Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

İshal

 

İbrahim Saraçoğlu İshal Tedavisi
 
Dr İbrahim Saraçoğlu ishal tedavisi için bitkisel kürünü açıklıyor. Dr İbrahim Saraçoğlu ishal tedavisi için önerdiği bu kürün etkili olabileceği söyleniyor.
 
İBRAHİM SARAçOĞLU İSHAL TEDAVİSİ İçİN BİTKİ KÜRÜ TAVSİYESİ
Sabah kahvaltısından bir saat sonra yedi-sekiz adet karanfil çiğnenmeden oda sıcaklığındaki bir- iki yudum suyla yutulur. Aynı gün akşam yemeğinden iki saat önce yedi-sekiz adet karanfil, oda sıcaklığındaki bir-iki yudum suyla çiğnemeden yutulur. Bu küre en fazla yedi gün devam edilir. Kullanılacak karanfilleri yutmadan önce ortadan ikiye bölüp suyla yutmak daha etkilidir. Havanda ezerek daha etkili olur düşüncesine kapılmayınız. Havanda ezildikten sonra alınması yanlıştır. Etkisi azalır.
 
DİKKAT:
İshal şikayetlerinde karanfil, çay olarak içilmemelidir. Birkaç yudum oda sıcaklığındaki su ile alınmalıdır. Trombozit (platelet) düşüklüğü sorunu yaşayan hastaların karanfil kürünü uygulamamaları gerekir. Özellikle bazı ilaçlar, yan tesir olarak trombozit düşüklüğüne neden olabilmektedir. Bu türden ilaçları kullanan hastaların karanfilden uzak durmaları gerekir. Kullanacağınız karanfillerin raf ömrünün bir yıldan daha fazla olmamasına özen gösteriniz. Bir yıldan fazla beklemiş karanfilleri kullanmayınız. Kuru karanfili iki parmağınızın arasında ezmeye çalıştığınızda, eğer kolayca kırılıp ufalanıyor ise, kullanmayınız. Raf ömrünü çoktan doldurmuş demektir.
 
 
 
 
 
ETİKET: büyüklerde ishal tedavisi, ishal kusma tedavisi, ishalin tedavisi, Ahmet maranki ishal tedavisi, ishal için tedavi, ishal tedavisi nasıl yapılır, ishalin evde tedavisi, maranki ishal tedavisi, çocukların ishalde tedavisi, kanlı ishalin tedavisi, bitkisel ishal tedavisi, İbrahim Saraçoğlu ishal tedavisi, ishal tedavi yöntemleri, ishal için bitkisel tedavi, bebekte ishal tedavisi, ishalin nedenleri ve tedavi

İlgili Ürünler


(İSHL) KEÇİ BOYNUZLU SET

(İSHL) KEÇİ BOYNUZLU SET

54.00 TL

Bellasoft Nar Çekirdeği Sıvı Ekstraktı

Bellasoft Nar Çekirdeği Sıvı Ekstraktı

43.00 TL

GreenStore Krox Kapsül

GreenStore Krox Kapsül

49.00 TL

HerbalFarma Nar Çekirdeği Kapsülü

HerbalFarma Nar Çekirdeği Kapsülü

20.00 TL

İbrahim Saraçoğlu İshal Tedavisi