Biz sizi arayalım

Afrodizyaklar Nelerdir

 

Afrodizyaklar Nelerdir

Afrodizyaklar NelerdirAfrodizyaklar Nelerdir

 

Afrodizyaklar Nelerdir

Afrodizyaklar nelerdir; cinsel istek ve gücü kamçıladığı öne sürülen maddelere topluca verilen isimdir. Detaylı bilgiler makalemizde yer almaktadır. 

AFRODİZYAKLAR NELERDİR : Afrodizyak; cinsel istek ve gücü kamçıladığı öne sürülen maddelere topluca verilen isimdir. çin ve Hindistan’ın eski hekimlik kavramında bazı yemeklerin ve bitkilerin önemli bir afrodizyak etkisi olduğu kabul edilirdi. Afrodizyak; seks arzusunu, cinsel istek ve zevki arttırabilecek olan her türlü madde ya da harekete afrodizyak denir. Bütün eski kültürlerin kendilerine özgü afrodizyakları olmasına rağmen bütün bunların kökeninde erotik şehveti ve zevki arttırma amacı vardır.

Şehveti ve zevki arttırabilecek olan yemeklerin ve bitkilerin haricinde, her iki cinsin de farklı algılayabilecekleri eşyalar, hareketler vardır. Yani aslında, sadece bitkiler ve yemekler afrodizyak etkisi göstermezler, bunlarla beraber görsel zevkler (jartiyer, pornografi vb.) cinsel birleşme pozisyonları, fanteziler gibi durumlarda afrodizyaklar arasındadır. Genel anlamda, eğer bir şey sizin cinsel arzunuzu olumlu yönde etkiliyorsa, bu afrodizyaktır. İnsanların çok eski zamanlardan beri düşlediklerinden biri de olağanüstü cinsel güce sahip olmaktır, Tabi ki biz burada, kendi kitabımıza bağlı kalarak bu konuyu sadece bitkiler anlamında inceleyeceğiz. Şunu da unutmadan söyleyelim, bugün tıp alanında yapılan deneyler, ilaçların insanlar üzerinde farklı farklı etkileri olduğunu gösteriyor.

Bundan dolayıdır ki önerilerimizde insanlar üzerinde farklı etkiler gösterebilir. Beslenmenize dikkat etmelisiniz. Cinsel ilişkiden evvel patlarcasına yiyip, içmek kadar kötü bir şey olamaz. Böyle zamanlarda salçalı yemekler, etler, pastalar ve hazım güçlüğü veren her şeyden kaçınmak gerekir. Cinsel gücü arttırmak amacıyla gereğinden fazla enerji verici besinlerin alınması sonucunda. Vücut bunları yağ biçiminde depolar ve bunun sonucu olarak da damar sertliği ortaya çıkar. Şişmanlık olarak adlandırılan durum cinselliğin zayıflamasına neden olur. Normal ve dengeli bir beslenme zaten tek başına bir afrodizyaktır. Hormon ve vitamin ilaçlarının pek faydası yoktur (eksikliği haricinde), zira insan vücudu kullanabileceğinden fazla vitamin, hormon gibi maddeleri gerektiği kadar depolar, depolayamadığım da dışarıya atar. Afrodizyaklar konusunda dilediğiniz etkiyi almak istiyorsanız temkinli ve sabırlı davranmak gerekir. Sabırsızlık edip telaşa kapılmak, açgözlü davranmamak gerekir, aksi halde sonuca asla ulaşamazsınız. %100 Bitkisel Olan Ürünlerimize Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Etiketler : afrodizyaklar anlamı, afrodizyaklar kullamı, afrodizyaklar kullanım şekli, afrodizyaklar nasıl kullanılır

ender, ender saraç, ibrahim, ibrahim saraçoğlu, saraçoğlu, saracoglu, ender saraç, saraç, dr saraç, dr saraçoğlu, mehmet oz, mehmet öz, ömer çoşkun, mustafa eraslan, eraslan, bursa, bursa bitkisel, mnc, greenstore,

İLGİLİ ÜRÜNLER

Balen Arı Sütü & Kırmızı Ginseng & Polen & Propolis V­5

89.90 TL

Balen Arı Sütü & Kırmızı Ginseng & Polen & Propolis V­5

Erkexin Epimedyum Karışımlı Macun 240 gr

100.00 TL

Erkexin Epimedyum Karışımlı Macun 240 gr

Erkexin Epimedyum Karışımlı Stick Macun 12*20 Gr

120.00 TL

Erkexin Epimedyum Karışımlı Stick Macun 12*20 Gr

HerbalGold Epimedyum Ekstrakt 60 Kapsül

109.00 TL

HerbalGold Epimedyum Ekstrakt 60 Kapsül

Benzer Makaleler