Biz sizi arayalım

Bayanlar İçin Afrodizyaklar

 

Bayanlar İçin Afrodizyaklar

Bayanlar İçin AfrodizyaklarBayanlar İçin Afrodizyaklar

Bayanlar İçin Afrodizyaklar

Bayanlar İçin Afrodizyaklar : Bayanlar İçin Cinsel İstek Uyarıcılardır.Cinsel Arzuları ve Dürtüleri Harekete Geçirirler. İnsan vücuduna ağız yoluyla veya sürülerek dışarıdan alınan ilaç, hormon veya bir takım maddelerin Cinsel eylemlerimiz üzerinde belli uyarıcı ve haz verici etkileri vardır. Bunlara afrodizyaklar denir. Tüm hücrelerimizle birlikte Cinsel sistemimizi güçlendirip canlandıran ve organik işlevlerimizi destekleyen bu maddelerin etkileri iki şekilde olmaktadır: Bazı maddeler libido üzerinde etki yaparak Cinsel isteği arttırırlar.

Bazı maddeler ise sadece Cinsel organların fiziksel tepkilerini farklılaştırarak erkekte ereksiyon yaparken kadında ise lubrikasyonu ve vajene giden kan akımını arttırırlar. Dölyatağını güçlendirici bitkilere örnek olarak; aslan pençesi, civan perçemi, çoban çantası, ökseotu, sarı kantaron, kediotu kökü, mayıs papatyası, hayıt meyvesi, aslan kuyruğu, keçi sakalı vb. verilebilir. Trafik, iş stresi, ekonomik sorunlar Cinsel yaşamı kabusa dönüştürmektedir. Sağlıklı bir Cinsellik için her şeyden önce bol oksijen, güneş ışığı, temiz hava, egzersiz, yeterli ve düzgün uyku gerekmektedir. çünkü bu saydıklarımız aşağıda sayacaklarımızdan daha güçlü bir afrodizyaktır.

Tarçın: Cinsel dürtülerinizi hareketlendiren hormonlarınızı çalıştırmaya yardımcı olan tarçını bir su bardağı sıcak suyun içine 1 çay kaşığını geçmeyecek şekilde atın ve karıştırın. Soğutmadan için.

Ay çekirdeği: günde bir avuç ay çekirdeği özellikle kadınlar üzerinde son derece etkili bir afrodizyaktır. Ancak fazla abartıp yüzünüzü sivilceye boğmayın.

Yulaf ezmesi: sabahları bir kâse yulaf ezmesinin üstüne koyacağınız soğuk süt günlük cinsel performansınızı artıracaktır.

Üzerlik tohumu: bir gram iyice ezilmiş üzerlik tohumunu balın içine atarak tüketmeniz son derece bir afrodizyak ortaya çıkaracaktır.

Kırmızı ve yeşil acı biber, karabiber: ciddi bir afrodizyaktır. Salatalara, sıcak yemeklere, soğuk mezelere bol bol dökülebilir.

Sarımsak: çiğ olarak tüketildiği takdirde müthiş etkili bir afrodizyaktır. Kokusunun geçmesini beklemeniz ters tepmemesi için tavsiye edilir.

Arı sütü, bal ve polen karışımı: bu müthiş karışım anında etki gösterebilen harika bir afrodizyaktır.

çikolata: İçerdiği seratonin ve daha da önemlisi fenetilamin maddeleri nedeniyle hafif cinsel istek artırıcı etkiye sahiptir.

Kahve: Kahvenin içindeki kafein kalp ritmini arttırarak kan dolaşımını hızlandırıyor. Bu nedenle cinsel gücü arttırıcı bir içecek olarak kabul ediliyor. Kahvenin ayrıca önemli bir antioksidan deposu olma özelliğini de unutmamak gerekir.

İstiridye: Kolesterol oranı birçok balığa göre fazla olan istiridye içindeki demir sayesinde, sperm sayısını ve cinsel istek gücünü arttırıyor. Uzmanlar, Omega-3 yağı deposu olan bu balığın, kalp krizine ve bağırsak kanserine karşı koruyucu bir özelliğe sahip olduğunu da belirtiyor.

Roka: Antik çağda Ege kıyılarında nam salan inanışa göre roka cinsel gücü tavan yaptırıyor. çok eski çağlardan beri afrodizyak olarak kullanılan roka, seks hayatınız için çok kolay ulaşabileceğiniz inanılmaz bir mucize. Yetiştirmesi de oldukça kolay olan bu bitki için bahçeye ihtiyacınız yok. Küçük bir pencere önü veya küçük bir kutu bile sizin için yeterli. Üstelik çok fazla ilgi de gerekmez.

İncir: İncir tarihten beri cinselliği ve seksi sembolize ediyor. Özellikle erkeklerin cinsel gücünü arttıran çok güçlü bir afrodizyaktır.Uzmanlara göre, bir kilogramında iki bin 900 kalori bulunan incir, E ve B vitaminleri yönünden de çok zengin.

Bal: Bal, üremenin sembolüdür. 'Balayı' (honeymoon), ballı ve alkollü bir içkiden adını alır ve bu içki düğünden sonra mutlu çiftlere içirilir.

Muz: Zengin potasyum ve B vitamini içeriği nedeniyle muz, kendinizi iyi hissettiren bir meyve. Fazla hoşgörü göz çıkarmaz. Bunun için süt, bal ve muz karışımından bir milkshake birebir!

Acı Biber: Bu canlandırıcı baharat bağışıklık sisteminizi güçlendirir ve şüphesiz aşkın sembollerindendir.

Avokado: Avokadoya afrodizyak sıfatını zengin aroması veya armut şekli kazandırmış olabilir. Salatada veya çorbada püre halinde...Nasıl yapıldığı fark etmez, avokado cinsel hayatınız için mükemmel bir yiyecek.

çamfıstığı: Yüksek enerji veren çinko içeriği nedeniyle çamfıstığı en ünlü afrodizyaklardan.

Etiketler:Bayanlar İçin Afrodizyaklar,Cinsel İlaçlar,cinsel Bitkiler ,cinsel ilişki seks,cinsel, cinsellik, cinsek istek, şifalı bitkiler, bitkiler, cinsel hastalıklar, cinsel soğukluk, cinsel rahatsızlıklar, cinsel güç, cinsel ürünler, cinselilişki.

 

ender, ender saraç, ibrahim, ibrahim saraçoğlu, saraçoğlu, saracoglu, ender saraç, saraç, dr saraç, dr saraçoğlu, mehmet oz, mehmet öz, ömer çoşkun, mustafa eraslan, eraslan, bursa, bursa bitkisel, mnc, greenstore,

İLGİLİ ÜRÜNLER

!!!İNDİRİM!!!Max48 (10 lu kapsül)!!!İNDİRİM!!!

80.00 TL

!!!İNDİRİM!!!Max48 (10 lu kapsül)!!!İNDİRİM!!!

Balen Arı Sütü & Kırmızı Ginseng & Polen & Propolis V­5

60.00 TL

Balen Arı Sütü & Kırmızı Ginseng & Polen & Propolis V­5

Balen-For Men 120 Kapsül Karışım Gıda Takviyesi

114.00 TL

Balen-For Men 120 Kapsül Karışım Gıda Takviyesi

Blue Drops Bayan Damla

59.00 TL

Blue Drops Bayan Damla

Benzer Makaleler