Biz sizi arayalım

Afrodizyak İçeren Besinler

 

Afrodizyak İçeren Besinler

Afrodizyak İçeren BesinlerAfrodizyak İçeren Besinler

Afrodizyak İçeren Besinler

Afrodizyak İçeren Besinler , psikolojik etkilerine ve cinsel yaşamın her evresinde yarattığı değişime bağlı olarak üç gruba ayırıyor: Flört dostu gıdalar Pul biber Potansiyel eşinizi ararken, keyfinizi yerine getirerek kendinize olan güveninizi artıracak, sizi canlandıracak ve kur yapmaya yöneltecek besinleri seçmelisiniz.

Baharatlı gıdalar kalbe kan akışını ve metabolizmayı hızlandırırlar. Muz İçerdiği kimyasallarla beyinde keyif arttırıcı etki yaratır ve özgüveni artırır. Havuç İçerdiği yüksek lif nedeniyle cinsel arzuları uyandırıcı etki yaratabilir. Baştan çıkaran gıdalar İkinci aşama, baştan çıkarma. Afrodizyaklar testesteron gibi cinsel hormonların salgılanmasını ve genital organlardaki kan basıncını artırarak vücudu aşk için hazır hale gelmesini sağlar. Ayrıca hızla ihtiyacınız olan enerjiyi temin eder. Karides İyot açısından zengin olan karides ve diğer deniz ürünleri, tiroid bezlerinin çalışması ve sağladığı enerji açısından önemlidir.

çikolata İçerdiği kafein nedeniyle çikolatanın uyarıcı bir etkisi vardır. Bunun yanında salgıladığı mutluluk hormonuyla keyif verir. Zencefil Zencefil kökünün, kadın ve erkek cinsel organlarındaki kan basıncını artırdığı söylenir.

Zeytin Yeşil zeytinin erkekleri daha güçlü yaptığına, siyah olanların ise kadınların cinsel dürtülerini artırdığına inanılır.

Domates Puritanlar tarafından aşk elması olarak tanımlanan domatesin cinsel canlandırıcı olarak ün yapmıştır.

Ginseng Doğada Bulunan en etkili afrodizyak olan ginseng cinsel performans ve sertleşmeye etkisi ile ün yapmıştır. Ginsengli bitkilerden oluşmuş ürünlerin erkeklerde sertleşme sorununa çözüm sunduğu görülmüştür. Ginsengli bobo bu afrodizyaklar arasında bilinen en etkili karışımdır

Elma Bu meyve her zaman baştan çıkarmayla eş anlamda kullanıldı. Potasyum,fosfor, kalsiyum ve E vitamini yönünden zengin bu meyve hormon ve enerji düzeyini artırır.

Cinsel performans için gıdalar Keşif ve orgazm olan son aşamada, insanlarda koku duyusu diğerlerinin önüne geçer ve afrodizyak gıdalar da bu yolla etki sağlar.

Hangi kokunun seksüel canlanmayı artırdığına dair yapılan bir araştırmaya göre, her besin erkeklerde yarattığı cinsel bir karşılığı bulunuyor ve bazıları da diğerlerine göre daha etkili oluyor. "Örneğinpeynirli pizza erkeklerde kan basıncını artırmada %5 oranında, tereyağlı patlamış mısır %9, balkabağı turtası ise %40 etkili oluyor. Buna karşılık çiçek kokulu parfümlerin sağladığı etki ise yalnız %3. Gıdaların cinsel yaşam ve performans üzerinde neden etkili olduğu konusunda birçok teori var. Fakat bu etkiler fiziksel ve psikolojikyapıya ve kişilerin geçmiş birikimlerine bağlı olarak değişiklik gösteriyor.

Uzmanlar afrodizyak gıdaların etkilerinin kişiden kişiye değişiklik gösterdiğinin unutulmaması gerektiğini ekliyorlar.

Etiketler:afrodizyaklar,afrodizyak damla , bayan azdırıcı, cinsel istek arttırıcı,bayanda cinsel istek.afrodizyak parfümler, afrodizyak, afrodizyak parfüm etkisi, afrodizyak parfüm kullanımı, afrodizyak içerik, afrodizyak etkisi, Afrodizyak Bitkisel ender, ender saraç, ibrahim, ibrahim saraçoğlu, saraçoğlu, saracoglu, ender saraç, saraç, dr saraç, dr saraçoğlu, mehmet oz, mehmet öz, ömer çoşkun, mustafa eraslan, eraslan, bursa, bursa bitkisel, mnc, greenstore,

İLGİLİ ÜRÜNLER

Balen Arı Sütü & Kırmızı Ginseng & Polen & Propolis V­5

89.90 TL

Balen Arı Sütü & Kırmızı Ginseng & Polen & Propolis V­5

Erkexin Epimedyum Karışımlı Macun 240 gr

100.00 TL

Erkexin Epimedyum Karışımlı Macun 240 gr

Erkexin Epimedyum Karışımlı Stick Macun 12*20 Gr

120.00 TL

Erkexin Epimedyum Karışımlı Stick Macun 12*20 Gr

HerbalGold Epimedyum Ekstrakt 60 Kapsül

109.00 TL

HerbalGold Epimedyum Ekstrakt 60 Kapsül

Benzer Makaleler