HerbalGold Çoban Çökerten ekstrakt 60 Kapsül Biz sizi arayalım

HerbalGold Çoban Çökerten (Tribulus) Ekstrakt 60 Kapsül

HerbalGold Çoban Çökerten (Tribulus) Ekstrakt 60 Kapsül

Çoban Çökerten (tribulus) bitkisinin doğal extract ından Derlenmiştir. İçeriğinde Hiçbir şekilde Katkı ve dolgu Maddesi içermez Tamamen Doğaldır. Ürün Hakkında Bilgi için Canlı destek bölümümüzden destek alabilir veya Beni ara bölümünden telefon ve aranmak istediğiniz saati yazarsanız size hemen dönüş yapılacaktır.

55.00 TL
55.00 TL KDV Dahil

HerbalGold Çoban Çökerten (Tribulus) Ekstrakt 60 Kapsül

Ürün No :

 HerbalGold Çoban Çökerten (tribulus) 60 Kapsül

 
 
 
İÇERİK :
 
 
Çoban Çökerten (tribulus)  60 bitkisel kapsül
 
Kapsül içeriği tamamen bitkiden elde edilen doğal ekstrakttan oluşmaktadır. Kapsülün içeriğinde herhangi bir dolgu maddesi kesinlikle kullanılmamıştır. Bir Kapsüldeki ekstrakt oranı olabilecek en saf en yüksek seviyede kullanılmıştır. Kutu içinde bulunan kapsüller tamamen bitkiseldir.
 
 
 
KULLANIM :   Sabah ve akşam günde 2 kere 1’er kapsül aç karnına kullanılması tavsiye edilir
 
KULLANIM SÜRESİ : Rahatsızlık durumunuza bağlı olarak tavsiye edilen asgari kullanım 2 kutudur.
 
 
 
 
 
ÜRÜN FORMU : Bitkisel Kapsül
 
ÜRÜN AMBALAJI : Kilitli kapaklı özel kutu
 
ÜRÜN MİKTARI : 500 mg  *  60 Adet kapsül
 
SON KULLANIM TARİHİ : Kutu üzerinde tüketici için tavsiye edilen son kullanım tarihi yazmaktadır.
 
PARTİ NO : Kutu üzerinde  bu ürün için Üretim parti no yazmaktadır
 
İZİN NO: bu ürün için üretici fimanın tarım bakanlığından aldığı üretim izin ve tarihi yazmaktadır.
 
 
 
Saklama Koşulları ve Uyarılar:
 
Ağzı kapalı serin ve kuru yerde muhafaza ediniz.
 
Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın.
 
Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışınız.
 
 
UYARI;
 
HERBALGOLD Çoban Çökerten (tribulus) Bitkisel kapsüller T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nın izni ve kontrolleri altında üretilmiştir. Ürünlerimiz GMP standartlarında ve GMP uluslararası sağlık sertifikası ile üretilmektedir. Bitkisel kremler ve yağlar T.C. Sağlık Bakanlığı'nın Kozmetik Kanunu'na göre üretilmiştir. Çoban Çökerten (tribulus) Bitkisel kapsül ve kremlerimiz ilaç değildir. Bitkisel gıda ve besin takviyesi olarak kullanılmalıdır. Reçete ile satılmaz.
 
 Kargo Teslimat Bilgileri:
 
 
1.Bursa Bitkisel Türkiye'nin en büyük ve en güvenilir bitkisel ürün alışveriş mağazalarından biridir.
2.Sitemizdeki ürünler bakanlık tarafından onaylıdır ve GMP uluslararası sağlık sertifikasına sahip ürünlerdir.
3.Siparişlerinizi teslim aldığınız ana kadar bizim güvencemizdesiniz.
4.Kapıda nakit ödeme, kapıda kredi kartı ile ödeme yada hesap numaralarımıza banka havalesiyle ödeme yapabilirsiniz.
5.Sitemizden canlı destek almak ve alışveriş yapabilmek için üye olmanıza gerek yoktur.
6.Her türlü hastalık hakkında ürün gamımızda bulunan ürünlerin bilgisi veya verdiğiniz siparişlerinizin durumunu 0224-224 2 666 yada 0533- 599 19 59 numaralı telefonlarımızdan arayarak bilgi edinebilirisiniz.
7.Aldığınız tüm ürünlerimizde kullanım bilgileri üzerinde ve sitemizde detaylı olarak vardır..
8.Siparişleriniz aynı gün içerisinde stok durumuna göre kargoya verilir. Ertesi gün elinizde olur. Şehir merkezlerine uzak kasaba ve köylere göre 2 iş günü en çok 4 iş günü içerisinde elinize ulaşır.
9.Online destek hattımızdan 09:00 ve 23:00 saatleri arsında yararlanabilirsiniz.
10.Kargolarınız kesinlikle 3. Şahısların göremeyeceği şekilde paketlenir ve içeriğinde ne olduğunu kimse bilmez.
 
 
 
 
Çoban Çökerten (tribulus) Ekstrat nasıl olur.  Çoban Çökerten (tribulus) Bitki Extratı nasıl yapılır. Çoban Çökerten (tribulus) Bitkisel toz Ekstrat üretim Aşamaları Nelerdir.
 
 
Ekstrat yapılacak Çoban Çökerten (tribulus) üretim için toplanması zamanına bağlıdır. Her bitkinin toplanma zamanı farklıdır. İyi bir extrat üretmek için bitkilerinin Zamanında toplanması gerekir. Üretim için Toplanan Çoban Çökerten (tribulus) kurutulma işlemi yapılmalıdır. Kururutulmuş Çoban Çökerten (tribulus) bitkisinin toplanma zamanının ve kurutma şeklinin önemli olduğu kadar depolama şeklide çok önemlidir. Depolar karanlık, rutubetsiz ve kokusuz ortamda olmalıdır. Depo oda sıcaklığında olmalıdır.
 
Çoban Çökerten (tribulus) kullanım şekline göre kesilip yüksek basınç altında karbondioksit CO² gazı verilerek önce (CO2 Fumigation Makinesinde) fimügasyondan geçer, sonra(Bio Sterilization Unit makinasında) siterilizasyona girer. Böylece bitki tüm zararlı böcek ve kimyasal atıklardan arındırılır.
 
İşleme: Ekstrat haline gelmesi için çözme işlemi yapılır.
Bu çözme işlemleri alçak sıcaklıkta vakum altında belli saat aralığında bekletilir ve makine devir-daim yapılır. Burda elde edilen Çoban Çökerten (tribulus) sıvının aynı süt tozu teknolojisine benzeyen ya silindir kurutma veya kule drayerlerinde kurutulurlar sonrasında elde edilen bitki partikülleri de toz değirmenlerinde öğütülerek tamamen doğal ve saf toz Çoban Çökerten (tribulus) ekstrat elde edilir.
 
Bu toz Çoban Çökerten (tribulus) ekstratlar tam otomatik makinemizle, 372 adet kapsül kapasiteli tepsimize kapsüller yerleştirilerek Çoban Çökerten (tribulus) toz ekstrat hazneye doldurulur kapsüller makine yardımıyla ikiye ayrılarak hazne kısmına ekstratlar tam otomatik doldurulur ve kapaklanır. El değmeden kapsül sayım makinesine aktarılarak özel kilitli kapaklı şişelere doldurulur. Etiketleme ve kontrol ve bandrol işlemlerinden sonra siz değerli müşterilerimize satışa sunulmak üzere önce depolarımıza sonra da mağazalarımıza sevk edilir.
 
 
 
SIK SORULANLAR:
 
HerbalGold Çoban Çökerten (tribulus)  Kapsülün herhangi bir yan etkisi var mıdır?
Hayır. Tamamen bitkisel bileşenlerden oluştuğundan HerbalGold Çoban Çökerten (tribulus) Ekstrakt Kapsülün herhangi bir yan etkisi yoktur.
 
HerbalGold Çoban Çökerten (tribulus)  Kapsül yasal bir ürün müdür?
Tamamen yasal bir üründür. Sitemizde Belgelerimiz sayfamızda Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nın üretim izni belgesini ve GMP uluslararası sağlık sertifikasını bulabilirsiniz. HerbalGold Çoban Çökerten (tribulus) Ekstrakt Kapsül Türk Gıda Kodeksine uygun bir şekilde hazırlanmış bir Gıda Takviyesidir.
 
HerbalGold Çoban Çökerten (tribulus) Ekstrakt Kapsülü kullanmaya başladıktan ne kadar sonra etkisini göstermeye başlar?
Tüm şikâyetlerde kısa sürede ciddi bir şekilde düzelme olduğu gözlemlenmiştir.
 
HerbalGold Çoban Çökerten (tribulus) Ekstrakt Kapsülü kullanırken nasıl ve nelere dikkat etmeliyim?
Düzenli kullanmaya dikkat etmeniz yeterlidir.
 
HerbalGold Çoban Çökerten (tribulus) Ekstrakt Kapsülün formülü ve menşei yurt dışından mı gelmektedir?
Formülü ve menşei tamamen yerlidir. Türkiye’de üretilir. İzinleri ve tescili Türkiye'den verilmiştir. Kullanılan bitkilerin bir kısmı yurt dışında yetişir. Bu yüzden yurt dışından bitki ithalatı yapılmaktadır.
 
HerbalGold Çoban Çökerten (tribulus) Ekstrakt Kapsülden kaç kutu kullanmalıyım?
Hastalığınızın yoğunluğuna ve kişiye bağlı olarak kullanım süreniz farklılık göstermekle birlikte en az 2 kutudur.
 
Ürünlerimizde kullanılan bitkilerin şifalı olduğuna dair güvencenin kaynağı nedir?
Ürünlerimizde kullanılan bitkiler tüm dünya bitki literatüründe şifalı bitki olarak bilinir ve bu şifalı bitkiler üzerinde bilim adamlarının yüzyıllardır araştırma yaparak olumlu etkilerinin olduğu ve genelde tedavileri desteklediğini bilim adamları rapor etmişler ve şifalı bitki olarak kendini kanıtlamış bitkileri kullanmaktayız.
 
Tüketiciye sunmuş olduğumuz ürünlere ait bitkilerin üretimleri hangi ülkede ve hangi şartlarda gerçekleşir?
Şifalı bitkilerin yetiştirilmesi konusu çok dikkat isteyen ve ayrıca uzmanlık gerektiren bir meslektir. Şifalı-bitkilerin yetiştirilmesi ve saklanma koşulları özel tarım ve mühendislik gerektirir. Kullanılan bitkilerin çoğu Türkiye’de üretimi gerçekleştirilen bitkilerdir. Yurt dışında ise genelde şifalı bitkilerin kökeni uzak doğu ülkeleridir. Biz de ürünlerimizde kullanılan bitkileri seçerken bitkinin yaşına, yetiştirme kalitesine, bitkileri yetiştirirken nasıl ve ne şekilde tarım ilaçlarının kullanıp kullanılmadığını laboratuarda inceleyerek (şifalı bitkilerde tarım ilacı kullanılmadan yetiştirilen bitkiler en iyisidir) bitkilerimizi titizlikle tedarik ederiz. Şifalı bu bitkileri tedarik ederken yurt-dışında olan uzman kadromuz ve ileri teknolojili laboratuarlarımda çıkan raporlara dayanarak alımlarımızı yaparız ve titizlikle özlerini (en faydalı yeri) ayrıştırarak ürünlerimizde kullanıyoruz.
 
Ürünlerimize ait bitkilerde kullanılan yoğunlaştırılma oranlarını hangi faktörlere göre belirliyoruz?
Bilindiği gibi bütün kimyavi ilaçların kaynağı bitkilerdir. Bilinçsizce kullanım ve rastgele alınıp kaynatılıp tüketilen bitkiler insanlara fayda yerine zarar verir. Telafisi mümkün olmayan iç organ hasarlarına yol açar. Biz de ürünlerimizdeki ekstrat (öz) oranını belirlerken uzman kadromuz aracılığıyla şifalı bitkiler literatüründe deneylerle kanıtlanmış konsantre oranlarını seçerek, hiç tehlikesi olmayan şifalı veren ürünler üretmekteyiz.
 
Ürünlerimiz tüketiciye sunulmadan önce ne tür inceleme ve teste tabi tutuluyor?
(a) Ürünlerimiz üretim-aşamasında kendi üretim fabrikamızdaki laboratuarlardan çok geniş kapsamlı araştırma yapıp, sonuçlanmış raporlar aracığıyla ürünlerin içerisinde kullanılan oranların doğru oranda olup-olmadığını inceleriz ve olumlu-üretime uygun olanlarda seri üretime geçeriz.
(b) Türkiye’ye bu-süreç ve araştırma isteyen yollarla ithal ettiğimiz ürünlerimiz T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı denetimi ve laboratuar tetkikleri sonucu alınan ürünlerimiz -(T.C)Türkiye Cumhuriyeti çeşitli-analiz-laboratuarından çıkan olumlu sonuçlar neticesinde ürünlerimiz- Türkiye’deki tüketicilere titizlikle ulaşmaktadır.
 
Ürünlerimizin yan etkisi var mı ?
Ürünlerimiz %100 doğal %100 bitkisel ürünlerdir, yan etkisi yoktur.
 
Ürünlerimizi ilaç kategorisinde değerlendirebilir miyiz?
Üretim fabrikamızda bitkiler yerli ve ithal olan bitkilerin sorumlu ülkelerin literatürlerinde geçerli, yetkilileri tarafından verilen GMP ilaç üretebilir belgeleri ile kullanılmaktadır. Ürettiğimiz bitkisel ürünler ilaç değildir ancak etkileri Türkiye’de ve dünyada bilinen ilaç hammedesinde de kullanılan bitkisel ürünlerdir.
 
Ürünlerimiz hangi ülkelerde kullanılmaktadır?
Türkiye, Almanya, Rusya, Avustralya, Bulgaristan, Yunanistan, Romanya ve Macaristan başlıcaları olmak üzere dünyanın daha birçok ülkesinde yaygın olarak düzenli bir şekilde kullanılmaktadır.
 
Üretim ve ürünlerimiz kalite standartlarına uyum sağlıyor mu?
Yurt içinde üretim yapan firmamız, uluslararası kalite belgeleri ile Tüm resmi kurum ve kuruluşlardan alınan kalite, yeterlilik ve üretim izin belgeleri ile tescillidir.
 
Ürünlerimizin depolamasında ve saklama koşullarında  hijyen v.b gibi temizlik-kurallarına uygun muyuz?
Ürünlerimizin depolanma ve tüketiciye sunulma aşamasında UKYS (Uluslararası Kalite Yönetim Sistemi) tarafından kabul edilen her türlü şartlara-yeterliliğe sahip tesislerde ve saklama koşullarında bulundurulur. Her yıl belli tarih aralıklarında yapılan denetim ve incelemelerde de firmamızda kalite, yetki ve hijyen koşulları kontrol edilmektedir.

Alıç Kapsülü

41.00 TL

Alıç Kapsülü

İndirim Aynı Safa Kapsülü

41.00 TL

Aynı Safa Kapsülü

Balen Çinko Kapsül (90 Adet)

28.00 TL

Balen Çinko Kapsül (90 Adet)

Balen Deve Dikeni Ekstraktı

28.00 TL

Balen Deve Dikeni Ekstraktı

Balen Ekinezya Ekstraktı

25.00 TL

Balen Ekinezya Ekstraktı

Balen Feverfew Ekstrakt 380 mg.

32.00 TL

Balen Feverfew Ekstrakt 380 mg.

Balen Kedi Otu Kökü Ekstraktı Kapsül 400 mg

32.00 TL

Balen Kedi Otu Kökü Ekstraktı Kapsül 400 mg

Balen Kelp Yosunu 80 Kapsül

37.00 TL

Balen Kelp Yosunu 80 Kapsül

Balen Kırmızı Ginseng Kapsülü

22.00 TL

Balen Kırmızı Ginseng Kapsülü

Balen Köpekbalığı Kıkırdağı 80 Kapsül

40.00 TL

Balen Köpekbalığı Kıkırdağı 80 Kapsül

Balen Nar Çekirdeği Ekstraktı

22.00 TL

Balen Nar Çekirdeği Ekstraktı

Balen Omega 3-6-9-Balik-Yagi-60-Kapsul

33.00 TL

Balen Omega 3-6-9-Balik-Yagi-60-Kapsul

BALEN SARIMSAK KAPSÜL 300 MG X 100

20.00 TL

BALEN SARIMSAK KAPSÜL 300 MG X 100

Balen Spirulina 100 Tablet 700mg

24.00 TL

Balen Spirulina 100 Tablet 700mg

Balen Üzüm Çekirdeği Ekstrakti

25.00 TL

Balen Üzüm Çekirdeği Ekstrakti

Balen Vitform 1000 mg 90 Tablet

52.00 TL

Balen Vitform 1000 mg 90 Tablet

Balen Yaban Mersini Meyvesi Ekstraktı

49.00 TL

Balen Yaban Mersini Meyvesi Ekstraktı

Balen Zeytin Yaprağı Ekstraktı

32.00 TL

Balen Zeytin Yaprağı Ekstraktı

Çörek Otu Kapsülü

41.00 TL

Çörek Otu Kapsülü

Deve Dikeni extrakt Kapsülü

41.00 TL

Deve Dikeni extrakt Kapsülü

ÖDEME BİLGİLERİ

Ödemelerinizi "Banka Havalesi" ve "Kapıda Ödeme" şeklinde yapabilirsiniz. Banka havalesi için banka hesap numaralarımız aşağıda belirtilmiştir. Kapıda ödemelerinizi anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları ile kapıda kredi kartı veya peşin ödeme şeklinde yapabilirsiniz.

Siparişinizi haftasonu, tatil günleri veya saat 16.00'dan sonra gerçekleştirirseniz, kargonuz bir sonraki gün anlaşmalı olduğumuz kargo firmasına teslim edilir.

BANKA HESAPLARIMIZ

FİNANBANK

TR52 0011 1000 0000 0074 9587 47

İlker Öncel Adına

GARANTİ BANKASI

TR24 0006 2000 1630 0006 2967 14

İlker ÖNCEL adınaYAPILAN YORUMLAR
FACEBOOK YORUMLARI