Biz sizi arayalım

 

Blue Drops bayan damla

Blue Drops bayan damla

Blue Drops Bayan Azdırıcı Damla Kadınlarda Cinsel Soğukluk Afrodizyak

İndirim Blue Drops Bayan Azdırıcı Damla Kadınlarda Cinsel Soğukluk Afrodizyak

BÜYÜT

Blue Drops Bayan Azdırıcı Damla Kadınlarda Cinsel Soğukluk Afrodizyak ( )

Bayanlarda cinsel istek uyandırıp bayanları seksüel arzulu yaparak cinsel yönden azdıran Afrodizyak damlalar.

59.00 TL
69 59.00 TL KDV Dahil

Blue Drops Bayan Azdırıcı Damla Kadınlarda Cinsel Soğukluk Afrodizyak

Ürün No : BLDRPS

Blue Drops 15 ml Bayan Uyarıcı Damla İçeriği :

 l-arginine ascorbic asid (vitamine c) potasyum sorbate

Cinsel isteksizlik yaşayan bayanlar için ekonomik bir çözüm olan Blue Drops kadın cinsel istek artırıcı damla tamamen bitkisel özlerden oluşmuş olan GMP ve ISO 9001:2008 standartları ile üretilmiş güvenilir bir bayan cinsel istek arttırıcı damladır. Blue Drops azdırıcı damla 8 ülkede satışı yapılan oldukça etkili ve güvenilir bir istek arttırıcı üründür.İçeriğindeki bitki özleri sayesinde cinsel isteğin artmasını sağlayan hormonları harekete geçirir ve hem ilişki esnasında daha istekli olmanızı sağlar hem de ilişkiden aldığınız hazzın artmasına yardımcı olur.

Blue Drops Damla sadece yetişkinler içindir.

Blue drops bitkisel azdırıcı damla Türk gıda kodeksine uygun olarak GMP ve ISO 9001:2008 standartlarında İstanbul / Türkiye de üretilmiştir ve Almanya, Hollanda, İspanya, Bulgaristan gibi Avrupa ülkeleri başta olmak üzere 7 ülkeye ihraç edilmektedir.

Bayan Azdırıcı Damlalar Neden Kullanılır?

Sağlıklı bir cinsel hayat günümüzde hem kadınların hem de erkeklerin daha mutlu ve huzurlu yaşamaları için önemli olan hususlar arasında yer almaktadır. Cinsel konularda belirli bir düzen ve sağlıklı bir birliktelik için ise kişilerin hem normal sağlıkları düzenli ve kusursuz olması ile beraber düzenli bir beslenme ve spor gibi alışkanlıklara da sahip olmaları gerekmektedir.

Bu tür konulara dikkat etmeyen kişiler ise belirli yaşlardan itibaren cinsel konularda da başarısız olabilmekte veya bazı sorunlar ile de karşı karşıya da kalabilmektedirler. Günümüzde yoğun iş hayatı ve çalışma temposu kişilerin ilişkilerini de zedeleyebilmekte ve cinsel konular ile beraber gönül birlikteliğinin de ikinci plana atılmasına da sebebiyet verebilmektedir. Son yıllarda yoğun stres ve iş hayatı ise özellik ile kadınların üstünde de daha fazla etki gösterebilmektedir. Bu tür konularda ise özelikle kadınların cinsel dürtülerini tetikleyen ve aynı zamanda da eşlerine olan ilgilerini artıran bazı bayan azdırıcı damla, cinsel istek artırıcı ürünlerden de destek alabilmekteyiz.

Bayan azdırıcı damla ismi verilen ürünler sayesinde günümüzde cinsel konulara karşı soğukluk duyan kadınlarında bu tür konulara karşıda hassasiyetlerinin artırılması da mümkün olabilmektedir. Bayan azdırıcı damla ürünleri sıcak ya da soğuk içecekler ile de tüketilebilen ve herhangi bir yan ektisi olmayan ürünler arasında da yer almaktadır. Kadın azdırıcı damla ürünleri sayesinde kadınlardaki cinsel isteksizliği giderebilir sizlerde bu tür azdırıcı ürünlerden yardım alabilirsiniz.

Her erkeğin, hayalini süsleyen elde etmek istediği bir bayan vardır. Ama çoğu zaman çabaları olumsuzlukla sonuçlanır. Bu noktada erkek farklı yollara başvurmaya çalışır. Bazen başı derde de girebilir gene de bayanı azdırıp elde edemez.

Bayan Azdırıcı Damla Ne Zaman Kullanılabilir?

Çok değişik taleplerde bizlerden satın alınmaktadır. Bunlardan bir kaçını sıralayalım.

  • Ben 1 yıldır evliyim fakat eşimle cinsel ilişkiye daha giremedim.
  • Eşim benimle sevişirken çok soğuk davranmakta.
  • Arayan bir bayan; benim bir bayan arkadaşımın bir problemi var partnerine karşı cinsel istek duymuyor bu damla işe yarar mı?
  • Arayan bir erkek; merhaba benim arkadaşımın bir kız arkadaşı var fakat daha cinsel ilişkiye giremediler ne yapabilirim?

Yukarıda sıraladığımız birkaç örnekte olduğu gibi bayan azdırıcı damla kullanılan kişide cinsel yönden istek sağlamaktadır. Şimdi diyeceksiniz ya Azdırıcı ile bu mümkün mü sonuçta bu dürtü cinsel istek belli bir yaşa gelmiş her insanda vardır ve farkında olmadan günlük hayatımızda aslında bizler bir takım doğal afrodizyaklar kullanmaktayız Bu dürtüleri ateşleyen Afrodizyak maddeler bu ürünün içerisinde mevcuttur ve bu da kadın azdırıcı damla olarak etki göstermektedir.

Kullanım :

Öneriline kullanım şekli dilaltına 5-7 damla olarak kullanılmasıdır ancak bu mümkün değilse gazlı olmayan herhangi bir içeceğin içine 5-7 damla damlatılması da etkili bir sonucu beraberinde getirecektir.

Seksuel aktiviteden önce içeceğe 1 ml ( 5 -7 ) damla damlatılır.

Yaklaşık olarak 15 dakika sonra belirti yapmaya başlar.

Birbirini takip eden günlerde 5 ila 7 damla alınmalıdır. 

15 ml lik şişelerde bulunan Blue drops damla ortalama 15 dozluk bir kullanım içindir. 1 seferde 2 dozdan fazla kullanılması ve hamile ve emziren kadınların kullanılması önerilmez

Kullanım Süresi :

Açıldıktan itibaren 1 ay içerisinde tüketilmelidir.

Ürün Formu :

15 ml lik şişe.

Ürün Ambalajı :

Kilitli kapaklı özel kutu

Ürün Miktarı :

1 x 15 ml lik şişe

Son Kullanım Tarihi :

Kutu üzerinde tüketici için tavsiye edilen son kullanım tarihi yazmaktadır.

Parti No :

Kutu üzerinde ilgil ürün için parti no yazmaktadır

İzin No :

Bu ürün için üretici firmanın Tarım Bakanlığından aldığı üretim izin tariihi kutu üzerinde yazmaktadır

Saklama Koşulları ve Uyarılar :

  • Ağzı kapalı serin ve kuru yerlerde muhafaza ediniz.
  • Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.
  • Hamilelik ve emzirme dönemi ile ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışınız.
  • Ürünlerimiz ilaç değildir.
  • Bitkisel gıda ve besin takviyesi olarak kullanılmalıdır.
  • Reçete ile satılamaz.

Kargo Teslimat Bilgileri:

1.Bursa Bitkisel Türkiye'nin en büyük ve en güvenilir bitkisel ürün alışveriş mağazalarından biridir.
2.Sitemizdeki ürünler bakanlık tarafından onaylıdır ve GMP uluslararası sağlık sertifikasına sahip ürünlerdir.
3.Siparişlerinizi teslim aldığınız ana kadar bizim güvencemizdesiniz.
4.Kapıda nakit ödeme, kapıda kredi kartı ile ödeme yada hesap numaralarımıza banka havalesiyle ödeme yapabilirsiniz.
5.Sitemizden canlı destek almak ve alışveriş yapabilmek için üye olmanıza gerek yoktur.
6.Her türlü hastalık hakkında ürün gamımızda bulunan ürünlerin bilgisi veya verdiğiniz siparişlerinizin durumunu 0224-224 2 666 yada 0533- 599 19 59 numaralı telefonlarımızdan arayarak bilgi edinebilirisiniz.
7.Aldığınız tüm ürünlerimizde kullanım bilgileri üzerinde ve sitemizde detaylı olarak vardır..
8.Siparişleriniz aynı gün içerisinde stok durumuna göre kargoya verilir. Ertesi gün elinizde olur. Şehir merkezlerine uzak kasaba ve köylere göre 2 iş günü en çok 4 iş günü içerisinde elinize ulaşır.
9.Online destek hattımızdan 09:00 ve 23:00 saatleri arsında yararlanabilirsiniz.
10.Kargolarınız kesinlikle 3. Şahısların göremeyeceği şekilde paketlenir ve içeriğinde ne olduğunu kimse bilmez.Sık Sorulan Sorular

Blue Drops Bayan Azdırıcı Damla Kadınlarda Cinsel Soğukluk Afrodizyak Bu ürünün herhangi bir yan etkisi var mıdır?
Hayır. Tamamen bitkisel bileşenlerden oluştuğundan herhangi bir  yan etkisi yoktur.

Blue Drops Bayan Azdırıcı Damla Kadınlarda Cinsel Soğukluk Afrodizyak Kapsül yasal bir ürün müdür?
Tamamen yasal bir üründür. Sitemizde Belgelerimiz sayfamızda Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı nın üretim izni belgesini ve GMP uluslararası sağlık sertifikasını bulabilirsiniz. 

Blue Drops Bayan Azdırıcı Damla Kadınlarda Cinsel Soğukluk Afrodizyak Kapsülü kullanmaya başladıktan ne kadar sonra etkisini göstermeye başlar?
Düzenli kullanımlarda kısa sürede olumlu etkileri olduğu gözlemlenmiştir.

Blue Drops Bayan Azdırıcı Damla Kadınlarda Cinsel Soğukluk Afrodizyak Kapsülü kullanırken nasıl ve nelere dikkat etmeliyim?
Düzenli kullanmaya dikkat etmeniz yeterlidir.

Blue Drops Bayan Azdırıcı Damla Kadınlarda Cinsel Soğukluk Afrodizyak Kapsülün formülü ve menşei yurt dışından mı gelmektedir? Formülü ve menşei tamamen yerlidir. Türkiye de üretilir. İzinleri ve tescili Türkiye den verilmiştir. Kullanılan bitkilerin bir kısmı yurt dışında yetişir. Bu yüzden yurt dışından bitki ithalatı yapılmaktadır.

Blue Drops Bayan Azdırıcı Damla Kadınlarda Cinsel Soğukluk Afrodizyak Kapsülden kaç kutu kullanmalıyım?
Hastalığınızın yoğunluğuna ve kişiye bağlı olarak kullanım süreniz farklılık göstermekle birlikte en az 2 kutudur.

Blue Drops Bayan Azdırıcı Damla Kadınlarda Cinsel Soğukluk Afrodizyak Ürünlerimizde kullanılan bitkilerin şifalı olduğuna dair güvencenin kaynağı nedir?
Ürünlerimizde kullanılan bitkiler tüm dünya bitki literatüründe şifalı bitki olarak bilinir ve bu şifalı bitkiler üzerinde bilim adamlarının yüzyıllardır araştırma yaparak olumlu etkilerinin olduğu ve genelde tedavileri desteklediğini bilim adamları rapor etmişler ve şifalı bitki olarak kendini kanıtlamış bitkileri kullanmaktayız.

Blue Drops Bayan Azdırıcı Damla Kadınlarda Cinsel Soğukluk Afrodizyak Tüketiciye sunmuş olduğumuz ürünlere ait bitkilerin üretimleri hangi ülkede ve hangi şartlarda gerçekleşir?
Şifalı bitkilerin yetiştirilmesi konusu çok dikkat isteyen ve ayrıca uzmanlık gerektiren bir meslektir. Şifalı-bitkilerin yetiştirilmesi ve saklanma koşulları özel tarım ve mühendislik gerektirir. Kullanılan bitkilerin çoğu Türkiye?de üretimi gerçekleştirilen bitkilerdir. Yurt dışında ise genelde şifalı bitkilerin kökeni uzak doğu ülkeleridir. Biz de ürünlerimizde kullanılan bitkileri seçerken bitkinin yaşına, yetiştirme kalitesine, bitkileri yetiştirirken nasıl ve ne şekilde tarım ilaçlarının kullanıp kullanılmadığını laboratuarda inceleyerek (şifalı bitkilerde tarım ilacı kullanılmadan yetiştirilen bitkiler en iyisidir) bitkilerimizi titizlikle tedarik ederiz. Şifalı bu bitkileri tedarik ederken yurt-dışında olan uzman kadromuz ve ileri teknolojili laboratuarlarımda çıkan raporlara dayanarak alımlarımızı yaparız ve titizlikle özlerini (en faydalı yeri) ayrıştırarak ürünlerimizde kullanıyoruz.

Blue Drops Bayan Azdırıcı Damla Kadınlarda Cinsel Soğukluk Afrodizyak Ürünlerimize ait bitkilerde kullanılan yoğunlaştırma oranlarını hangi faktörlere göre belirliyoruz?
Bilindiği gibi bütün kimyevi ilaçların kaynağı bitkilerdir. Bilinçsizce kullanım ve rastgele alınıp kaynatılıp tüketilen bitkiler insanlara fayda yerine zarar verir. Telafisi mümkün olmayan iç organ hasarlarına yol açar. Biz de ürünlerimizdeki ekstrat (öz) oranını belirlerken uzman kadromuz aracılığıyla şifalı bitkiler literatüründe deneylerle kanıtlanmış konsantre oranlarını seçerek, hiç tehlikesi olmayan şifalı veren ürünler üretmekteyiz.

Blue Drops Bayan Azdırıcı Damla Kadınlarda Cinsel Soğukluk Afrodizyak Ürünlerimiz tüketiciye sunulmadan önce ne tür inceleme ve teste tabi tutuluyor?
(a) Ürünlerimiz üretim-aşamasında kendi üretim fabrikamızdaki laboratuarlardan çok geniş kapsamlı araştırma yapıp, sonuçlanmış raporlar aracığıyla ürünlerin içerisinde kullanılan oranların doğru oranda olup-olmadığını inceleriz ve olumlu-üretime uygun olanlarda seri üretime geçeriz.
(b) Türkiye ye bu-süreç ve araştırma isteyen yollarla ithal ettiğimiz ürünlerimiz T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı denetimi ve laboratuar tetkikleri sonucu alınan ürünlerimiz -(T.C)Türkiye Cumhuriyeti çeşitli-analiz-laboratuarından çıkan olumlu sonuçlar neticesinde ürünlerimiz- Türkiye deki tüketicilere titizlikle ulaşmaktadır.

Blue Drops Bayan Azdırıcı Damla Kadınlarda Cinsel Soğukluk Afrodizyak Ürünlerimizin yan etkisi var mı ? Ürünlerimiz %100 doğal %100 bitkisel ürünlerdir, yan etkisi yoktur.

Blue Drops Bayan Azdırıcı Damla Kadınlarda Cinsel Soğukluk Afrodizyak Ürünlerimizi ilaç kategorisinde değerlendirebilir miyiz?
Üretim fabrikamızda bitkiler yerli ve ithal olan bitkilerin sorumlu ülkelerin literatürlerinde geçerli, yetkilileri tarafından verilen GMP ilaç üretebilir belgeleri ile kullanılmaktadır. Ürettiğimiz bitkisel ürünler ilaç değildir ancak etkileri Türkiye?de ve dünyada bilinen ilaç hammedesinde de kullanılan bitkisel ürünlerdir.

Blue Drops Bayan Azdırıcı Damla Kadınlarda Cinsel Soğukluk Afrodizyak Ürünlerimiz hangi ülkelerde kullanılmaktadır? Türkiye, Almanya, Rusya, Avustralya, Bulgaristan, Yunanistan, Romanya ve Macaristan başlıcaları olmak üzere dünyanın daha birçok ülkesinde yaygın olarak düzenli bir şekilde kullanılmaktadır.

Blue Drops Bayan Azdırıcı Damla Kadınlarda Cinsel Soğukluk Afrodizyak Üretim ve ürünlerimiz kalite standartlarına uyum sağlıyor mu?
Yurt içinde üretim yapan firmamız, uluslararası kalite belgeleri ile Tüm resmi kurum ve kuruluşlardan alınan kalite, yeterlilik ve üretim izin belgeleri ile tescillidir.

Blue Drops Bayan Azdırıcı Damla Kadınlarda Cinsel Soğukluk Afrodizyak Ürünlerimizin depolamasında ve saklama koşullarında hijyen v.b gibi temizlik-kurallarına uygun muyuz?
Ürünlerimizin depolanma ve tüketiciye sunulma aşamasında UKYS (Uluslararası Kalite Yönetim Sistemi) tarafından kabul edilen her türlü şartlara-yeterliliğe sahip tesislerde ve saklama koşullarında bulundurulur. Her yıl belli tarih aralıklarında yapılan denetim ve incelemelerde de firmamızda kalite, yetki ve hijyen koşulları kontrol edilmektedir.DOĞAL VE SAĞLIKLI YAŞAMIN GÜVENİLİR ADRESİ SLOGANIYLA YOLA ÇIKAN

Firmamız kullandığı bitkilerin bir kısmını ziraatten son ürüne kadar üretimin her aşaması konunun uzmanları tarafından gerçekleştiren ekipler ile çalışmaktadır. Hazırlanan bitkisel ilaçların ham maddesi de uzman kadrosuyla hazırlamaktadır. Tıbbi bitkilerin ziraatini yaparken geni değiştirilmiş tohumlar, kimyasal gübreler ve zirai ilaçların kullanılmadığı özel ve kontrollü koşullarda yerleşim yerlerinden ve otoyollardan uzakta rakımı yüksek yerlerde organik tarım kriterlerine uygun yetiştirilmektedir. Elde edilen ham maddeler bünyesindeki  bulunan değerli çalışanlarınla tüm insanlığa ve ilaç  endüstrisine daha iyi hizmet vermek, steril, stabil ve etken maddesi durumundan en iyi ürünleri sunmak için uluslar arası standartlar doğrultusunda çalışarak ürünleri mikrobiyolojik testlerden geçirerek etken madde (extrat) ve Türk kalite kontrolüne uygun klinik çalışmalara kadar çok ciddi etnik bilimsel metotlarla titizce yaklaşarak en iyi sonucu sunmayı hedefleyerek araştırmalar ve çalışmalar yapmaktadır. Ziraat i yapılan ve araştırmasını tamamlanan tıbbi bitkileri kök ve tohum olarak ayrıştırmakla, nem ve küften uzak özel alanlarda ozon gazına tabi tutularak tüm zararlı toksinlerden arındırılmaktadır.  Ancak üretim öncesi doğal yöntemlerle kurutulmuş bitkinin üzerindeki tüm olası hastalık yapıcı riskler böcek larvaları bitkinin üzerinde olduğundan mutlaka sterilizasyona tabi tutulmalı ve riskler ortadan kaldırılmalıdır. Bu bilgiler ışığında hazırlanan  ürünlerin  hem içeriğindeki etken maddelerin herhangi bir kayba uğramadan hem de hastalık yapıcı tehlikeli risk türlerini ortadan kaldırıp tıbbi bitkilerle sterilizasyonu sağlamak için teknoloji gerektiren gelişmiş ülkelerde kullanılan biyolojik ,ekolojik, sterilizasyon sağlanmaktadır. .Bu sterilizasyon metodu ürüne ne herhangi bir katkı bırakmakta nede rengi, kokusu ve fiziksel yapısında hiçbir değişikliğe uğramadan sterilizasyon yapmaktadır.

Dünyanın her noktasında doğanın ve doğal ürünlerin önemi her geçen gün artmaktadır. Bu bağlamda sağlığınız için ürettiğimiz ürünlerin ne kadar doğru doğal yada sağlıklı olup olmadığı önem arz etmektedir. Bu konuda etnik, bilimsel, tutarlı, sabırlı ve ödünsüz bir şekilde bitkiler dünyasını bilimin ışığında en yenilikçi, en modern, en teknolojik donanımlarla çağdaş  insanın kullanımına sunmak arzusuyla çalışmaktayız.

İnsanların sonsuz bir koşuşturma içinde olduğu ve bu yüzden yemek alışkanlıklarına hız kazandırdığı günümüz koşullarında, değişen tüketici taleplerini göz önünde bulundurduk ve doğanın bizlere sunduğu besin kaynaklarını sizler için hazırlama gayreti ile Gıda Takviyeleri' nin satışını yapmaktayız. Ülkemiz için yeni olan bu sektöre öncülük ederken, dünya standartlarını yakından takip ediyor ve bilimsel kurumlarla ortak projeler yürütüyoruz.

Temel hedefimiz, koşulsuz tüketici memnuniyetini ön planda tutarak, insan sağlığına yararlı, yüksek kalite standartlarında ürünler sunmaktır.

Firmamızın  değişmez prensipleri daima kalite ,hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Üretimde başarı ve sürekliligin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Firmamız gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Çalıştığımız ürünlerle ilgi talebiniz varsa sizinle çalışmaktan mutlu olacağımızı bildirir, değerli siparişlerinizi bekleriz.

İndirim !!!İNDİRİM!!!Max48 (10 lu kapsül)!!!İNDİRİM!!!

80.00 TL

!!!İNDİRİM!!!Max48 (10 lu kapsül)!!!İNDİRİM!!!

İndirim Aleron Bay & Bayan Parfüm (75 ml) Afrodizyak Ürün

180.00 TL

Aleron Bay & Bayan Parfüm (75 ml) Afrodizyak Ürün

İndirim Aleron Bay Parfüm (75 ml) Afrodizyak Ürün

99.00 TL

Aleron Bay Parfüm (75 ml) Afrodizyak Ürün

İndirim Aleron Bayan Parfüm (75 ml) Afrodizyak Ürün

99.00 TL

Aleron Bayan Parfüm (75 ml) Afrodizyak Ürün

ÖDEME BİLGİLERİ

Ödemelerinizi "Banka Havalesi" ve "Kapıda Ödeme" şeklinde yapabilirsiniz. Banka havalesi için banka hesap numaralarımız aşağıda belirtilmiştir. Kapıda ödemelerinizi anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları ile kapıda kredi kartı veya peşin ödeme şeklinde yapabilirsiniz.

Siparişinizi haftasonu, tatil günleri veya saat 16.00'dan sonra gerçekleştirirseniz, kargonuz bir sonraki gün anlaşmalı olduğumuz kargo firmasına teslim edilir.

BANKA HESAPLARIMIZ
FİNANSBANK (enpara)

TR56 0011 1000 0000 0081 7386 84 (Aytek Kaan TOPÇU Adına)YAPILAN YORUMLAR

bu ürünü bende aldım güzelmiş tavsiyemdir

45 yaşında bayanım kullandım bütün bayanlara tavsiyemdir

iyiymiş

Tavsiye ederim.

çok beğendim ama sık kullanmanın bir zararı varmı

artık eşim daha mutlu

tavsiye ederim herkese

tavsiye ederim herkese
FACEBOOK YORUMLARI