Biz sizi arayalım

Afrodizyak Etkili Besinler

 

Afrodizyak Etkili Besinler

Afrodizyak Etkili BesinlerAfrodizyak Etkili Besinler

Afrodizyak Etkili Besinler

Afrodizyak Etkili Besinler Karın Doyurmanın Yanında Afrodizyak Etkisi Bulunuyor.Bazı Sebze, Meyve ve Bitkiler Ruhu ve Libidoyu Besler. Afrodizyak Etkili Besinler Yiyecekler vücudumuzu olduğu kadar ruhumuzu ve libidomuzu da besliyorlar. Yiyecekleri sadece karnımızı doyurmak için değil cinsel performansımızı artırıcı olarak da kullanabiliriz

BİTKİ çAYLARI: Vücuttaki Sıvıların akışını hızlandıran Bitki çayları içildiğinde, kan dolaşımı hızlanır tutkularda ve heyecanlarda artış meydana gelir. Enerji seviyesini de yükselten bitki çayları seks yaşamını canlandırırlar.

GİNSENG: çin'de doğal afrodizyak olarak kullanılan ginseng Bitkisi vücudun es şartlarına adapte olmasını sağlıyor. Fiziksel dayanıklılığı sağlayan ginsengin diğer bir özelliği de şeklinin insan vücuduna benzemesidir.

REZENE: Bilinen en eski afrodizyaklardan birisi olan rezeneden hergün bir parça tüketilmesi cinsel gücü artırır. Rezenenin tohumundan çay da yapılmaktadır.

LAVANTA: Salata ve yemek soslarına konulan bir kaç damla lavanta, seks hayatını güçlendirici etkiye sahiptir. TANE KARANFİL: En güçlü doğal afrodizyaklardan birisi olan karanfil tanesi, yorgunluğa karşı da iyi gelmektedir.

HAŞHAŞ TOHUMU: Cinsel performans artırıcıdır.

MELEKOTU: 18. Yüzyılda kadınların cinsel isteksizliğini iyileştirmek için kullanılan melekotunun kökü, her zaman için kalp zayıflıklarını önleyici bir etkiye sahiptir.

MİNE çİçEĞİ: Mine çiçeğinin kıyılmış uçlarının, kaynatılması veya şarabın içine batırılması afrodizyak etkilere sahiptir. POLEN: Son yıllarda afrodizyak olarak kullanılan polenin yapısında, belli ölçüde testosteron ve diğer cinsiyet hormonları bulunur. YOHOMBİN: Afrikadan bütün dünyaya yayılan yohimbe bitkisi halk arasında kadınlarda cinsel soğukluğun giderilmesi için, erkeklerde ise cinsel performansı artırmak amacı ile kullanılır. Meyan kökü ile karıştırılan yohimbe böbrek ve idrar yollarını rahatlatmaktadır.

KİŞNİŞ: Özellikle kadınlara keyif veren kurutulmuş kişniş tanesinin, şarabın içine katılarak içilmesi önerilmektedir. Aşırı kullanılması erkeklerde ters etkilere sebep olabilir.

HARDAL: Cinsel bezlerin işleyişini artırır.

çAKŞIR OTU: Cinsel gücü ve isteği artıran, etkili afrodizyak bir bitkidir. Aynı zamanda spermsayısını ve hareketliliğini de artıran etkileri bulunmaktadır. çakşır Otu Kökü kurutulup toz haline getirilerek Bal ile macun yapılmak sureti ile kullanılır. Bir Su bardağı kaynar Suyun içerisine 1 tatlı kaşığı çakşır kökü konularak demlemek suruti ile hazırlanan çay da içilebilir. çakşır Otu düzenli kullanıldığında olumlu etkileri görülür.

SÜSEN: Süsen kökü tozu, hemerkekler hemde kadınlar için güçlü bir afrodizyaktır.

YASEMİN: Likörleri kokulandıran, harika kokulu yasemin çiçeği, etkili bir uyarıcıdır.

MEYAN KÖKÜ: Meyan kökünden elde edilen toz, maden Suyu ile karıştırıldığında kadınlar için çok etkili bir afrodizyak haline gelmektedir.

SAFRAN: Aşırı tüketildiği zaman gülme krizine sebep olan safranın, erojen merkezler üstünde uyarıcı etkileri vardır.

çADIRUŞAĞI OTU: Yalnız Asyada yetişen ve çok kötü kokan çadıruşağı otundan elde edilen karışım, Asyada uyarıcı olarak kullanılır. VANİLYA: Merkezi sinir sistemine etki ederek kokusu ile karşı cinsi harekete geçirir.

SAPARMA: İlk kez Latin Amerikalı yerliler tarafından kullanıldığı bilinen, saparma bitkisinden elde edilen karışımların içinde çeşitli Hormonlar bulunuyor.

ROKA: Bol miktarda demir ve C vitamini içeren roka, alyuvarlar için iyidir ve ayrıca, cinsel gücü de artırır. Balığın yanında da çok iyi gider.

MAYDANOZ: Yemeklere lezzet katan maydanoz, cinsel yaşama da lezzet katar. Süt salgısını da arttırır. KEKİK: Güçlü etkileri olan kekik, özellikle erkeklerde uyarıcıdır.

ARI SÜTÜ: Cinsel bezleri geliştiren Arı sütünün etkileri kısa zamanda hissedilir. BAL: Mikroplara karşı dayanıklılık sağlayan bal, cinsel gücü artırır.

LİMON: Yemeklerde kullanılan Limon Tuzu ve limon suyu, seks gücünün artması için olumlu etki yapar. İSTİRİDYE: İçindeki çinko ile spermin çoğalmasına neden olan istiridye, cinsel isteği artırır.

ETİKETLER: afrodizyak etkili besinler, afrodizyak, erkek, parfüm, afrodizyaklı, parfümler, afrodizyak erkek parfüm, afrodizyaklı erkek parfümü, afrodizyak erkek parfümü, afrodizyak parfümü, afrodizyaklı erkek parfümleri, Afrodizyak ParfümErkek

İLGİLİ ÜRÜNLER

Benzer Makaleler