Biz sizi arayalım

Afrodizyak Macunlar

 

Afrodizyak Macunlar

Afrodizyak MacunlarAfrodizyak Macunlar

 

Afrodizyak Macunlar

Hurmalar Haşlanır ve çekirdekleri çıkarıldıktan Sonra Blendırdan Geçirilir. Yumuşatılmış Tereyağı ve Öğütülmüş Keten Tohumu ile Diğer Malzemer Karıştırılıp Her Gün Sabah ve Akşam Birer Tatlı Kaşığı Yenir.

1.tarif: Malzemeler: 500gr bal 100gr kaju fıstığı 5 gr çörekotu 5 gr çam sakızı 15 gr antep fıstığı 5 gr tarçın Hazırlanışı : Malzemelerden elde edilen karışım sabah ve akşam olmak üzere tahta kaşıkla bir ölçü yenir.

2. tarif: Malzemeler : 300 gr hurma 150 gr ceviz 50 gr tuzsuz tereyağı 25 gr keten tohumu 4 adet kakule 5 gr anason 1 adet portakal kabuğu rendesi 1 tatlı kaşığı ginseng 1 lt bal Hazırlanışı : Hurmalar haşlanır ve çekirdekleri çıkarıldıktan sonra blendırdan geçirilir. Yumuşatılmış tereyağı ve öğütülmüş keten tohumu ile diğer malzemer karıştırılıp her gün sabah ve akşam birer tatlı kaşığı yenir.

3. tarif: Malzemeler : 1 çorbakaşığı çörek otu 1 çorba kaşığı üzüm çekirdeği granürü 1 çay kaşığı polen tozu 200 gr keçi boynuzu Hazırlanışı : Malzemelerden elde edilen karşım sabah ve akşam birer tatlı kaşığı yenir.

4. tarif: Malzemeler : 50 gr. antep fıstığı 50 gr. soya fasülyesi 25 gr. çam fıstığı 25 gr. fındık içi 25 gr. ceviz içi 20 gr. polen tozu 10 gr. tarçın tozu 10 gr. zencefil 10 gr. üzüm çekirdeği 2 kilo bal Hazırlanışı : Malzemeler bir kase içerisinde karıştırılır. Gün içerisinde 3 öğünde tüketilir.

Etiketler: afrodizyak macunlar, afrodizyaklar anlamı, afrodizyaklar bitkisi, afrodizyaklar çayı, afrodizyaklar etkileri, afrodizyaklar faydaları, afrodizyaklar hapı, afrodizyaklar hapları, afrodizyaklar ilacı, afrodizyaklar hazırlanışı, afrodizyaklar neye yarar, afrodizyaklar yanetkileri, Bayan Azdırıcılar, Spanish Fly Nedir, Afrodizyak İ ender, ender saraç, ibrahim, ibrahim saraçoğlu, saraçoğlu, saracoglu, ender saraç, saraç, dr saraç, dr saraçoğlu, mehmet oz, mehmet öz, ömer çoşkun, mustafa eraslan, eraslan, bursa, bursa bitkisel, mnc, greenstore,

İLGİLİ ÜRÜNLER

Benzer Makaleler