Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

Kolit

 

 

Maranki Ülseratif Kolit Tedavisi

 

Ahmet Maranki ülseratif kolitin doğanın mucuzevi bitkileriyle tedavisi için aşağıdaki kürleri öneriyor ve bu kürlerle ülseratif kolitin tedavi edileceğini belirtiyor.

*Kantaron çayı, meyan kökü, nergis çayı ve havuç, lahana, bal veya patates, lahana, bal karışımıyla zeytinyağı içinde eritilmiş kudret narı kullanılabilir.

* Ülser ağrısı için meyan kökü, kantaron, nane, pelin otu, papatya, şerbetçiotu bitkileri karıştırıp çay gibi demlendirin ve bu karışımdan aç karna 3-4 bardak tüketin.

* 3 su bardağı kaynar suya birer tatlı kaşığı ezilmiş veya toz halinde civanperçemi, meyan kökü ve kantoron otu ekleyip 20 dakika demlendirin. Bu çaydan sabah, öğle, akşam açken bir su bardağı tüketin.

* Günde bir defa aç karna kudret narı yenilebilir ya da su ile içilir. Düzenli olarak bir ay devam edilmesi tavsiye edilir.

* 400 gram keten tohumu toz haline getirilir sonra bal ile karıştırılıp macun haline getirilerek sabahları aç karna bir miktar tüketilir. Bu işleme 30-40 gün devam edilir.

* Bir su bardağına yarım fincan patates suyu, bir tatlı kaşığı lahana suyuve 1 tatlı kaşığı bal ilave edilir, karıştırılarak üstü su ile doldurulur, aç karnına 1,5-2 ay tüketilmeye devam edilir.

* 3 su bardağı kaynar suya, birer tatlı kaşığı ezilmiş ya da toz halde civanperçemi, meyankökü ve kantaron otu eklenerek 20 dakika demlenir. Bu çaydan sabah, öğlen, akşam aç karnına bir su bardağı tüketilirse mide ülserine iyi gelir.

 

http://bursabitkisel.com/bitkisel/greenstore-kolonex

 

Etiketler: Kolit, bağırsak, ülser, ülseratif, maranki, saraçoğlu, bursa bitkisel


İlgili Ürünler


(KLT) PROPOLİSLİ SET

(KLT) PROPOLİSLİ SET

87.00 TL

Balen Kudret Narı Propolis 60 Kapsül

Balen Kudret Narı Propolis 60 Kapsül

25.00 TL

Balen Sıvı Propolis Extract 30 ml

Balen Sıvı Propolis Extract 30 ml

38.00 TL

Bellasoft Kudret Narı Sıvı Ekstraktı

Bellasoft Kudret Narı Sıvı Ekstraktı

41.00 TL

Maranki Ülseratif Kolit Tedavisi