Maranki Ülseratif Kolit Tedavisi

 

Maranki Ülseratif Kolit Tedavisi

Maranki Ülseratif Kolit Tedavisi

İNDİRİMDEKİ ÜRÜNLER
CİNSEL ÜRÜNLER
GREENSTORE ÜRÜNLERİ
HERBAL FARMA ÜRÜNLERİ
BELLASOFT ÜRÜNLERİ
BALEN ÜRÜNLERİ
YEŞİLEX ÜRÜNLERİ
NATUREL LİFE ÜRÜNLERİ
BİTKİSEL KAPSÜLLER
BİTKİSEL KÜRLER
BİTKİSEL ÇAYLAR
BİTKİSEL MACUNLAR
BİTKİSEL YAĞLAR
BİTKİSEL SULAR
BİTKİSEL KREMLER
BEBEK VE ÇOCUK
BAL VE ARI ÜRÜNLERİ
BANYO ÜRÜNLERİ
SAÇ BAKIMI
CİLT ÜRÜNLERİ
ZAYIFLAMA ÜRÜNLERİ
KİLO ALDIRICILAR
SPORCU DESTEK
VİTAMİNLER
ÖZEL ÜRÜNLERİMİZ
HASTALIKLAR

Bursabitkisel.com Kargo

Kolit
  Adınız Soyadınız
  Telefon
  Saat
 

 

 

Maranki Ülseratif Kolit Tedavisi

 

Ahmet Maranki ülseratif kolitin doğanın mucuzevi bitkileriyle tedavisi için aşağıdaki kürleri öneriyor ve bu kürlerle ülseratif kolitin tedavi edileceğini belirtiyor.

*Kantaron çayı, meyan kökü, nergis çayı ve havuç, lahana, bal veya patates, lahana, bal karışımıyla zeytinyağı içinde eritilmiş kudret narı kullanılabilir.

* Ülser ağrısı için meyan kökü, kantaron, nane, pelin otu, papatya, şerbetçiotu bitkileri karıştırıp çay gibi demlendirin ve bu karışımdan aç karna 3-4 bardak tüketin.

* 3 su bardağı kaynar suya birer tatlı kaşığı ezilmiş veya toz halinde civanperçemi, meyan kökü ve kantoron otu ekleyip 20 dakika demlendirin. Bu çaydan sabah, öğle, akşam açken bir su bardağı tüketin.

* Günde bir defa aç karna kudret narı yenilebilir ya da su ile içilir. Düzenli olarak bir ay devam edilmesi tavsiye edilir.

* 400 gram keten tohumu toz haline getirilir sonra bal ile karıştırılıp macun haline getirilerek sabahları aç karna bir miktar tüketilir. Bu işleme 30-40 gün devam edilir.

* Bir su bardağına yarım fincan patates suyu, bir tatlı kaşığı lahana suyuve 1 tatlı kaşığı bal ilave edilir, karıştırılarak üstü su ile doldurulur, aç karnına 1,5-2 ay tüketilmeye devam edilir.

* 3 su bardağı kaynar suya, birer tatlı kaşığı ezilmiş ya da toz halde civanperçemi, meyankökü ve kantaron otu eklenerek 20 dakika demlenir. Bu çaydan sabah, öğlen, akşam aç karnına bir su bardağı tüketilirse mide ülserine iyi gelir.

 

http://bursabitkisel.com/bitkisel/greenstore-kolonex

 

Etiketler: Kolit, bağırsak, ülser, ülseratif, maranki, saraçoğlu, bursa bitkisel


 Maranki Ülseratif Kolit Tedavisi Kargo