Biz sizi arayalım

Afrodizyak İçeren Parfümler

 

Afrodizyak İçeren Parfümler

Afrodizyak İçeren ParfümlerAfrodizyak İçeren Parfümler

Afrodizyak İçeren Parfümler

bu konu dünyada milyar dolarlık bir endüstri. karşı cinsi baştan çıkaran feromon hormonu keşfedildiğinden beri parfümlerde kullanıldığı zaten biliniyor. (pahalı olduğu için kısıtlı kullanılıyor bir çok parfümde) ancak dahası bu feromon hormonunun karşı cinsi baştan çıkartmak için başlı başına bir parfüm türü olarak kullanılması. 

ilginç bir hikaye. afrodizyak parfümler ilk çıktığında kokusuzmuş. feromonun kokusu doğrudan farkedilmediği için insanlar afrodizyak parfümleri aldıklarında bu ne ya kokmuyo ki bu demişler. daha sonra bunu farkeden üreticiler sırf psikolojik olarak insanları rahatlatmak için afrodizyak parfümlere normal parfüm kokusu da eklemişler. normalde feromonun kokusu yok yani.

Afrodizyak ister bayan ister erkekte olsun cinsel gücü arttıran ve cinsel birleşme arzusunu kamçılayan bir nevi seks güdüsünü tetikleyen ürünlerin genel ismine afrodizyak denir.Doğada birçok bitki ve baharatta bulunan afrodizyak etkisi modern tıbbın gelişmesiyle artık hayatımızda cinsel güç artırıcı (afrodizyak hap), bayan azdırıcı damla (afrodizyak damla) ve afrodizyak parfüm (koku parfüm) olarak satışı yapılmaktadır.

Afrodizyak Etkili

Afrodizyak Etkili Parfümlerin tamamı içeriğinde etken madde olarak Feromon içerirler.Feromonlar, vücut dışına salgılanan Hormonlar olarak tanımlanabilir. Temel görevleri arasında, eşeyler arasında iletişimi sağlamak, bazı Canlılarda eşey organlarının oluşumunu yönlendirmek, sosyal yaşam düzenine sahip canlılarda hiyerarşiyi sağlamak ve özellikle sosyal böceklerde yuva düzenini sağlamak sayılabilir.

Afrodizyak İçeren

Kimyasal haberleşmenin sözcüklerini feromonlar oluşturur. Feromon salgılayan canlılarda feromonları algılayıp merkezi sinir sistemini uyaran bir duyu organı bulunur. Feromonlar insanlarda eşeysel davranışları ve üreme dürtülerini kontrol eder. Örneğin erkeklerin salgıladığı feromonlar kadınların mensturasyon sürecine etki edebilir veya kadınların yumurtlama dönemlerinde...

Feromon

Feromon, Yunanca ”hormon Taşıyan ” anlamına gelmektedir. hormonlardan farklı olarak hücre dışına salgılanır. Davranışların kontrölünde rol oynar. ilk olarak 1956 yılında ipek böceklerinde bulundu. Günümüze kadar yapılan çalışmalar sonucunda pek çok fenomon türü belirlendi. Böceklerin yanı sıra örümcekler, kurbağalar, Sürüngenler ve memelilerin de fenomon salgıladıkları bulundu.

Afrodizyak İçeren Parfümler , Öncelikle Afrodizyak Deyince Aklımıza İlk Olarak “Cinsel Hormonları“n Fazla Salgılanmasına Yarayan Bitkisel Karışımlar Diyebiliriz. Afrodizyak Parfümler İse Sizin Bişey Yapmanıza Gerek Kalmamaktadır. Afrodizyak İçeren Parfümler Afrodizyak İçeren

Parfümlerin İçeriği Hakkında Bilgiler AFRODİZYAK İçEREN PARFÜM Afrodizyak İçeren Parfüm Nelerden İbarettir? Afrodizyak içeren parfümler, kişinin cinsel açıdan uyarılmasını sağlayan afrodizyak çeşitlerinden biride parfümlerdir. Afrodizyak içeren parfümlerin kokuları kimi kişiler tarafından çok beğenilmekle beraber cinsel arzularını artırmasıyla bilinirler. Kokuların afrodizyak özelliğini içerisinde barındıran, kullanımında cinsel isteği artırmanın yanı sıra geciktirme özelliğinede sahip olan aromalı prezervatiflerde kullanılmaktadır.

Etiketler: Afrodizyak İçeren Parfümler, afrodizyakender, ender saraç, ibrahim, ibrahim saraçoğlu, saraçoğlu, saracoglu, ender saraç, saraç, dr saraç, dr saraçoğlu, mehmet oz, mehmet öz, ömer çoşkun, mustafa eraslan, eraslan, bursa, bursa bitkisel, mnc, greenstore,

İLGİLİ ÜRÜNLER

!!!İNDİRİM!!!Max48 (10 lu kapsül)!!!İNDİRİM!!!

80.00 TL

!!!İNDİRİM!!!Max48 (10 lu kapsül)!!!İNDİRİM!!!

Balen Arı Sütü & Kırmızı Ginseng & Polen & Propolis V­5

60.00 TL

Balen Arı Sütü & Kırmızı Ginseng & Polen & Propolis V­5

Blue Drops Bayan Damla

59.00 TL

Blue Drops Bayan Damla

Benzer Makaleler