Biz sizi arayalım

Ahmet Maranki Bitkisel Tedaviler Faydalı Bitkiler

 

Ahmet Maranki Bitkisel Tedaviler Faydalı BitkilerAhmet Maranki Bitkisel Tedaviler Faydalı Bitkiler

Ahmet Maranki Bitkisel Tedaviler Faydalı Bitkiler Sağlık Kürleri
 

çörek Otu ile Zayıflama


 
 
çörek otunun kendisini veya yağını kahvaltı ve yemeklerden bir saat önce bir çay kaşığı miktarında bir bardak su ile yutmalısınız. çörekotu yağını %100 saf, ilk sıkım, soğuk sıkım olarak tercih edin. çörek otu fazla kiloları olan kişilerin iştahını azaltabilir. Daha çabuk doyma hissi oluşturur. Bu şekilde zayıflamanıza yardımcı olur. Yemekten önce içilen bir bardak suyun da zayıflamaya etkisi vardır.
 
1- Kahvaltı ve yemeklerden yarım saat önce 0,7 gr. (yaklaşık 200 adet tohum) yeni öğütülmüş veya çiğnenerek 1 bardak su ile birlikte yutulacak veya
2- Kahvaltı ve yemeklerden yarım saat önce 5 damla çörekotu yağı 1 bardak su ile yutulacak.
 
çörek otunun zayıflatma etkisini şu şekilde gösterdiği düşünülmektedir.
 
1- İştahı kapatarak,
2- Karaciğeri temizleyerek sindirimi hızlandırarak,
3- Lubricant (yağlayıcı) özelliği ile bağırsakları kaygan hale getirerek, yani müshil etkisi göstererek, besinlerin daha hızlı geçmesini sağlayarak.
 
çörekotu yağının ilk sıkım-soğuk sıkım olanını bulursanız, tanının daha güzel ve acı olmadığını görürsünüz. Ancak önceden de belirttiğim üzere, nasıl olsa çörek otu beni zayıflatıyor düşüncesiyle, yemeklerde kontrolü elden bırakmamak gerekmektedir.
 

ahmet maranki maydonoz kürü


Profesör Doktor Ahmet Maranki maydonoz suyu ve kürünün faydalarını ve yararlarını açıklıyor. Maydanoz suyu sayesinde bir çok hastalığınıza, çare olabilir, sağlık açısından daha yararlı ve faydalı bir beslenme şekli yaratabilirsiniz. Profesör Doktor Ahmet Maranki, özellikle böbreklerinde rahatsızlıkları olanlar, ve nefrit hastaları için maydonoz suyu kürünü öneriyor. Maydanoz suyu ile ayrıca, göz sağlığınızı en yüksek seviyeye getirebilirsiniz. 
 

ETİKETLER

maraki maranki

KATEGORİLER

Zayıflama Ürünleri

İLGİLİ ÜRÜNLER

BB Form Tea

200.00 TL

BB Form Tea

Koz Body Termal Set

170.00 TL

Koz Body Termal Set

Şifa Life tea Detox Çayı

125.00 TL

Şifa Life tea Detox Çayı

SLiMHER Yeşilçaylı Bitkisel Karışım Tablet

80.00 TL

SLiMHER Yeşilçaylı Bitkisel Karışım Tablet