Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

Prostat

 

Prostat İltihabı Tedavisi
 
 
PROSTAT İLTİHABI TEDAVİSİ NASILDIR?
 
Kronik prostat iltihabı tedavisinde genelde antibiyotik kullanılır. Ortalama 5 hafta boyunca bu antibiyotik tedavisi uygulanır. Hastalık tekrarlar ya da tedaviden sonuç çıkmazsa bu tedavi süresi uzatılabilir. Bunun yanında şişliği ortadan kaldırmak için ilaçlar verilir. Daha sonraları ise idrarın rahat yapılmasını sağlayacak ilaç tedavisi uygulanabilir. çok nadir durumlarda ise ameliyat uygulanır. Tedavisi zor bir rahatsızlıktır. Antibiyotikler o bölgeye yeterince etki etmeyebilir.
 
Akut prostat iltihabı tedavisinde yoğun antibiyotik tedavisi uygulanır. Ölümcül olabilen bir durum olduğundan yoğun bir bakım gerekir. En az iki hafta süreyle uygulanır. İdrar yaparken zorlanan kişilere sonda takılabilir. Damar içi ilaç tedavisi de yapılabilir.
Hastanın hayatını olumsuz etkileyen bir durum olduğundan tedavi mutlaka yapılmalıdır. çünkü çaresi olan bir hastalıktır. Tedavi sonucunda çok büyük aşamalar kaydedilir. En azından kontrol altında tutulur.
 
Hastaların şu durumları bilmesinde fayda vardır:
 
Cinsel ilişkiyi bırakmak gerekmez. Hasta ilişkine devam edebilir,
Hayatını prostat iltihabı olmadan önceki gibi devam ettirebilir,
Prostat kanseri oluşumuna neden olmaz,
Tanısı zor konulan bir hastalık olduğundan tanıyı doğru koymak önemlidir,
İlaçları belirtiler geçti diye bırakmamak gerekir.
 
ETİKET : prostat iltihabı bitkisel tedavi, prostat kanseri bitkisel tedavi, prostat için şifalı bitkiler, prostat bitkisel ilaç, prostat için bitkisel çözüm, prostat hastalığı, brokoli kürü prostat, doğal prostat tedavisi, prostat büyümesi bitkisel tedavi, prostat tedavisi yapan hastaneler, ibrahim saraçoğlu prostat tedavisi, prostata bitkisel tedaviler, prostat lazer tedavisi, prostat bitkisel tedavisi, prostat tedavisinde brokoli, kronik prostat tedavisi, kronik prostat tedavisi nedir

İlgili Ürünler


Balen kabak Çekirdeği Yağı

Balen kabak Çekirdeği Yağı

39.00 TL

Balen Kabak Çekirdeği Yağı 100 Kapsül

Balen Kabak Çekirdeği Yağı 100 Kapsül

45.00 TL

Balen Soya Lesitin Yumuşak 60 Kapsul

Balen Soya Lesitin Yumuşak 60 Kapsul

38.00 TL

Balen Yaban Mersini Meyvesi Ekstraktı

Balen Yaban Mersini Meyvesi Ekstraktı

39.00 TL

Prostat İltihabı Tedavisi