V-Pills Çikolatalı Kayganlaştırıcı Jel Biz sizi arayalım

İndirim V-Pills Çikolatalı Kayganlaştırıcı Jel

V-Pills Çikolatalı Kayganlaştırıcı Jel

V-Pills Çikolatalı Kayganlaştırıcı Jel, hassasiyet ve zevkinizi artırarak daha yoğun ve tatmin edici bir cinsel  birleşme sağlar. 
Vajinal kuruluk vakalarında mutlaka kullanılmalıdır. 
 
Yoğun çukulata aroması ile ilişkinize renk katar.

35.00 TL
49 TL 35.00 TL KDV Dahil

V-Pills Çikolatalı Kayganlaştırıcı Jel

Ürün No :

Ürünün İşlevi   
         
V-Pills Çikolatalı Kayganlaştırıcı Jel, hassasiyet ve zevkinizi artırarak daha yoğun ve tatmin edici bir cinsel  birleşme sağlar. 
Vajinal kuruluk vakalarında mutlaka kullanılmalıdır. 
Anal ilişki esnasında kullanılmasıda uygundur.
 
Yoğun çukulata aroması ile ilişkinize renk katar.
 
Kullanım Şekli
Cinsel ilişki sırasında istenilen bölgeye, istenilen miktarda uygulanır.      
 
 
 
 
Uyarılar
Kullanmadan önce küçük bir yüzey üzerinde test edin; Eğer alerjik bir reaksiyon meydana gelirse, kullanmaya bırakın.
 
Çocukların ulaşamayacağı ve 25 °C altında serin ve güneş ışığında uzak alanlarda saklayınız.
 
Vajinal lubrikant kullanımı (vajinal kayganlaştırıcılar)
Cinsel ilişki sırasında vajinayı kayganlaştıran ve bu şekilde penetrasyonun (birleşmenin) kolay olmasını sağlayan tıbbi ürünlere “vajinal lubrikan (lubrikant)” adı verilir.
Vajinal kuruluğa neden olabilecek hiç bir neden bulunamaması durumlarında lubricant (lubrikan) adı verilen  kayganlaştırıcılar kullanılabilir.
 
Vagina girişinde (Bartholin ve Skene bezleri) ve rahim ağzındaki özel salgı bezleri sümüksü kıvamda, şeffaf ve kaygan bir sıvı salgılayarak vajinanın kayganlığını sağlamaktadırlar. Sağlıklı ve konforlu bir cinsel ilişki için vagina iyice kayganlaştırılmış (sulanmış) olmalıdır. Vajinanın girişinde bulunan salgı bezleri ile vajinal kanalın ıslanmasının sağlanmasına "vajinal ıslanma (vajinal lubrikasyon)" adı verilir. 
 
Bartolin ve Skene Bezleri hakkında...
Vajinal salgı bezleri arasında en sık olarak Bartholin ve Skene bezleri bulunmaktadır. 
Bartholin bezleri vajinal girişte sağlı ve sollu iki tarafta bulunan bezlerdir. Bartolin bezlerinin salgılarını vajinaya boşaltan kanal kısımlarının tıkanması sonucunda "bartholin absesi ve bartholin kisti" adı verilen  problemler ortaya çıkar.   
 
Skene bezleri ise idrar kanalı çıkışında ve vajinanın dış kısmında idrar kanalı çevresinde yerleşmiş olan bezlerdir. Skene bezleri vajinanın üst kısmında idrar kanalı tarafında yoğunlaşmış olan bezler olup erkekteki  prostat bezine eşdeğerdir ve kadınlarda  "G noktası" adı verilen erojen (hazsal) bölgeyi de oluşturan kısımdır. 
 
Vajinal salgı, cinsel ilişkide ön sevişme sırasında kadının cinsel uyarılması ile en üst (optimum) seviyede oluşmaktadır. Vajinal ıslanmayı sağlayan bezlerin salgıları kaygan, renksiz, şeffaf ve kokusuzdur, iç  çamaşırda da iz bırakmaz.  İç çamaşırda iz bırakan, kokulu, renkli, kıvamlı akıntılar vaginal enfeksiyon  habercisidir. ;; 
 
 
Vajinal kuruluk nedir?
Bazı durumlarda özellikle cinsel ilişki sırasında vagina kayganlığı yeterli olmaz, buna "vajinal kuruluk" denir.  Böyle bir durumda cinsel ilişki beklenen düzeyde değildir ve hatta kadın açısından ağrılı olabilir. Ağrılı cinsel ilişki; cinsel ilişkide birleşme anı geldiğinde vajen (vajina) girişinde veya daha derinlerde kasık  bölgesinde ağrı, acı, yanma, batma gibi hoşnutsuz, istemsiz durumların  hissedilmesidir.
 
 
Cinsel birleşme sırasında ağrı hissedilmesi  "Disparoni (disparunia, disparuni, dyspareunia, disparöni), ağrılı  birleşme, ağrılı cinsel penetrasyon" olarak bilinmektedir. Cinsel birleşme (penisin vajina içine girmesi) "penetrasyon" olarak bilindiğinden, disparöni "ağrılı 
penetrasyon" veya "ağrılı cinsel penetrasyon" olarak da geçmektedir.
 
 
Disparoni (disparuni) pek çok kadının gizli sorunudur...
Hera Kadın Sağlığı Merkezi olarak yaptığımız çalışmalara göre disparoni yakınması ülkemizde pek çok kadında bulunmaktadır. Bazı kadınlar bu tür sorunun olduğunu farkına bile varamamakta, cinselliği bir "kadınlık  görevi" olarak görmektedir. Bu maalesef yanlış yerleşmiş kültürel bir saplantıdır.
 
Zaman içinde kadınların cinsel ilişkiden beklentilerinin artması sonucunda, özellikle son yıllarda bu yanlış saplantıda değişmeye başlamıştır. Cinsel sorunlarını "sorun olarak gören" ve bu nedenle jinekolog ve cinsel terapi kliniklerinin yolunu tutan hastaların sayısı her geçen gün artmaktadır. 
 
Vajinal kuruluk – Islanma azlığı nedir?
Vajinal kuruluk yani vajinanın cinsel ilişki sırasında yeterince ıslanma azlığı, kayganlaşmasının normalden az  olması sık olarak rastlanılan ve kişilerin hayatlarını olumsuz etkileyen bir cinsel problemdir. Vajinal kuruluk – ıslanma azlığı ile ilgili bilgilere geçmeden önce vajina anatomisiyle ilgili bazı bilgileri aktaralım.
 
Vajina Yapısı Nasıldır? Vajina Anatomisi
Vajina (vagina, vajen) bir kadında bulunan her yönü ile eşsiz bir organdır.
Vajina, gerek anatomik yapısı gerek de fonksiyonu açısından pek çok mükemmelliklere sahiptir. 8-10 santimetre uzunluğunda bulunan, alt ve üst duvarları normalde birbirine bitişik halde duran bu organ doğum sırasında veya penisin girişi ile birlikte adeta bir “akordeon” gibi hem enlemesine hem de boylamasına  açılmakta, esnemekte ve genişlemektedir.
Vajinanın bu esneme kabiliyeti ayesinde doğum sırasında içinden; baş çapı yaklaşık 10 cm, gövdesi 50-52 cm,  ağırlığı da ortalama 3500-4000 gram olan bir bebek çıkabilmektedir. Veya yine bu şekilde cinsel ilişkide içine  14-18 cm’lik penisi içeriye alabilmektedir. Vajina yapısı uzunlamasına kesitte S harfi, yatay kesitte H harfi  şeklindedir.
Vajinal duvarlarının tırtık tırtık şekilde olması nedeni ile penisin her giriş çıkışında cinsel haz artmaktadır. 
 
Vajina eğer düz bir kanal şeklinde olsaydı, hem kadının hem de erkeğin cinsel penetrasyon sırasında bu kadar zevk alması mümkün olmayacaktı. Vajina dışındaki salgı üretici bezler Vajina içerisinde yağ ve ter bezleri yoktur. Ancak vajinanın hemen dış (vajinaya giriş) kısmında bulunan, ıslanmayı sağlayan salgı yapıcı bezlerdir. Bu bezler arasında en sık olarak bilinenler hemen giriş kısmında altta sağlı sollu olarak yerleşim gösteren “bartolin” bezleri ile üstte idrar deliğinin çevresinde yayılım gösteren  “skene” bezleridir.
Her iki grup bezlerin özelliği özellikle cinsel ilişki sırasında vajinal bölgenin kayganlığını sağlamaktır. Çünkü vajinal kuruluk bir kişinin cinsel ilişkide ağrı, yanma ve kanama gibi sıkıntıları da ortaya çıkarmaktadır. Hatta  bırakın cinsel ilişkiyi, bir kadının normalde yürümesi sırasında bile iç dudaklar birbirine sürtünerek temas  etmekte ve bu bölgenin kurulukları tahrişe neden olabilmektedir.
 
 
G noktası nedir? G noktası nerededir?
Kadınlarda skene bezleri vajina üst duvarında, idrar kanalının hemen altında, 2-3 cm içeride daha yoğun 
 
olarak bulunmaktadır.
Skene bezlerinin yoğunlaştığı bu bölgenin vajinanın diğer yerlerinden daha hassas olduğu ve orgazm 
 
fonksiyonunda rol oynadığı bilinmektedir. Bu bölge “G noktası” (G spot) olarak bilinmektedir.
Vajinal lubrikasyon (vajinal kayganlık)
Lubrikasyon yani “vajinal kayganlaşma (vajinal ıslanma, sulanma)” vajina duvarını oluşturan hücrelerden ve 
 
vajinal bezlerden salgılanan sıvılar sayesinde vajinanın sulanarak ıslanmasıdır.
Vajinal kayganlığı veren bu salgılarda AİDS veya Hepatit B ve C gibi bir takım virüsler de olabilir. Bu nedenle 
 
cinsel ilişki sırasında dikkatli olmanın ve hastalık kapmamak için kondom kullanımının önemi büyüktür. Lubrikasyonun cinsel ilişki sırasında bazen normalden az olabilir. Bu genelde cinsel ilişkideki haz almanın azlığı veya cinsel isteksizlik ile ilişkili bir durumdur. Cinsel tatminin iyi olması vajinal ıslanmayı da  azaltmaktadır. Ancak bu kesin bir kural değildir; nitekim bazı kadınlar zevk almalarına rağmen ilişki sırasında  az ıslanabilirler, bazen de ıslanma çok olmasına rağmen zevk alma az olabilir. Diğer taraftan bazı kadınlarda cinsel ilişki sırasında vajinal sulanmanın normalden fazla olması ile birlikte  duyarlılık ve haz da azalabilir. Hatta içeriden bir takım sesler de duyulabilir. Bazı kişilerde vajina içinden gelen  bu sesler konsantrasyonlarının bozulmasına neden olarak bir problem haline dönüşebilir.
 
 
VAJİNAL KURULUK SEBEPLERİ
Vajinal kuruluk (vajinada ıslanma azlığı) sebepleri:
Menopoz dönemi
Süt hormonunun artışı (Hiperprolaktinemi)
Vajinal enfeksiyonlar
Kullanılan bir takım ilaçlar
Aşırı stres
Vajinal floranın bozulması
Vajina içini yıkama (Vajinal duş)
Vajina içine çok fazla fitil, tampon ve ilaçların konulması
Cinsellikle ilgili olan vajinal kuruluk (vajinada ıslanma azlığı) sebepleri:
Cinsel isteksizlik
Cinsel uyarılma problemi
Cinsel partner ile uyumsuzluk, güvensizlik, iletişim problemleri
Cinsel ilişkide ağrı (Disparoni) ve Vulvar Vestibulit Sendrom
Menopoz döneminde vajinal kuruluk
Vajinal ıslanma azlığı hormonal bir problem olarak sıklıkla menopoz döneminde estrojen hormonunun  azalmasıyla karşımıza çıkmaktadır. Bu dönemde verilen lokal (bölgesel) etkili vaginal fitil veya kremler  vajinadaki kuruluğu ve kuruluğun neden olduğu ilişki problemlerine de çözüm olacaktır. Prolaktin hormonu yüksekliği vajinal kuruluk nedenidir
Doğumdan sonraki lohusalık ve emzirme dönemlerinde artan “prolaktin (süt hormonu)” kadındaki estrojen  hormonunu baskılayarak vaginadaki kuruluğa sebep olabilmektedir. Bazen da bu dönemler haricinde “hipofiz  bezinde adenomlar” (iyi huylu hipofiz tümörleri) da memelerden süt gelmesi (galaktore) ve vajinal  sulanmanın azalmasına neden olabilmektedir.
Vajinal enfeksiyonlar, kullanılan bir takım ilaçlar, hiperprolaktinemi (prolaktin hormonu yüksekliği)  durumları, vajinal duş alımı (vajina içini yıkama), stres, vajinal fitil ve ilaçlar yine vajinada kuruluk şikâyeti  yapabilirler.
Disparoni denen “cinsel birliktelik sırasında ağrı” durumunda da vajinal kuruluk vardır. Bunun da altında  kişinin ilişki sırasında ağrı çekmesi nedeni ile uyarılamaması ve buna bağlı olarak bezlerin salgı üretmemesi  yatmaktadır.

(AGRL-CNSL-İLSK) HAYITLI SET

60.00 TL

(AGRL-CNSL-İLSK) HAYITLI SET

İndirim (AGRL-CNSL-İLŞK) ADAÇAYLI SET

80.00 TL

(AGRL-CNSL-İLŞK) ADAÇAYLI SET

Bellasoft Civan Perçemi Sıvı Ekstraktı

41.00 TL

Bellasoft Civan Perçemi Sıvı Ekstraktı

Bellasoft Hayıt Meyvesi Sıvı Ekstraktı

41.00 TL

Bellasoft Hayıt Meyvesi Sıvı Ekstraktı

HerbalFarma Civan Perçemi Kapsülü

20.00 TL

HerbalFarma Civan Perçemi Kapsülü

HerbalFarma Hayıt Kapsülü

20.00 TL

HerbalFarma Hayıt Kapsülü

HerbalGold Civan perçemi ekstrakt 60 Kapsül

55.00 TL

HerbalGold Civan perçemi ekstrakt 60 Kapsül

İndirim V-Pills Çikolatalı Kayganlaştırıcı Jel

35.00 TL

V-Pills Çikolatalı Kayganlaştırıcı Jel

İndirim V-Pills çilek Kayganlaştırıcı Jel

35.00 TL

V-Pills çilek Kayganlaştırıcı Jel

İndirim V-Pills sade Kayganlaştırıcı Jel

35.00 TL

V-Pills sade Kayganlaştırıcı Jel

ÖDEME BİLGİLERİ

Ödemelerinizi "Banka Havalesi" ve "Kapıda Ödeme" şeklinde yapabilirsiniz. Banka havalesi için banka hesap numaralarımız aşağıda belirtilmiştir. Kapıda ödemelerinizi anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları ile kapıda kredi kartı veya peşin ödeme şeklinde yapabilirsiniz.

Siparişinizi haftasonu, tatil günleri veya saat 16.00'dan sonra gerçekleştirirseniz, kargonuz bir sonraki gün anlaşmalı olduğumuz kargo firmasına teslim edilir.

BANKA HESAPLARIMIZ

FİNANBANK

TR52 0011 1000 0000 0074 9587 47

İlker Öncel Adına

GARANTİ BANKASI

TR24 0006 2000 1630 0006 2967 14

İlker ÖNCEL adınaYAPILAN YORUMLAR

sex hayatında sıkıntı yaşayan bay ve bayanlar için V-Pills Çikolatalı Kayganlaştırıcı Jel, hassasiyet ve zevkinizi artırarak sizi çok mutlu edecektir

V-Pills Çikolatalı Kayganlaştırıcı Jel süper bişi ya
FACEBOOK YORUMLARI


V-Pills Çikolatalı Kayganlaştırıcı Jel

 

V-Pills Çikolatalı Kayganlaştırıcı Jel

V-Pills Çikolatalı Kayganlaştırıcı Jel