Biz sizi arayalım

 Mutluluk Çubuğu

Mutluluk çubuğu

Ginsengli Bobo Kargo

Diğer tedavilere cevap vermeyen hastalara son çare olarak 'mutluluk çubuğu' dediğimiz penil protez takılır. Protezler tamamen cinsel organ içine yerleştirildiğinden dışarıdan hiçbir parçası görülmez. Günümüzde silikon ve benzeri maddelerden üretilmiş, maliyetleri, ameliyat şekilleri ve hasta tatmini farklı olan iki tip protez var.

Birinci grup bükülebilen protezlerin, hastanın organ uzunluğu ve çapına göre değişen boyutları var. İki parçadan oluşan protez ameliyatla, cinsel organ içine yerleştirilir ve hasta tarafından 4 - 6 hafta sonra kullanılabilir. Kabaca vites koluna benzetilebilir. Ancak sürekli sert kalmasıyla hastayı rahatsız edebilir ve doğal sertleşme duygusu oluşturmaz. Maliyeti dışında şişirilebilen protezlere avantajı yoktur.

İkinci grup şişirilebilen protezler, doğala çok yakın bir ereksiyon, hasta ve Eşine iyi bir tatmin sağlıyor. Protez, suyla dolu bir baloncuk, kontrol mekanizması ve iki adet şişirilebilen cisimden oluşur. Baloncuk alt karın veya kasık bölgesine, kontrol mekanizması yumurtalık torbasına, protez cisimleriyse organ içine yerleştirilir. Hiçbir parçası dışardan görülmez ve tamamı vücut içindedir. Protez, sistemdeki sıvının kontrol mekanizmasıyla yer değiştirmesiyle çalışır. Hasta cinsel ilişkiden hemen önce yumurtalık torbasındaki mekanizmayı sıkarak organı şişirir ve tamamen doğal ilişkiye benzer bir tatmin elde eder. İlişkiden hemen sonra aynı mekanizmayla protezi indirir ve organ ilişkiden önceki formuna döner. İlişkiniz normal bir şekilde gerçekleşir. Hasta ameliyattan 4-6 hafta sonra cinsel ilişkide bulunabilir.

 

KAFANIZA TAKMAYA DEĞMEZ !!!

EREKSİYON GÜCÜNÜZÜ TAMAMEN DOĞAL YOLLARLA BİTKİSEL AFRODİZYAKLARLA ARTIRMAK ELİNİZDE...

 

ETİKETLER

Mutluluk Çubuğu.afrodizyak.doğal

KATEGORİLER

İktidarsızlık

İLGİLİ ÜRÜNLER

!!!İNDİRİM!!!Max48 (10 lu kapsül)!!!İNDİRİM!!!

80.00 TL

!!!İNDİRİM!!!Max48 (10 lu kapsül)!!!İNDİRİM!!!