Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

Ana Sayfa   |  BİTKİSEL KÜRLER   |  00-Bitkisel Kürler   |  TedaviSeti
(ÖDM HST) AT KESTANELİ SET

(ÖDM HST) AT KESTANELİ SET

Balen At Kestanesi Ekstraktı 300 mg X  60 Kapsül  VE Green Gold At kestanesi kremi 250ml Ürünlerinden oluşan bir settir.


54.00 TL 52.00 Fiyatı KDV Dahil
Ürün No :

 

(ÖDM HST) AT KESTANELİ BİTKİSEL SET

Ödem Hastalığı Bitkisel Seti İçeriği:

 

Balen At Kestanesi Ekstraktı 300 mg 60 Kapsül

Green Gold At kestanesi kremi 250ml

 

Balen At Kestanesi Ekstraktı 300 mg 60 Kapsül

İçeriği :
Her bir kapsül; Standardize At Kestanesi Eks. 300 mg % 20 Aescin: 60 mg

Kullanımı : 
Yetişkinler için günde 2 kapsül alınması tavsiye edilir.
 
60 Kapsül
 
 

 Green Gold At Kestanesi Kremi 250ml

İçindekiler:
 
Triethanolamine, Bis-Diglycerly Polyacyladipate-2, Propylene glycol, C12-13 Alkil laktat, Di C 12-13 alkil Malat, At Kestenesi Yağı, C12-C13 alkil oktonat, Glycerly Streate (and) Ceteareth-20 (and) Ceteareth-12 (and) Cetearly Alcohol (and) Cety Palmitate, Cetly stearly alcohol, Dimethicone, Cyclopentasiloxane.
 
Kullanım:
Sorunlu bölgeye Green Gold At Kestanesi kremini günde en fazla üç kere aşağıdan yukarıya doüru (kan dolaşımı yönünde) küçük dokunuşlarla yedirilerek uygulanır. Kılcal damar çatlamalarında ve kalın varisli damarlarında her akşam uygulanması tavsiye edilir.

UYARI :

Herhangi bir yan etkisi göründüğünde doktorunuza başvurunuz. Işık almayan, serin ve kuru bir yerde ve çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayınız.
Ürünlerimiz ilaç değildir. Bitkisel gıda takviyeleri ve Besin destekleri olarak üretilmektedir. Bu nedenle reçeteye tabi ürünler değildir.
 
 
 Bursa bitkisel olarak Öncelikle belirtmek gerekirse amacımız  sizleri hem sağlık adına  bilgilendirmek  hemde hasta olmamanız için 
yapmanız gerekli şeyleri anlatmaktır.  Doğal bitkisel  ürünleri uygun koşullarda hizmetinize sunmaktayız.. Dünyada doğal tüketimin gitgide bozulduğu ve sağlıksızlaştığı, yiyecek ve içecek adına ne varsa çoğunluğunda içine sağlığı tehdit eden katkı maddeleri katıldığı zamanımızda bu çok büyük bir önem arz  etmektedir. 
Yaşamı boyunca insan için en değerli şey, ruh ve bedenin sağlığıdır. Küçük bir rahatsızlığımızda Bütün düşüncelerimiz hastalığımız üzerine yoğunlaşır. dünyamız kararır, umutlarımız silinir. Sonrasında ise ne pahasına  olursa olsun çare bulmak bir doktordan diğerine koşmaya başlarız.  Bu sadece kendimiz için değil  yakınlarımız ve sorumluluğunu taşıdığımız sevdiklerimizin  tedavisi içinde aynıdır. Hastalık başımıza geldiği zaman her şeyi feda etmeye razı oluruz.  Biz inanıyoruz ki, her şey ALLAH' ın takdiri ile olmaktadır, tahatsızlıkların çoğu soğuktan veya yanlış beslenmeden kaynaklanır. Hele günümüzdeki hazır besinleriyle sağlıklı ve iyi beslendiğini zannedenler tehlikeli hastalık riskleriyle karşı karşıyadırlar. 
Bizim kullandığımız ürünler birinci sınıf doğal ve sağlıklı bitkilerden olup, her aşamasında ürünlerimizin arkasındayız. İnsanları bir gelir  
kapısı görüp her hastalığa birşeyler vermekten ziyade onlara kullanılabilecek  yolları gösterip,  kendi kararlarını kendilerini vermeye yardımcı olmaya önem göstermekteyiz. . İnsanların ümitleriyle oynamayıp gelir etme etmek bizim hayat felsefemize terstir. Hiç kimse şunu unutmasın ki, haksız satış ve yalan sözlerle kazanılan her kuruşun hesabı bir gün mutlaka verilecektir . 
Sitemizde okuyacaklarınız sizinle paylaştığımız bilgilerle, hem sağlık sorunlarınız hakkında detaylı bilgi sahibi olmanızı sağlayacak  ürün 
seçmenizde yanında satın alacağınız ürünler hakkında sizin için çok faydalı olacaktır. ve hayatınızdan sağlık eksik olmasın. doğal ve sağlıklı bir yaşam sürmeniz dileğiyle 
 
Canlı destek hattımızda ister rahatsızlığınız  ister ürünlerimiz hakkında istediğiniz  zaman destek alabilir. danışabilir, soru sorabilirsiniz. 
İsterseniz beni ara kısmınızdan telefon ve isim bırakırsanız uzmanlarımız size istediğiniz saatte geri dönüş yapacaklardır.
 

Kargo Teslimat Bilgileri:

 

1.Bursa Bitkisel Türkiye'nin en büyük ve en güvenilir bitkisel ürün alışveriş mağazalarından biridir.
2.Sitemizdeki ürünler bakanlık tarafından onaylıdır ve GMP uluslararası sağlık sertifikasına sahip ürünlerdir.
3.Siparişlerinizi teslim aldığınız ana kadar bizim güvencemizdesiniz.
4.Kapıda nakit ödeme, kapıda kredi kartı ile ödeme yada hesap numaralarımıza banka havalesiyle ödeme yapabilirsiniz.
5.Sitemizden canlı destek almak ve alışveriş yapabilmek için üye olmanıza gerek yoktur.
6.Her türlü hastalık hakkında ürün gamımızda bulunan ürünlerin bilgisi veya verdiğiniz siparişlerinizin durumunu 0224-224 2 666 yada 0533- 599 19 59 numaralı telefonlarımızdan arayarak bilgi edinebilirisiniz.
7.Aldığınız tüm ürünlerimizde kullanım bilgileri üzerinde ve sitemizde detaylı olarak vardır..
8.Siparişleriniz aynı gün içerisinde stok durumuna göre kargoya verilir. Ertesi gün elinizde olur. Şehir merkezlerine uzak kasaba ve köylere göre 2 iş günü en çok 4 iş günü içerisinde elinize ulaşır.
9.Online destek hattımızdan 09:00 ve 23:00 saatleri arsında yararlanabilirsiniz.
10.Kargolarınız kesinlikle 3. Şahısların göremeyeceği şekilde paketlenir ve içeriğinde ne olduğunu kimse bilmez.

 

SIK SORULANLAR:

Bitkisel Kürün herhangi bir yan etkisi var mıdır?
Hayır. Tamamen bitkisel bileşenlerden oluştuğundan Bitkisel Kürün herhangi bir yan etkisi yoktur.
Bitkisel Kür yasal bir ürün müdür?
Tamamen yasal bir üründür. Sitemizde Belgelerimiz sayfamızda Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nın üretim izni belgesini ve GMP uluslararası sağlık sertifikasını bulabilirsiniz. Bitkisel Kür Türk Gıda Kodeksine uygun bir şekilde hazırlanmış bir Gıda Takviyesidir.
Bitkisel Kürü kullanmaya başladıktan ne kadar sonra etkisini göstermeye başlar?
Tüm şikâyetlerde kısa sürede ciddi bir şekilde düzelme olduğu gözlemlenmiştir.
Bitkisel Kürü kullanırken nasıl ve nelere dikkat etmeliyim?
Düzenli kullanmaya dikkat etmeniz yeterlidir.
Bitkisel Kürün formülü ve menşei yurt dışından mı gelmektedir?
Formülü ve menşei tamamen yerlidir. Türkiye’de üretilir. İzinleri ve tescili Türkiye'den verilmiştir. Kullanılan bitkilerin bir kısmı yurt dışında yetişir. Bu yüzden yurt dışından bitki ithalatı yapılmaktadır.
Bitkisel Kürün kullanıcı yorumlarını nerde ulaşırım.
Sitemizde ürünlerin detay bölümünde yorum ekleme yapabilir., kendi tecrübe ve yorumlarını yazabilirsiniz. ve daha önce yapılan kullanıcı 
yorumlarını okuyabilirsiniz. sizin yorum ve önerileriniz bizim için önem arz etmektedir.
Bitkisel Küründen kaç kutu kullanmalıyım?
Hastalığınızın yoğunluğuna ve kişiye bağlı olarak kullanım süreniz farklılık göstermekle birlikte en az 2 kutudur.
Ürünlerimizde kullanılan bitkilerin şifalı olduğuna dair güvencenin kaynağı nedir?
Ürünlerimizde kullanılan bitkiler tüm dünya bitki literatüründe şifalı bitki olarak bilinir ve bu şifalı bitkiler üzerinde bilim adamlarının yüzyıllardır araştırma yaparak olumlu etkilerinin olduğu ve genelde tedavileri desteklediğini bilim adamları rapor etmişler ve şifalı bitki olarak kendini kanıtlamış bitkileri kullanmaktayız.
Tüketiciye sunmuş olduğumuz ürünlere ait bitkilerin üretimleri hangi ülkede ve hangi şartlarda gerçekleşir?
Şifalı bitkilerin yetiştirilmesi konusu çok dikkat isteyen ve ayrıca uzmanlık gerektiren bir meslektir. Şifalı-bitkilerin yetiştirilmesi ve saklanma koşulları özel tarım ve mühendislik gerektirir. Kullanılan bitkilerin çoğu Türkiye’de üretimi gerçekleştirilen bitkilerdir. Yurt dışında ise genelde şifalı bitkilerin kökeni uzak doğu ülkeleridir. Biz de ürünlerimizde kullanılan bitkileri seçerken bitkinin yaşına, yetiştirme kalitesine, bitkileri yetiştirirken nasıl ve ne şekilde tarım ilaçlarının kullanıp kullanılmadığını laboratuarda inceleyerek (şifalı bitkilerde tarım ilacı kullanılmadan yetiştirilen bitkiler en iyisidir) bitkilerimizi titizlikle tedarik ederiz. Şifalı bu bitkileri tedarik ederken yurt-dışında olan uzman kadromuz ve ileri teknolojili laboratuarlarında çıkan raporlara dayanarak alımlarımızı yaparız ve titizlikle özlerini (en faydalı yeri) ayrıştırarak ürünlerimizde kullanıyoruz.
Ürünlerimize ait bitkilerde kullanılan yoğunlaştırılma oranlarını hangi faktörlere göre belirliyoruz?
Bilindiği gibi bütün kimyavi ilaçların kaynağı bitkilerdir. Bilinçsizce kullanım ve rastgele alınıp kaynatılıp tüketilen bitkiler insanlara fayda yerine zarar verir. Telafisi mümkün olmayan iç organ hasarlarına yol açar. Biz de ürünlerimizdeki ekstrat (öz) oranını belirlerken uzman kadromuz aracılığıyla şifalı bitkiler literatüründe deneylerle kanıtlanmış konsantre oranlarını seçerek, hiç tehlikesi olmayan şifalı veren ürünler üretmekteyiz.
Ürünlerimiz tüketiciye sunulmadan önce ne tür inceleme ve teste tabi tutuluyor?
(a) Ürünlerimiz üretim-aşamasında kendi üretim fabrikamızdaki laboratuarlardan çok geniş kapsamlı araştırma yapıp, sonuçlanmış raporlar aracığıyla ürünlerin içerisinde kullanılan oranların doğru oranda olup-olmadığını inceleriz ve olumlu-üretime uygun olanlarda seri üretime geçeriz.
(b) Türkiye’ye bu-süreç ve araştırma isteyen yollarla ithal ettiğimiz ürünlerimiz T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı denetimi ve laboratuar tetkikleri sonucu alınan ürünlerimiz -(T.C)Türkiye Cumhuriyeti çeşitli-analiz-laboratuarından çıkan olumlu sonuçlar neticesinde ürünlerimiz Türkiye’deki tüketicilere titizlikle ulaşmaktadır.
Ürünlerimizin yan etkisi var mı ?
Ürünlerimiz %100 doğal %100 bitkisel ürünlerdir, yan etkisi yoktur.
Ürünlerimizi ilaç kategorisinde değerlendirebilir miyiz?
Üretim fabrikamızda bitkiler yerli ve ithal olan bitkilerin sorumlu ülkelerin literatürlerinde geçerli, yetkilileri tarafından verilen GMP ilaç üretebilir belgeleri ile kullanılmaktadır. Ürettiğimiz bitkisel ürünler ilaç değildir ancak etkileri Türkiye’de ve dünyada bilinen ilaç hammedesinde de kullanılan bitkisel ürünlerdir.
Ürünlerimiz hangi ülkelerde kullanılmaktadır?
Türkiye, Almanya, Rusya, Avustralya, Bulgaristan, Yunanistan, Romanya ve Macaristan başlıcaları olmak üzere dünyanın daha birçok ülkesinde yaygın olarak düzenli bir şekilde kullanılmaktadır.
Üretim ve ürünlerimiz kalite standartlarına uyum sağlıyor mu?
Yurt içinde üretim yapan firmamız, uluslararası kalite belgeleri ile Tüm resmi kurum ve kuruluşlardan alınan kalite, yeterlilik ve üretim izin 
belgeleri ile tescillidir.
Ürünlerimizin depolamasında ve saklama koşullarında  hijyen v.b gibi temizlik-kurallarına uygun muyuz?
Ürünlerimizin depolanma ve tüketiciye sunulma aşamasında UKYS (Uluslararası Kalite Yönetim Sistemi) tarafından kabul edilen her türlü şartlara yeterliliğe sahip tesislerde ve saklama koşullarında bulundurulur. Her yıl belli tarih aralıklarında yapılan denetim ve incelemelerde de firmamızda kalite, yetki ve hijyen koşulları kontrol edilmektedir.
 
 
 
 
 
 

Etiketler:

OMUZDA ÖDEM, ÖDEM BİTKİSEL TEDAVİSİ, ÖDEM TEDAVİSİ NASIL OLUR, MARAMKİ ÖDEM TEDAVİSİ, ÖDEM SARAÇOĞLU TEDAVİSİ, KEMİK ÖDEMİ TEDAVİSİ, DİZDE ÖDEM, ÖDEM ALTERNATİF TEDAVİSİ, ÖDEM AMELİYETI NASIL OLUR

Yeşilex, ödem, hastalığı, Bitkisel, Seti, bursa, bitkiserl
ÖDEME BİLGİLERİ Ödemelerinizi "Banka Havalesi" ve "Kapıda Ödeme" şeklinde yapabilirsiniz. Banka havalesi için banka hesap numaralarımız aşağıda belirtilmiştir. Kapıda ödemelerinizi anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları ile kapıda kredi kartı veya peşin ödeme şeklinde yapabilirsiniz.

Siparişinizi haftasonu, tatil günleri veya saat 16.00'dan sonra gerçekleştirirseniz, kargonuz bir sonraki gün anlaşmalı olduğumuz kargo firmasına teslim edilir.

BANKA HESAPLARIMIZ

GARANTİ BANKASI

TR24 0006 2000 1630 0006 2967 14

İlker ÖNCEL adına

İŞ BANKASI

TR68 0006 4000 0012 2002 7101 09

ZİRAAT BANKASI

TR91 0001 0021 5758 7379 8950 01
 

(ADDSN) GİNKGO BİLOBALI SET

(ADDSN) GİNKGO BİLOBALI SET

72.00 TL

(ADDSN) ÜZÜM ÇEKİRDEKLİ SET

(ADDSN) ÜZÜM ÇEKİRDEKLİ SET

140.00 TL

(ADT-DZNSZLĞ) CİVAN PERÇEMLİ  BİTKİSEL SET

(ADT-DZNSZLĞ) CİVAN PERÇEMLİ BİTKİSEL SET

89.00 TL

(ADT-DZNSZLĞ) HAYITLI SET

(ADT-DZNSZLĞ) HAYITLI SET

60.00 TL

(ADT-GRMM) ASLAN PENÇELİ SET

(ADT-GRMM) ASLAN PENÇELİ SET

84.00 TL

(AGR-MTL-ZHRLNMS) NAR ÇEKİRDEĞİ KARIŞIMLI SET

(AGR-MTL-ZHRLNMS) NAR ÇEKİRDEĞİ KARIŞIMLI SET

58.00 TL

(AGR-MTL-ZHRLNMS) ÜZÜM ÇEKİRDEKLİ SET

(AGR-MTL-ZHRLNMS) ÜZÜM ÇEKİRDEKLİ SET

148.00 TL

(AGRL-ADT-GRM) ADAÇAYI KARIŞIMLI SET

(AGRL-ADT-GRM) ADAÇAYI KARIŞIMLI SET

90.00 TL

(AGRL-ADT-GRM) ASLAN PENÇELİ SET

(AGRL-ADT-GRM) ASLAN PENÇELİ SET

84.00 TL

(AGRL-CNSL-İLSK) HAYITLI SET

(AGRL-CNSL-İLSK) HAYITLI SET

60.00 TL

(AGRL-CNSL-İLŞK) ADAÇAYLI SET

(AGRL-CNSL-İLŞK) ADAÇAYLI SET

80.00 TL

(AGZ-DS-BKM )PAPATYA KARIŞIMLI SET

(AGZ-DS-BKM )PAPATYA KARIŞIMLI SET

80.00 TL

(AGZ-İÇ-YRLR) OKALİPTUSLU SET

(AGZ-İÇ-YRLR) OKALİPTUSLU SET

110.00 TL

(AGZ-KKS) EKİNEZLİ BİTKİSEL SET

(AGZ-KKS) EKİNEZLİ BİTKİSEL SET

78.00 TL

(AKCGR-EMBLS) ALIÇLI BİTKİSEL SET

(AKCGR-EMBLS) ALIÇLI BİTKİSEL SET

110.00 TL

(AKCGR-EMBLS) ISIRGAN OTU KARIŞIMLI SET

(AKCGR-EMBLS) ISIRGAN OTU KARIŞIMLI SET

60.00 TL

(AKCGR-HPRTNS) ALIÇ KARIŞIMLI SET

(AKCGR-HPRTNS) ALIÇ KARIŞIMLI SET

58.00 TL

(AKCGR-HPRTNS) NAR ÇEKİRDEĞİ KARIŞIMLI SET

(AKCGR-HPRTNS) NAR ÇEKİRDEĞİ KARIŞIMLI SET

130.00 TL

(AKCGR-HSR) MEYAN KÖKLÜ SET

(AKCGR-HSR) MEYAN KÖKLÜ SET

130.00 TL

(AKCGR-HSR) ZERDEÇAL KARIŞIMLI SET

(AKCGR-HSR) ZERDEÇAL KARIŞIMLI SET

57.00 TL

YAPILAN YORUMLAR
    ben çok memnun kaldım herkese tavsiyemdir.
    kemal sağlam    3 Nisan 2015   

FACEBOOK YORUMLARI