliği vardır. İçerdiği lifle kolesterolün kana karışmadan atılmasını sağlar. Kemik ve diş oluşumunda olumlu etkileri vardır. İçeriğindeki benzaldehit sebebi ile kanserli hücrelerin büyümesini önler. ŞEFTALİ: A provitamini açısından zengin olan şeftali güçlü bir afrodizyaktır. ARMUT: Çok az meyve asidi içeren ve organizmanın fazla suyunu alarak fazla yağları yok eden armut güçlü bir afrodizyaktır. MARUL: İçinde A B C E vitaminleri demir kalsiyum çinko fosfor iyot Sodyum gibi Mineraller bulunan marul az miktarda yenildiğinde cinsel gücü artırıyor. Ancak fazla miktarda yenen Marul da cinsel gücü azaltıyor ve uyku veriyor. ANÇUEZ: HAVYAR: Balık yumurtası olan havyarın besin değeri çok yüksektir ve güçlü bir afrodizyaktır. DOMATES: İçinde bol miktarda A B C ve K vitaminleri bulunan domates cinsel gücü artırır. SALATALIK: Gözler için çok faydalı olan (özellikle şiş gözlerin iyileşmesinde) salatalık cinsel gücü artırır. SOĞAN: Güçlü antiseptik bir etkiye sahip olan soğan cinsel gücü artırır ZENCEFİL: Yüzyıllardır duyguları harekete geçirmek için hazırlanan içkilerin karışımında kullanılan zencefil insanı daha ateşli yapar. ETİKET: erkek afrodizyak nedir sertleşme iktidarsızlık sertleşmeme sertleşme sorunları çabuk boşalma erken boşalma erkek afrodizyak nereden bulunur erkek afrodizyak hap erkek afrodizyak parfüm

KATEGORİLER

A

İLGİLİ ÜRÜNLER

Benzer Makaleler