Biz sizi arayalım

Afrodizyak

 

Afrodizyak

AfrodizyakAfrodizyak

Afrodizyak Afrodizyak

 
Öncelikle Afrodizyak Deyince Aklımıza İlk Olarak “Cinsel Hormonları“n Fazla Salgılanmasına Yarayan Bitkisel Karışımlar Diyebiliriz. Kişide cinsel isteğin uyarılmasına yarayan, kişinin 5 duyusuna birden hitap edebilen, cinsel performansta artışa da neden olan ilaçlara, yağlara, besin maddelerine ve bitkilere verilen genel isim afrodizyaktır.
 
Yunan tanrıçası Afrodit’i mutlaka duymuşsunuzdur. Afrodit Yunan mitolojisinde güzellik tanrıçası olarak bilinmektedir. Afrodizyak’ın ise kelime olarak Yunan Mitolojisindeki Afrodit yani güzellik tanrıçasından geldiği bilinmektedir. Afrodizyak malzemeler parfüm olarak, ilaç olarak, sıvı damla halinde veya parfüm olarak da üretilmektedirler. Bu şekilde üretilen afrodizyak malzemeler ticari anlamda büyük bir Pazar oluşturmuş durumdadır. Dışarıdan alınan bu maddeler cinsel organlardaki fiziksel performansı değiştirdiği gibi kişinin libidosunda da etkiye yol açmaktadır. Fakat bu afrodizyak malzemelerin yine bilinçli olarak kullanılması gerekmektedir. Fazla para kazanma hırsı birçok sektörde ortaya çıktığı gibi bu sektörde de kendisini göstermektedir. Özellikle ucuz olması için özensiz malzemelerden ve merdiven altı diye tabir edilen şekilde üretilen bir çok afrodizyak etki yarattığı iddia edilen ürün cinsel performansı arttıracağı yerde olumsuz performans gösterilmesine dahi neden olabilmektedir. Bu nedenle kullanılacak ürünlerin iyice araştırılıp öyle kullanılması gerekirse uzmanlardan tavsiye alınması mantıklıdır.
 
Günümüzde tıbbın gelişmesiyle birlikte gerek kullanımı gerekse karşı cinse bu maddeyi entegre etmek oldukça kolaylaştı :) Öncellikle klasik bilinen afrodizyak damla şeklinde satılır..Fiyatı düşük olanlarının pek fazla etkisi olmasada bazı damlalarda oldukça etkilidir.. Fakat şöyle bir yanlış anlaşılma günümüzde çok fazla vardır..Şimdi ben bu afrodizyağı herhangi birisine verdiğim de direk bana verecek gibi bir önyargı vardır..Ama mantık öyle değildir.. Afrodizyağı karşı cinste kullanmak için öncelikle daha önce ilişkiye girmiş fakat ileriye gidememiş insanlar için geçerlidir..Yani şöyle düşünün normal olarak Antep’ten İstanbul’a gitmek 20 saat sürerken Afrodizyak kullanınca uçakla 1 saatte gidiyorsunuz :) Biraz uçurucu ve zevk verici bir ilişki için kullanılmaktadır
 
Etiketler:afrodizyak,afrodizyak koku,afrodizyak kokular,afrodizyak etkili parfüm,afrodizyaklar,

ETİKETLER

afrodizyakk cinsellik

KATEGORİLER

Parfümler

İLGİLİ ÜRÜNLER