Biz sizi arayalım

Addison Hastalığı Ahmet Maranki Bitkisel Tedavisi

 

Addison Hastalığı Ahmet Maranki Bitkisel Tedavisi

Addison Hastalığı Ahmet Maranki Bitkisel TedavisiAddison Hastalığı Ahmet Maranki Bitkisel Tedavisi

Addison Hastalığı Ahmet Maranki Bitkisel Tedavisi

 Prof. Dr. Ahmet Maranki, böbrek hastaları için bazı tavsiyelerde bulunuyor. Böbrek ve nefrit hastalarına  Ahmet Maranki tavsiyeleri şunlar:

Hibiskus çayı: Hibiskus bitkisinin çayını içmenizi öneriyor Ahmet Maranki. Bunun için kaynamakta olan suyun içersine Hibiskus bitkisini atıyoruz, suyun içerisinde tersini çeviriyoruz (suyun içerisinde bir kez takla attırıyoruz) ve ocaktan alıyoruz. Demlenmeye bırakıyoruz, sonra içerisine toz zencefil katarak yudum yudum içiyoruz.
böbrek hastaları için zencefil çok faydalıdır. Zencefili, yemeklere ve salatalara rendeleyip kullanabilirisiniz. Dilerseniz  yoğurtla karıştırıp da  yiyebilirsiniz..
Maydanoz suyu: Maydanozu ve maydanoz saplarını kaynayan suyun içersine atıp 3 dakika kaynatıyoruz.Yatmadan önce 2 bardak içiyoruz. Her gece taze olarak hazırlanmalıdır. Ayrıca, kereviz ve lahana da suyu içebilirsiniz. Bunun kür şeklini de verelim:
Ahmet Maranki Böbrek Hastaları için Kür
Bu kür böbrek hastaları için çok faydalıdır. Böbrek iltihaplarına da iyi gelmektedir. Gerekli Malzemelerimiz:
3-4 tane kereviz sapı,
3-4 tane lahana yaprağı
1 tutam kadar maydanoz sapı,
Hazırlanışı: 1 su bardağı kaynamakta olan suyun içerisine kereviz sapları, lahana yaprağı ve maydanoz sapı atılır, 3 taşım  kaynatılır.
3 hafta süre ile yapılacak bu kürün uygulanışı şöyledir: Her seferinde taze olarak kürü hazırlamak gerekir.  Her gün akşamları yatmadan 1 saat kadar önce  1 su bardağı bu karışımdan içilir. Hiç bir yan etkisi yoktur. Kan yağlarını düşürücü etkisi vardır. Zayıflamaya da yardım edebilir.

İLGİLİ ÜRÜNLER

Balen Ginkgo Biloba 60 Tablet

53.00 TL

Balen Ginkgo Biloba 60 Tablet

Benzer Makaleler