Biz sizi arayalım

Afrodizyak İçkiler

 

Afrodizyak İçkiler

Afrodizyak İçkilerAfrodizyak İçkiler

Afrodizyak İçkiler

Afrodizyak İçkiler Olarak Bilinen Bu İçecekler Cinsel İstek ve Güç Arttırmada Etkili Olduğu Bilinmektedir. Afrodizyak İçkiler Bu Konu Üzerinde Büyük Pay Sahibi ve Yıllardır En Etkili Afrodizyaklardan Gösterilir.

Afrodizyak İçkiler Nelerdir? Alkol Libido Birçok maddenin cinsel isteği arttırdığı ve cinsel ilişkiyi zenginleştirdiği söyleniyor. Alkol libido yükseltenlerin en eskisi ve hala afrodizyak olarak dünyaca en çok kullanılanlardan biri. Absinthe Bazı alkollü içeceklerin özellikle kuvvetli olduklarına inanılır. Mesela 19. yüzyılın sonlarında, absint Avrupalılar-özellikle Fransız sanatçılar ve aydınlar- tarafından çok kullanılan bir afrodizyak çeşididir. Absinthe 16 Mart 1915’te toksik içeriği ve alışkanlık yaptığı için yasaklanmıştır. Bu yüzden bira, şarap, likor gibi başka çeşit alkoller cinsel arzunuzu yükseltmek için tüketilebilir. Bira Büyük ihtimalle bira en düşük afrodizyak etkisi gösteren alkollü içecek. Biranın alkol oranı düşük yani testesteron sıvılarının yükselip o “rahat” seviyeye gelinmesi için daha çok sıvı tüketilmeli. çoğu bira doyurucu ve besleyici ve çok fazlası tüketildiğinde rahatsız edici bir karın ağrısı yaratabilirler. çok bira içmek erkeklerin tuvalete daha çok gitmesini sağlar ve şişkinlik hissi yaratır. Bu şişkinlik hissi cinsel ilişkiye girme isteğini azaltır. Ancak bazı biraların libidoyu yükselttiğine dair yerel bir üne sahiptir. Mesela, Murphy’s, İrlandalı bira üreticisi, siyah istiridye birasını afrodizyak içkisi olarak piyasaya sundu. Bu içkinin içinde istiridye ekstratı var. Likör Eski manastırlarda geliştirilen çeşitli likörlerde afrodizyak etkisi vardır. Chartreuse (özellikle yeşil çeşidi) ve Benedictine'in libidoyu yükselttikleri bilinir. Ayrıca Guadalajara, Meksika’da Crema de Damiana likörü afrodizyak etkisi olduğu öne sürülen Turnera bitkisinden yapılıyor. Bu dünyaca bilinen içki için libidoyu yükselttiği ve iktidarsızlığı önlediği söyleniyor. Başka likörlerde utangaçlığın geçmesi ve engellerin kalkmasında normal etki gösteriyorlar. çoğu likör yüksek seviyede alkole sahip. Bir erkeğin fazla alkol aldığında ne olduğunu hepimiz biliyoruz – yatakta çok kötü performans- o yüzden ne kadar alkol tüketildiğine dikkat edilmeli. Şarap Porto şarabının en kuvvetli afrodizyak etkisi olan içkilerden biri olduğu söylenir. Portekiz’de üretilen bu içkinin sevişmeyi kışkırttığı söyleniyor – özellikle çileklerle servis edilince. Beyaz portoyu seçin kırmızı yerine çünkü daha çok afrodizyak etkisi var. Şarap klasik bir afrodizyaktır, özellikle de uygun şekilde baharatlandırılınca. Mesela, kırmızı burgundy şarabı tarçın, zencefil, karanfil, vanilya ve şeker ile karıştırıldığında Hippocras’ın afrodizyağı diye bilinir. Şarap kuvvetli bir afrodizyak olmasının yanı sıra, güzel bir ruh sağlayıcıdır. Ancak ne kadar tüketildiği kontrol edilmeli. Dikkatli olun, çünkü çok fazla şarap baş dönmesine sebep olabilir. Bu da cinsel ambiansı yakalamak için istediğiniz en son şeydir.

Etiketler: En güçlü afrodizyak bitki, afrodizyak, afordizyak nedir, afrodizyaklar, afrodizyak bitkiler, afordizyak etkili bitkiler, afordizyak besinler, afrodizyak meyveler, afrodizyak gıdalar, afrodizyak ürünler, afrodizyak haplar, afrodizyak otlar, aforizyak ilaç, kadın için afordizyak, erkek için afrodizyak, afrodizyak içeren bitkiler, afrodizyak masaj yağları, afrodizyak parfüm, afrodizyak kahve, afrodizyak damla, afrodizyak içecekler, doğal afrodizyak, afrodizyak içkiler ender, ender saraç, ibrahim, ibrahim saraçoğlu, saraçoğlu, saracoglu, ender saraç, saraç, dr saraç, dr saraçoğlu, mehmet oz, mehmet öz, ömer çoşkun, mustafa eraslan, eraslan, bursa, bursa bitkisel, mnc, greenstore,

İLGİLİ ÜRÜNLER

!!!İNDİRİM!!!Max48 (10 lu kapsül)!!!İNDİRİM!!!

80.00 TL

!!!İNDİRİM!!!Max48 (10 lu kapsül)!!!İNDİRİM!!!

Balen Arı Sütü & Kırmızı Ginseng & Polen & Propolis V­5

89.90 TL

Balen Arı Sütü & Kırmızı Ginseng & Polen & Propolis V­5

Blue Drops Bayan Damla

59.00 TL

Blue Drops Bayan Damla

HerbalGold Epimedyum Ekstrakt 60 Kapsül

109.00 TL

HerbalGold Epimedyum Ekstrakt 60 Kapsül

Benzer Makaleler