Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

Ödem

 

Pretibial Ödem Nedenleri
 
                    Ödem Belirtileri, Bazı kişilerin yüzleri, böcek sokmalarından veya ilaç enjekte edildikten sonra, garip bir şekilde şişebilir. Bu, alerjiktir. Ancak ödemin solunum yollarına geçmesiyle, solunum güçlükleri de çekilebilir. çok defa ödem birden iner. Ancak yeniden tekrarlaması halinde, hastanın nasıl bir yol izleyeceğini öğrenmesi için doktora başvurması yerinde olur. Bir kaza sırasında hata yapılmaması için, alerjik kişiler yanlarında neye karşı duyarlı olduklarını gösteren bir kart taşımalıdır. Pretibial Ödem Sorunundan Kurtulmak İçin Aşağıdaki Makalemizi İnceleyebilirsiniz.
 
Ödem yapan birçok hastalık bulunmaktadır.
 
Öncelikle ödeme nasıl bakacaksınız. Ayakta birisinde, tibia diye tabir edilen kaval kemiğinizde (diz kapağınızın altındaki öndeki kemik) hafif iç tarafında bir düzlük bulunur. O düzlüğe başparmağınız ile 20 sn bastırıp parmağınızı çekiniz. Eğer çukurlaşma var ise, çukurlaşmasının boyutuna, sertliğine göre problemin kaynağı tespit edilebilir.
Ayakkabınız son günlerde dar geliyorsa, ve ayaklarınızda şişlik hissediyorsanız, ve kalp, böbrek, karaciğer rahatsızlıklarınız varsa doktor kontrolü yapmanız uygundur.
Kalp, karaciğer, böbrek, hormonal bozukluklar ve damar hastalıklarıu fazla tuz aşırı su tüketmek, yorgunlul, şişmanlık çok yakta durmak, aşırı sıcak, hamilelik, adet dönemi gibi nedenlerle oluşabilen genellikle kadınlarda ve el- ayak, bacak organlarında görülen elle basıldığında bıraktığı izlere göre derecelendirilen ödem türüdür.
 
ETİKET : ödem atıcı ilaçlar, dizde ödem tedavisi, ödem ve tedavisi nedir, ödem ve tedavisi, kemik ödemi tedavisi, ödem çözen bitkiler, ödem dağıtıcı ilaçlar, kemikte ödem oluşması, ödem azaltıcı bitkiler, pretibial ödem nedenleri, ödem tedavi yöntemleri, omuzda ödem tedavisi, ödem attırıcı çaylar, pretibial ödem nedir, vücutta ödem belirtileri, ödem söktürücü tarifler, ödem dereceleri, ödem giderici krem, ödem söken bitkiler, kalça kemiğinde ödem, boğazda ödem nedir

İlgili Ürünler


(ÖDM HST) AT KESTANELİ SET

(ÖDM HST) AT KESTANELİ SET

52.00 TL

Alpenkrauter Balsam 200ml.

Alpenkrauter Balsam 200ml.

75.00 TL

Balen At Kestanesi Ekstraktı 300 mg 60 Kapsül

Balen At Kestanesi Ekstraktı 300 mg 60 Kapsül

29.00 TL

Balen Gotu Kola & At Kestanesi & Üzüm Çekirdeği Ekstraktı V­3

Balen Gotu Kola & At Kestanesi & Üzüm Çekirdeği Ekstraktı V­3

45.00 TL

Pretibial Ödem Nedenleri