Biz sizi arayalım

Parkinson Atabay güveloğlu Bitkisel Kürü

 

Parkinson Atabay güveloğlu Bitkisel Kürü

Parkinson Atabay güveloğlu Bitkisel KürüParkinson Atabay güveloğlu Bitkisel Kürü ve tavsiyeleri

Parkinson Atabay güveloğlu Bitkisel Kürü

 

Herbalist Atabay Güveloğlu

 

atabay guveloğlu
 
 

Bu konuyla alakalı tüm kürleri hastalıklar kategorisi altında ilgili bölümden ulaşabilir Canlı destek kısmından uzmanlarımızdan bilgi ve destek alabilirsiniz. Beni ara kısmından telefon numarası bırakabilir , uzmanlarınlarımızdan istediğiniz konu hakkında bilgi alabilirsiniz. Yukarıdaki linkten ilgilendiğiniz hastalık hakında tüm öğrenmek istediğiniz bilgilere ulaşabilirsiniz. Önerilen tüm setler doğal bitkilerden oluşturulmuştur. önerilen dozlarda ve ve uzmanlarımızın tavsiye ettiği şekilde kullanırsanız hiç bir yan etki olmadan en kısa zamanda şifa bulabileceğiniz kürlerdir. Herbalist ATABAY GÜVELOĞLU hakkında diğer bilgilere sitemizde makaleler bölümünden tavsiye ettiği ürünlerden oluşturulmuş setleride hastalıklar bölümünden ilgili hastalık kategorisinden ulaşabilirsiniz.

 

 30 yıllık bu konudaki bilimsel çalışmalarının sonucu olarak, hastalar araştırmacı Merhum Herbalist ATABAY GÜVELOĞLU'nun özel bitki özleri formüllerini uygulayarak çok önemli sorunlarından bilinçli bir şekilde ve benzeri görülmedik şekilde  iyileşiyorlar.Bunların başında öldürücü sorunlar olan kanser ve lösemi türleri hastalıklar gelmektedir.

 
      Bu sitede reklam değil, sağlık konusunda önemli bir duyuru görevi yapıyoruz. Zira şu anda izlediğiniz bu web sitesi, belki sizin de ölümden veya tedavi edilemeyen bir sağlık sorununuzdan kurtulmanızı sağlayacaktır. Bu özel kişiyi ve başarıyı bilmenizde yarar vardır. BİTKİSEL İLAÇ DENİLDİĞİNDE İLK AKLA GELEN BAŞARILI VE BAŞARILARINI DA BU KONUDA KANITLAMIŞ TEK  GÜVENLİ KİŞİ O' DUR. BUNLAR, REFORM NİTELİĞİNDE OLAN TEDAVİLERDİR.
      Güveloğlu olayını öğrenip, bu gerçeği incelediğinizde haklı olduğumuzu görerek iyileşen binlerce insan gibi bize teşekkür edeceksiniz...
      Herbalist Atabay Güveloğlu, yaklaşık 30 yıldan bu yana yaptığı bilimsel ve teknik düzeyde çalışmalarının sonuçlarında elde ettiği bitkisel ilaç reçeteleri ile bugün tedavisi yok bilinen yüzlerce önemli sağlık sorununda %50 lerden %100' lere kadar varan başarılar elde etmiştir. Bu başarısının kanıtı, KANSER TÜRLERİ, LÖSEMİ (Şu anda kanser ve lösemide abartısız ve ispata hazır, dünyanın en gelişmiş ve kalıcı tedavisini, hastaya özel hazırladığı bitki özleri kokteylleri ile sağlamaktadır.) sedef hastalığı, kalp damar hastalıkları, hepatit ve sirozlar gibi yüzlerce çeşit hastalıklardan kurtulmasını sağladığı, adresi ve telefonları belli binlerce mutlu insandır.Hayatı kurtulmuş kanserliler ve sedef hastalığı benzeri "Ömür boyu geçmez" denilen hastalıklardan kurtulmuş binlerce mutlu insan... Hepsi gerçek, hepsi mucize gibi tedavi sonuçları... Bilinçli bir şekilde yıllarca yapılan çalışmalarının sonucu olan özel bitkisel reçeteler, bitki özlerinden oluşan alternatif ilaçlar ve bunlarla sağladığı benzersiz, kanıtlanmış tedaviler...
 
ATABAY GÜVELOĞLU'NUN BİTKİSEL REÇETELERİ BİR OLAYDIR!
 
İlaçla (MEDİKAL) tedavide 
bu gerçek bir reformdur!
 
      Bu gün, çağımızın öldürücü hastalığı olan kanser türleri ve lösemi denilen kan kanseri türlerinin, klasik tıbbi ilaçlarla tedavilerinde, tıbben kalıcı, iyileştirici bir sonuç maalesef alınamıyor. Hastalar bu nedenle başarısını kanıtlamış bitkisel ilaç reçetelerimize başvurmaktadırlar.
      Herbalist Atabay Güveloğlu' nun yıllardır özel deneyim ve çalışmaları sonucunda ortaya çıkardığı bitki özleri kokteylleri ile öldürücü hastalıklar bile,  hücre bazında ortadan kalkarak %50 lerden %100 lere kadar varan başarı oranları ile tedavi sağlayabilmektedir. Özellikle 22 yıldan bu yana binlerce iyileşmiş insan örneği mevcuttur. Bu tedavilerde Herbalist Atabay Güveloğlu, kanser, lösemi ve pek çok bağışıklık sistemi ve hücre bozukluğu hastalıklarında İMMÜNOLOJİK VE SİTOTOKSİK ETKİLİ  bitki özleri kullandırmakta idi. 1982 den bu yana uygulattığı bu başarılı tedavilerinin ana unsuru ve asıl etki şekli budur. Seçtiği ve kokteyller haline getirdiği bitki özleri ile, vücudun savunma sistemini ayağa kaldırarak, vücudun o hastalığı yenmesini sağlatmaktır.
 İnsan yaratılırken, ona gelecek bütün hastalıklara karşı savunma mekanizması da verilmiştir vücuduna.Yaratan ne doktora güvenmiştir, ne eczacıya, ne de lokman hekimlere. Öncelikle vücudun kendi savunmasını kendisine vermiştir. Güveloğlu'nun bitki özlerinin yaptığı görev ise, olağan dışı hastalıklarda, vücudun  bu savaşına takviye olarak dıştan destek vermektir.Bu destek maddelerinin tümünü de yine Allah yaratan bitkilerin içerisinde vermiştir.İnsan oğluna düşen görev ise bu şifaları araştırıp bularak insanlık aleminin emrine sunmaktır...İşte Herbalist Atabay Güveloğlu, uzun yıllardan bu yapa yaptığı bilimsel çalışmalarla bu başarıyı büyük oranda elde etmiş bir araştırmacıdır. İnsanlarımızın alternatif ilaçlarda güvendiği, şifa için başvurduğu en emin ve önemli bir yer olarak gördüğü kapıdır...Sağlıklar dileğimizle bu olağan dışı başarıyı tanıtmaya çalışıyoruz.
 

 KİMDİR?

 
Bitki bilimci, bitkisel ilaç araştırmanı,yazarıdır.
 
1947 de Kadirli'de doğdu. Köklü  bir Adana Türkmen beyliğinin bir torunudur.Atabay Güveloğlu'nun babası merhum İsmail Güveloğlu, Kurtuluş Savaşı komutanlarından ve Türkiye Cumhuriyeti'nin 2.cumhurbaşkanı olan İsmet İnönü'nün çok sevdiği, değer verdiği,  cumhuriyetçi, vatan ve halksever bir insandı. Kadirli'de esnaf ve çiftçi idi.  Ankara'ya resmen Adana temsilcisi olarak giderdi. İlk ve orta okulu Kadirli'de Liseyi Adana ve Ankara'da okudu. Emniyete geçip, Polis Okulunda okudu ve dereceye girerek başarı ile  bitirdi. (39199 sicil) Cumhurbaşkanlığı emrine görevle  Çankaya Köşkü'ne alındı. Merhum Cumhurbaşkanlarımız Cevdet Sunay ve Fahri Korutürk'ün koruma polisliğini yaptı.Bu zatların takdirlerini aldı.
 
Bir demokratik kitle örgütü olan ve polisin özlük haklarını korumak amaçlı olarak kurulan Polis Derneği POL-DER in kurucularındandır ve genel sekreterliğini yaptı.Dernek amacı dışına siyasete kaydırılmaya başlayınca da yönetiminden ayrıldı.
 
1979 yılında, orta okul yıllarından itibaren ilgi alanında olan bitkisel ilaçlar ve sağlık konularında çalışmak istediği için kendi isteği ile emniyetten istifa ederek şu anda 
yaptığı çalışma olan Herbalizm konusuna profesyonelce girdi.
 
1980 yılında bitki özleri fabrikası, bitki üretim ve laboratuarları kurdu ve bitki özleri üretti. Adana içinde satış yerleri açarak bilgileri çerçevesinde hasta insanların bitki özleri kullanarak çeşitli hastalıklardan kurtulmalarını sağladı.
 
Atabay Güveloğlu, henüz orta okul yıllarında iken bitkilerin şifa özellikleri konusunu okuyarak araştırmaya başladı. Doktor Saip Giray'ın, Dr.Emin Derman'ın kitaplarından ve babasının geniş kitaplığından edindiği doğa sağlık ve botanik kitaplarının çok etkisinde kalması, Güveloğlu'nun bitkisel ilaç ve doğa araştırmalarına girmesinde ve bitkisel ilaç üretimini meslek haline getirmesinde büyük temel faktör oldu. 
Edindiği bilimsel kitaplardan faydalanarak Türkiye florası üzerinde araştırmalara başladı. Genç yaşta Türkiye' yi adım adım dolaşarak değişik bitki türlerini tanıyıp fotoğrafladı, hem arşivledi, hem de "Türkiye'nin tıbbi bitkileri" isimli kitap yazarak bir belgesel haline getirdi. Botanikçi Prof. Dr. Turhan Baytop ile birlikte güneyde ve güneydoğuda çalışmalar yaptı. Bu konuda çeşitli kitaplar ve broşürler yayınladı. Bitkisel ilaçlara alışık ve inanmış olan Akdeniz Bölgesinde Güveloğlu'nun adı genç yaşta "Çağdaş Lokman Hekim" e çıktı. Başarısından dolayı haklı olarak ünlü oldu. 
 
 Bitkisel ilaçlar, doğa ve hastalıklar konusunda yazdığı çeşitli kitapları vardır. 
 
Bilgilerini aktardığı tek kişi, Uzman Doktor Elif Güveloğlu'dur.
 
4 Haziran 2010 gününde ani bir beyin kanamasıyla hayata gözlerini yumdu.
 
 
 
 
 
atabay güveloğlu
atabay güveloğlu akciğer kanseri
atabay güveloğlu öldü
atabay güveloğlu ekşi
atabay güveloğlu iletişim
atabay güveloğlu şikayet
atabay güveloğlu sedef hastalığı
atabay güveloğlu adresi
atabay güveloğlu adana
atabay güveloğlu adres
atabay güveloğlu'nun adresi
www atabay güveloğlu.com
atabay güveloğlu doğal sağlık ürünleri
atabay güveloğlu saç dökülmesi
herbalist atabay güveloğlu ekşi
atabay güveloğlu forum
atabay güveloğlu ilaç fiyatları
herbalist atabay güveloğlu forum
atabay güveloğlu güvenilir mi
atabay güveloğlu hakkında şikayetler
atabay güveloğlu hakkında yorumlar
atabay güveloğlu hakkında
atabay güveloğlu herbalist
herbalist atabay güveloğlu iletişim
herbalist atabay güveloğlu beyin tümörü
herbalist atabay güveloğlu belirtileri
herbalist atabay güveloğlu öldü mü
herbalist atabay güveloğlu vitiligo
atabay güveloğlu irtibat
atabay güveloğlu bitkisel ilaçları
atabay güveloğlu sedef ilacı
atabay güveloğlu kimdir
atabay güveloğlu kitapları
atabay güveloğlu kim
atabay güveloğlu kızı
kanser atabay güveloğlu
herbalist atabay güveloğlu pankreas kanseri
atabay güveloğlu mersin
atabay güveloğlu öldü mü
atabay güveloğlu neden öldü
atabay güveloğlu nerede
atabay güveloğlu'nun
atabay guveloglu oldu
atabay güveloğlu sahtekar mı
atabay güveloğlu telefon numarası
atabay güveloğlu tel
atabay güveloğlu sedef tedavisi
atabay güveloğlu vikipedi
atabay güveloğlu vitiligo
atabay güveloğlu yorum
atabay güveloğlu yorumları
herbalist atabay güveloğlu hakkında yorumlar
atabay güveloğlu zayıflama
atabay güveloğlu ne zaman öldü
herbalist atabay güveloğlu ne zaman öldü

İLGİLİ ÜRÜNLER