Biz sizi arayalım

Afrodizyak Yiyecekler İle ilgili

 

Afrodizyak Yiyecekler İle ilgili

Afrodizyak Yiyecekler İle ilgiliAfrodizyak Yiyecekler İle ilgili

 

Afrodizyak Yiyecekler İle ilgili

Afrodizyak yiyecekler ile ilgili; vücudumuzu olduğu kadar ruhumuzu ve libidomuzu da besliyorlar. Yiyecekleri sadece karnımızı doyurmak için değil cinsel performansımızı artırıcı olarak da kullanabiliriz. Detaylı bilgiler makalemizde yer almaktadır.

AFRODİZYAK YİYECEKLER İLE İLGİLİ : BİTKİ çAYLARI: Vücuttaki Sıvıların akışını hızlandıran Bitki çayları içildiğinde, kan dolaşımı hızlanır tutkularda ve heyecanlarda artış meydana gelir. Enerji seviyesini de yükselten bitki çayları seks yaşamını canlandırırlar. GİNSENG: çin'de doğal afrodizyak olarak kullanılan ginseng Bitkisi vücudun es şartlarına adapte olmasını sağlıyor. Fiziksel dayanıklılığı sağlayan ginsengin diğer bir özelliği de şeklinin insan vücuduna benzemesidir.

REZENE: Bilinen en eski afrodizyaklardan birisi olan rezeneden hergün bir parça tüketilmesi cinsel gücü artırır. Rezenenin tohumundan çay da yapılmaktadır.

LAVANTA: Salata ve yemek soslarına konulan bir kaç damla lavanta, seks hayatını güçlendirici etkiye sahiptir. TANE KARANFİL: En güçlü doğal afrodizyaklardan birisi olan karanfil tanesi, yorgunluğa karşı da iyi gelmektedir.

HAŞHAŞ TOHUMU: Cinsel performans artırıcıdır.

MELEKOTU: 18. Yüzyılda kadınların cinsel isteksizliğini iyileştirmek için kullanılan melekotunun kökü, her zaman için kalp zayıflıklarını önleyici bir etkiye sahiptir.

MİNE çİçEĞİ: Mine çiçeğinin kıyılmış uçlarının, kaynatılması veya şarabın içine batırılması afrodizyak etkilere sahiptir.

POLEN: Son yıllarda afrodizyak olarak kullanılan polenin yapısında, belli ölçüde testosteron ve diğer cinsiyet hormonları bulunur. %100 Bitkisel Olan Ürünlerimize Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Etiketler : afrodizyak yiyecekler ile ilgili, afrodizyaklar kullamı, afrodizyaklar kullanım şekli, afrodizyaklar nasıl kullanılır, afrodizyaklar nerede kullanılır, afrodizyaklar

ender, ender saraç, ibrahim, ibrahim saraçoğlu, saraçoğlu, saracoglu, ender saraç, saraç, dr saraç, dr saraçoğlu, mehmet oz, mehmet öz, ömer çoşkun, mustafa eraslan, eraslan, bursa, bursa bitkisel, mnc, greenstore,

İLGİLİ ÜRÜNLER

!!!İNDİRİM!!!Max48 (10 lu kapsül)!!!İNDİRİM!!!

80.00 TL

!!!İNDİRİM!!!Max48 (10 lu kapsül)!!!İNDİRİM!!!

Balen Arı Sütü & Kırmızı Ginseng & Polen & Propolis V­5

89.90 TL

Balen Arı Sütü & Kırmızı Ginseng & Polen & Propolis V­5

BB Form Sauna Etkili Atletli Termal Takım

169.90 TL

BB Form Sauna Etkili Atletli Termal Takım

BB Form Sauna Etkili Kopçalı Termal Tayt

135.00 TL

BB Form Sauna Etkili Kopçalı Termal Tayt

Benzer Makaleler