Biz sizi arayalım

Afrodizyak Yiyecekler Hakkındaki Bilgiler

 

Afrodizyak Yiyecekler Hakkındaki Bilgiler

Afrodizyak Yiyecekler Hakkındaki BilgilerAfrodizyak Yiyecekler Hakkındaki Bilgiler

Afrodizyak Yiyecekler Hakkındaki Bilgiler

Afrodizyak yiyecekler hakkındaki bilgiler; Her ne kadar aşk iksirlerinin etkili olmadığı söylense de Almanya'da afrodizyak pazarı 1996 yılında 16.7 milyar Mark'a yükseldi. Detaylı bilgiler makalemizde yer almaktadır.

AFRODİZYAK YİYECEKLER HAKKINDAKİ BİLGİLER : Afrodizyak yiyecekler ve şifalı otlar saymakla bitecek gibi değil. Kimi çiçeklerin güzel kokularının, kimi bildiğimiz nohutun, kimi koç yumurtasının, kimi de kaplan penisinin cinsel gücü artırdığına inanıyor. İşte size aşk tanrıçası Afrodit'in mutfağından ‘‘şaşmaz’’ olarak nitelendirilen bazı ipuçları... Koç yumurtası: Afrodizyak yiyecekler`in en iyisi Erkek keçi ve koçlardan alınan yumurta şekerli sütte kaynatılır. Asya'da bu yemeğin cinsel iştahı artırdığına inanılıyor. çam fıstığı: Erkek keçiden alınan safrayla beyaz yer mantarının kadınlarda cinsel isteği artırdığı söylenir. Erkeklere de bal, badem ve çam fıstığından elde edilen karışım tavsiye ediliyor. Gergedan Boynuzu tozu: Uzakdoğu'da gergedanboynuzu tozu, yaygın olarak kullanılan afrodizyakların başında geliyor. Kaplan Penisi ve Avustralya sahillerinde rastlanan katil midyeler de cinsel gücü artırıyor. Baharatlar: Ortaçağ'da küçük hindistan cevizinden elde edilen yağ ile curry baharatı en çok kullanılan afrodizyaklardı. Tarçın, karanfil ve zencefil kokularının ise cinsel isteği artırdığına inanılıyor. Güzelavratotu: Cinsel iştahı arttırıcı bitki. Muira-Puama: Birçok uyarıcının içinde bulunan toz. Deniz üzümü : Kadınlar da cinsel isteği arttırdığı sanılıyor. Tabletler: Bazı afrodizyak tabletleri reçeteyle satılıyor. Testosteron : Erkek hormonu cinsel iştahı artırıyor. Mabet ağacı: Afrodizyak yiyecek, ancak pek etkisi yok Ginseng: Asya'da yetişen ginseng kökü erkeklerde cinsel isteği çoğaltıyor. Doğal bitkilerden elde edilen damlalar da Afrodizyak yiyecek olarak kullanılıyor. Yohimbin tabletleri: Protein ve çinko içeren bu tabletler seks isteğini artırıyor. Şeytan elması: Afrodizyak kremlerinde hammadde olarak kullanılıyor. Gergedan boynuzu tozu Kokular: Kadınlarda salatalık ve meyankökü, erkeklerde ise lavanta ve balkabağı kokusu uyarıcı nitelikte Kuşkonmaz: Afrodizyak etkisi gösteriyor. Damiana: Güney Afrika'da yetişen bir bitki özü. İstiridye: Yaygın olarak kullanılan afrodizyakların başında geliyor. Yakı sineği: Sineğin zehiri afrodizyak tabletlerinde ya da damlalarında kullanılıyor. %100 Bitkisel Olan Ürünlerimize Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Etiketler : afrodizyaklar anlamı, afrodizyaklar kullamı, afrodizyaklar kullanım şekli, afrodizyaklar nasıl kullanılır, afrodizyaklar nerede kullanılır, afrodizyaklar ender, ender saraç, ibrahim, ibrahim saraçoğlu, saraçoğlu, saracoglu, ender saraç, saraç, dr saraç, dr saraçoğlu, mehmet oz, mehmet öz, ömer çoşkun, mustafa eraslan, eraslan, bursa, bursa bitkisel, mnc, greenstore,

İLGİLİ ÜRÜNLER

Balen Arı Sütü & Kırmızı Ginseng & Polen & Propolis V­5

89.90 TL

Balen Arı Sütü & Kırmızı Ginseng & Polen & Propolis V­5

Erkexin Epimedyum Karışımlı Macun 240 gr

100.00 TL

Erkexin Epimedyum Karışımlı Macun 240 gr

Erkexin Epimedyum Karışımlı Stick Macun 12*20 Gr

120.00 TL

Erkexin Epimedyum Karışımlı Stick Macun 12*20 Gr

HerbalGold Epimedyum Ekstrakt 60 Kapsül

109.00 TL

HerbalGold Epimedyum Ekstrakt 60 Kapsül

Benzer Makaleler

// // //