Biz sizi arayalım

Bitkisel Afrodizyak

 

Bitkisel Afrodizyak

Bitkisel AfrodizyakBitkisel Afrodizyak

Bitkisel Afrodizyak

Bitkisel afrodizyak; Hangi baharat, ot ya da kök cinsel performansı nasıl etkiliyor, nasıl hazırlanır, nasıl kullanılır bu soruların cevapları makalemizde yer almaktadır. %100 Bitkisel Olan Ürünlerimize Ulaşmak İçin Tıklayınız.

BİTKİSEL AFRODİZYAK : Aşk bitkileri : Uzmanların verdiği bilgiye göre, dünyada yaklaşık 152 milyon erkek, tekrarlayan cinsel fonksiyon sorunları yaşıyor. Bu rakamın 2025´te 222 milyonu bulması bekleniyor. Bu nedenle insanlar, medikal tedavinin yanı sıra bitki ve bitkisel karışımlardan da medet umuyor. Hangi bitkinin neye iyi geldiğini araştırıp uzmanlarına sorduk. Safran, çörekotu, kebabiye, ravent, kakule, tarçın, karanfil, kekik... Bunlar padişah macununun' içinde olmazsa olmazlar arasında yer alan 41 çeşit bitkiden sadece birkaçı. Pek çok bitkinin afrodizyak etkisi henüz bilimsel olarak kanıtlanmadı, ancak kanıtlanmış olanların sayısı hiç de az değil... Bir zamanlar sözünün bile edilmesi ayıp olan cinsellik' artık dünyada olduğu gibi Türkiye'de de daha fazla konuşuluyor, insanlar cinsel sorunlarına çare arıyor, tedavi merkezlerine başvuruyor, uzmanların önerilerini dikkate alıyor. Canavar' gibi olmak için medikal tedavinin yanında bazı bitkisel karışımlardan da medet uman yüzlerce insan var. Birtakım bitkisel karışımların cinsel sıkıntılarda olumlu etki ettiğini söyleyen bilim adamları, ancak ciddi cinsel fonksiyon bozukluklarında mutlaka iyi bir tedavi merkezine başvurulması gerektiğini söylüyorlar. Peki bu bitkiler ne işe yarıyor? Bitkisel karışımlar ne zaman kullanılabilir? 

Etiketler : afrodizyaklar anlamı, afrodizyaklar kullamı, afrodizyaklar kullanım şekli, afrodizyaklar nasıl kullanılır, afrodizyaklar nerede kullanılır, afrodizyaklar ned

ETİKETLER

bitkisel afrodizyak cinsellik

KATEGORİLER

Bay-bayan Ürünler

İLGİLİ ÜRÜNLER

Balen Arı Sütü & Kırmızı Ginseng & Polen & Propolis V­5

89.90 TL

Balen Arı Sütü & Kırmızı Ginseng & Polen & Propolis V­5

HerbalGold Epimedyum Ekstrakt 60 Kapsül

109.00 TL

HerbalGold Epimedyum Ekstrakt 60 Kapsül

Max48 (10 lu kapsül)

100.00 TL

Max48 (10 lu kapsül)

Max48 Afrodizyak çikolata 12 li satış ve Bayilik

190.00 TL

Max48 Afrodizyak çikolata 12 li satış ve Bayilik

Benzer Makaleler