Bademcik İltihabı Set Biz sizi arayalım

İndirim (BDMCK-İLTHB) ZENCEFİLLİ SET

(BDMCK-İLTHB) ZENCEFİLLİ SET

108.00 TL
110.00 TL 108.00 TL KDV Dahil

(BDMCK-İLTHB) ZENCEFİLLİ SET

Ürün No :

(BDMCK-İLTHB)  Zencefil Karisimli Set

1-Dr. Bellasoft Okaliptus Sıvı Ekstraktı (125 ml)

2-Dr. Bellasoft Propolis Damla (50 ml)

3-HerbalFarma Zencefil Kapsül (500mg x 60 kapsül)

Dr. Bellasoft Okaliptus Sıvı Ekstraktı (125 ml)

İçindekiler: 
 
Okaliptus, Kıvam Arttırıcı (Gliserol E422), Su
 
Kullanım Şekli: 
 
Günde 2 ölçek (Bir ölçek 5ml)
 
Uyarı: 
 
Kuru, serin (30°C Altında) ve direk güneş ışığı almayan yerde saklayınız. Küçük çocukların erişemeyeceği yerde
 
bulundurunuz. Kapak kilidi açık ambalajı satın almayınız.
 
Ürünlerimiz ilaç değildir. Bitkisel gıda takviyeleri ve Besin destekleri olarak üretilmektedir. Bu nedenle
 
reçeteye tabi ürünler değildir.
 
YAN ETKİLERİ
 
Herhangi bir yan etkisi göründüğünde doktorunuza başvurunuz. Işık almayan, serin ve kuru bir yerde ve çocukların 
 
erişemeyeceği yerlerde saklayınız. 
 
Önemli Bilgi :
 
Şifalı bitkiler  yüz yıllardır her ne kadar tedavi amaçlı kullanılmış olsada,Bitkisel ürünlerin kullanım geçmişi  binlerce yıla dayanmaktadır. 
 
Dünya Sağlık Örgütü tarafından yapılan bir bildirime göre dünya nüfusunun %70-80’inin temel sağlık hizmetleri uygulamalarında bitkisel ürünlerden yararlandıkları ve bu ürünleri kullandıkları ifade edilmektedir. 
 
ülkemizde yeni çıkan yasa gereği, bitkisel  ürünlerin reklam ve tanıtımlarında herhangi bir hastalığı tedavi ettiği yada fayda sağladığı hakkında bilgi verilememektedir.
 
Bu nedenden dolayı ürünümüzün yararları hakkında daha fazla bilgi almak için bizleri arayabilirsiniz.
 
 
Dr. Bellasoft Propolis Damla (50 ml)
 
İçindekiler: Propolis, Kıvam Arttırıcı (Gliserol E422), Su
 
Kullanım Şekli: Günde 1 veya 2 defa 20 damla (Sabah aç karnına 10 damla, Akşam aç karnına 10 damla). 
 
Uyarı: Kuru, serin (30°C Altında) ve direk güneş ışığı almayan yerde saklayınız. Küçük çocukların erişemeyeceği yerde bulundurunuz. Hamile ve emziren anneler kullanamaz.
 
Kullanmadan önce çalkalayınız.
 
Propolis, bir insanın 2 yaş grubundan itibaren alması gereken antibiyotik özellik gösteren bir maddedir. Bu madde doğada bulunan en güçlü antibiyotik olarak bilinir. Hastalık oluşturan virüs ve bakteri gibi mikro organizmalara karşı koruyucu etkisi bulunur. Bu nedenle koruyucu ve temizleyici özellikleri ile ön plana çıkar. Hastalıklara karşı kouyucu etksinin olması ve hücrelere ekstradan enerji sağlaması nedeniyle tedavi süresini azaltması gibi etkilerinin olması sadece hastalık zamanından kullanımını gereksiz kılar.
 
Sadece hastalık oluşumunun öncesinde koruyucu etkisi nedeni ile de kullanılabilmektedir. Ürünün doğal bir yapıya sahiptir çünkü işçi arılar tarafından, çeşitli bitkilerden elde edilen bitki özlerinin bir araya getirilmesi ile oluşturulmaktadır. ayrıca üretilme amaçları arasında bal kovanın iç yüzeylerini düzgün hale getirmek, peteklerin giriş kısmını kapamak ve kovanın dış dünyaya açılan ağız kısmını kapatmak da vardır.
 
Reçine kıvamında bir üründür. Bakterileri yok etmesi ve hijyenik koşullara sahip bir kovan içi ortam oluşturulması etkilerine sahip olduğu diğer özellikler olarak belirlenmiştir. bu madde insanlar tarafından kullanılabilmektedir. Kullanan kişi, maddenin verdiği yüksek miiktarda enerji ile daha enerjik daha dinç bir bünyeye sahip olmaktadır.
 
Bu nedenden dolayı da hastalık oluşturan mikroplara karşı daha fazla dirençli bir yapıya sahip olmaktadır. Günümüzde özellikle uzakdoğu ülkelerinde propolis kullanımı çok yaygındır, bir çok uzmana göre uzakdoğulu kişilerin bağışıklık sisteminin sağlam oluşunun, yaşam sürelerinin Avrupadaki yaş ortalamasının üzerinde en büyük nedeni düzenli olarak propolis kullanımına bağlıdır.
 
Dünyadaki en güçlü koruyucu olan bu ürünü kendi vücudumuzu korumak, sağlıklı bir geleceğ sahip olmak ve yaşam standartlarımızı arttırmak amaçları için ve ayrıca gıda takviyesi olarak tüketmeliyiz. Ürünü oluşturan özlerin toplandığı bitkinin rengi ve bulunduğu bölgenin hava şartlarına göre sarıdan siyaha kadar farklı renklerden oluşması değişik şartlardan dolayıdır. 15 derece sıcaklıkta sert ve kırılgan, 30 derece sıcaklıkta yumuşak ve bukülebilir bir haldedir. İçerisinde çeşitli oranlarda farklı madde karışımları tespit edilmiştir.
 
İçerik olarak; %50-55 reçine ve balsam, %20-35 bitki kaynaklı mumlar, %10-15 enerjik ve esansiyel yağlar, %2-5 polen, az miktarda organik ve inorganik bileşenler bulunmaktadır. Diğer bir analiz bilgisine göre ise, propolisin yapısında %46 balsam, %27 bitkisel kökenli mum ve %15 flavon ve flavonoidler bulunmaktadır. Antibakteriyel özelliği sayesinde propolis asırlardır çeşitli hastakların iyileşmesinde de kullanılmıştır. Saflaştırarak toz haline getirilip ya da kapsül şeklinde kullanımı yoğundur.
 
Doğal, güçlü, koruyucu, kapatıcı, temizleyici özellikleri vardır.
 
Öyle ki diş eti rahatsızları, göz iltihapları, vücut da oluşan ödemler, cilt lekeleri ve akne sorunu, kanser hücresi ve ameliyatlardan sonraki süreçte vücut içinde toplanan kalıntıların temizlenmesi, kanın temizlenmesi gibi bir çok konuda tek başına kullanımda dahi çok önemli bir etken haline getirilmiştir.
 
Vücutta yaralı kısımların iyileştirilmesinde ve bakteri gibi hastalık yapıcıların vücuttan atılmasında, sterilize edilme işlemlerinde propolis maddesi kullanılmaktadır.
 
Nasıl kullanırım : Propolis  hap yada kapsül olmayıp, sıvı kıvamdadır. Propolis  damla l şişe içerisinde muhafaza edilmekte ve damlalığı yardımı ile damlatılarak kullanılmaktadır. Propolis plus damla kullanılmadan önce mutlaka çalkalanmalıdır. Propolis plus damla yetişkinler günde sabah ve akşam olmak üzere 2 defa (10-20 damla) alınması tavsiye edilir. Propolis plus damla çoçuklar için günde 3 defa sabah, öğle ve akşam olmak üzere (5-10) arası alınması tavsiye edilir. Propolis plus damla tercihen su, bal, sıcak süt, pekmez gibi sıvı gıdalar ve isteğe bağlı olarak yoğurt, muhallebi gibi gıdalar ile tüketebilirsiniz. Propolis plus damla’ya alerjiniz olup, olmadığını anlamanız için ilk kulanımda yetişkin bireylerde 10 damla, çocuklarda ise 3 damla gibi hafif dozaj ile başlamanız önerilir. Beklenmedik bir etki halinde mutlaka kullanmayı bırakıp, doktora danışılmalıdır.
 
haber türk propolis 
 
Tadı bu kadar kötü bir şey daha bilmiyorum.
Tentürdiyot gibi…
Ama o kadar faydalı ki… 
Adı: Propolis.
Annem iki hafta önce bana zorla içirmeye başladı.
“Bir hafta kullan, iyi geldiğini hissetmezsen bırakırsın” dedi.
Bırakamıyorum.
Zaten Başbakan Erdoğan da onu kullanıyormuş.
Hala bu kadar enerjik olabilmesinin sırlarından biri bu herhalde…
Propolis, aslında işçi arıların kendilerini korumak için kullandığı bir madde…
Ama insanlar için mucize.
 
İşçi arılar, kendilerini soğuktan ve hastalıklardan korumak için kavak, meşe, kayın,akasya ağaçları ve kozalarından, bitkilerin tomurcuk ve filizlerinden reçinemsi bir madde topluyorlar. 
İşte propolis, bu maddenin adı.
Arılar, propolisle kovanı sterilize ediyorlar, bakterilere karşı koruma kalkanı olarak kullanıyorlar.
 
Peki, biz insanlara ne oluyor? 
 
Ankara Arıcılar Birliği Başkanı Selçuk Solmaz’a sordum. 
 
Nedir propolis?
 
Güçlü ve doğal bir antibiyotik.
 
Ne yapıyor?
 
Bağışıklık sistemini güçlendirdiği için yaşam kalitesini artıyor. Antiviral, anti bakteriyel özelliğe sahip.
 
Ne gibi rahatsızlıklara iyi geliyor?
 
Daha çok gribal enfeksiyonlarda, kan temizleme özelliğinden dolayı kalp ve damar rahatsızlıklarında, gut rahatsızlığı ve enfeksiyonlarda kullanılıyor. Ağız hastalıklarına da iyi geliyor. İltihap kurutma özelliğinden dolayı romatizma hastaları da hekimlerine danışarak kullanabilir. Farenjit, anjin olduğunda bir gün içinde iyileştiriliyor.
 
Benim bir rahatsızlığım yok ama yine de her gün kullanıyorum, yanlış mı yapıyorum?
 
Doğru yapıyorsunuz. Nereye giderseniz gidin yanınızda mutlaka propolis olsun. Avrupa’da çoğu kişi günlük yaşamlarında propolis tüketiyor. Çünkü direnci ve enerjiyi artırıyor. Muhtemel hastalıklara daha zor yakalanmanızı sağlıyor.
 
Nasıl kullanmak gerekiyor?
 
Kullanımı, kullanan kişinin ne amaçla kullanacağı kilo, boy ve yaşına göre değişir. Propolisi saf olarak alabilirsiniz. Doğrudan aldığınızda çok daha etkili. Ya da balla, suyla ya da diğer içeceklerle de karıştırabilirsiniz. Zaten damla halinde… 
 
Günde kaç damla kullanmalıyız?
 
Bir rahatsızlık söz konusu ise devamlı kullanım gerekir. Kişiye özel tavsiyelerde daha başarılı sonuçlar alınıyor tabii. Ama yetişkin kullanıcılarda günde dört damladan 100 damlaya kadar değişebiliyor miktar. 
 
Kullanan da alerji yapabilir mi?
 
Kişinin arı ürünlerine alerjisi olup olmadığı önemli. Çocukların kullanımında ise daha hassas davranılmalı ve hekime danışılmalı.
 
Peki diyelim düştüm dizim kanadı, propolis iyi gelir mi?
 
Evet, hatta Büyük İskender’in savaşta yaralı askerlerine kullandığı maddedir. Ayrıca akne ve uçuk için de haricen kullanılıyor.
 
Başbakan da propolis kullanıyormuş, doğru mu? 
 
Sayın Cumhurbaşkanı ve Başbakan arıcılara destek verdi. Biz de onlara arı sütü, propolisten oluşan bir kokteyl hazırladık. Grupta takdim ettik. Hatta takdim ederken "Dünya liderleri performansınızı hayranlıkla izliyor" dedik. Zaten Başbakanın enerjisinden de bu anlaşılıyor.
 
Propolisin kansere karşı etkisiyle ilgili söylenenlere yorumunuz ne?
 
Onu tıp bulacak. Ancak bağışıklık sistemini güçlendirici özelliği olduğu için araştırmacılar kadar umutluyum. Biz de bu konudaki bilimsel araştırmalara destek veriyoruz. Propolisin, arı sütünün ve polenin insan sağlığına yararlarını büyük bir projeyle ve üç üniversite ile birlikte, konusunda uzman çok değerli bilim insanları ile araştırdık.
 
Peki, her gördüğümüz propolis yazan şişeye güvenebilir miyiz?
 
Hayır. Her propolise güvenilmez. Kullanacaklar hangi markayı tercih edecekleri konusunda ön araştırma yapmalılar ve toz propolis yerine sıvısını tecih etmeliler.
 
HerbalFarma Zencefil Kapsül (500mg x 60 kapsül)
 
İçerik :  Zencefil, bitkisel kapsül

Kullanımı : Sabah ve akşam günde 2 kere 1'er kapsül aç karnına kullanılması tavsiye edilir
 
Net : 60 x 500 mg
 
Kapsül içeriği tamamen bitkiden elde edilen doğal ekstrakttan oluşmaktadır.
 
Kapsülün içeriğinde herhangi bir dolgu maddesi kesinlikle kullanılmamıştır.
 
Bir Kapsüldeki ekstrakt oranı olabilecek en saf en yüksek seviyede kullanılmıştır.
 
Kutu içinde bulunan kapsüller tamamen bitkiseldir.
 
Saklama Koşulları ve Uyarılar:
 
Ağzı kapalı serin ve kuru yerde muhafaza ediniz.
 
Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın.
 
Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışınız.
 
Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçmez.
 
Tavsiye edilen günlük dozu aşmayınız.
 
Ürün Hakkında Yorumlar:
 
Ürümüz hakkında müşterilerimizin yaptığı yorumları görmek için ürün detay kısmında yorumlar kısmına bakabilir ve kendi yorum ve görüşlerinizi yazabilir. Bize ve diğer müşterilerimize iletebilirsiniz. Sizin yaptığınız yorum ve görüşler bizim için önemlidir.
 
Önemli Bilgi :
 
Şifalı bitkiler  yüz yıllardır her ne kadar tedavi amaçlı kullanılmış  olsada  ,Bitkisel ürünlerin kullanım geçmişi  binlerce yıla dayanmaktadır. Dünya Sağlık Örgütü tarafından yapılan bir bildirime göre dünya nüfusunun %70-80’inin temel sağlık hizmetleri uygulamalarında bitkisel ürünlerden yararlandıkları ve bu ürünleri kullandıkları ifade edilmektedir. 
 
Ülkemizde yeni çıkan yasa gereği, bitkisel  ürünlerin reklam ve tanıtımlarında herhangi bir hastalığı tedavi ettiği yada fayda sağladığı hakkında bilgi verilememektedir.
 
Bu nedenden dolayı ürünümüzün yararları hakkında daha fazla bilgi almak için bizleri arayabilirsiniz.
 
YAN ETKİLERİ;
 
Hamile, emziren bayanlar ve 12 yaşından küçük çocukların kullanmadan önce doktorlarına danışmaları tavsiye edilir.
 
Çocukların ulaşamayacağı serin ve kuru yerde muhafaza ediniz, Güneş ışığından koruyunuz.
 

ÜRÜN TESLİMAT BİLGİLERİ

1.    Bursa Bitkisel Türkiye ‘nin en büyük ve en güvenilir bitkisel ürün alışveriş mağazalarından biridir.

2.    Sitemizde bulunan tüm ürünler bakanlık onaylıdır  ve GMP sağlık sertifikalı tek üründür.

3.    Sitemizden yapmış olduğunuz tüm alışverişlerde gizlilik ve güvenlik teminatınız vardır

4.    Ürününüzü teslim edecek olan kurye veya kargo firması kesinlikle ürün içeriğini bilemez

5.    Ürünler sizin adınıza gönderilir ve sizin bilginiz olmadan 3 şahıslar ürünü teslim alamazlar.

6.    Ürünü teslim aldığınızda sipariş verdiğiniz ürün resimdeki ürün ile aynı değilse kargocuya tutanak tutturup paranızı iade alabilirsiniz.

7.    Kargonuz adresinize geldiğinde sizi evde bulamaz ise en yakın kargo şubesine notlu olarak bırakılacaktır. Ürünü kargo şubesinden teslim alabilirsniz.

8.    Siparişinizi teslim aldığınız ana kadar bizim güvencemizdedir.

9.    Kapıda kredi kartı, kapıda nakit ödeme yada banka havalesiyle ödeme yapabilirsiniz.

10.  Sitemizden alışveriş yapmak için üye olmaya gerek yoktur.

11.  Siparişinizle ilgili her türlü istek ve sipariş durumunuzu 0224-224 2 666yada  0533- 599 19 59numaralı  telefonu arayarak bilgi edinebilirsiniz.

12.  Aldığınız tüm ürünlerde kullanım bilgileri detaylı olarak gönderilir.

13.  Siparişleriniz aynı gün kargoya teslim edilir.2 iş günü içerisinde elinize ulaşır.

14.  Online destek hattımızdan 09:00 ve 23:00 saatleri arsında yararlanabilirsiniz.

15.  Kesinlikle 3. Şahısların göremeyeceği şekilde paketlenir

16.  Piyasada kaçak yollarla üretilen sahte ve faturasız ürünlere karşı dikkatli olmanızı önemle rica ederiz.


“ DOĞAL VE SAĞLIKLI YAŞAMIN GÜVENİLİR ADRESİ” SLOGANIYLA YOLA ÇIKAN”

Firmamız kullandığı bitkilerin bir kısmını ziraat’ ten son ürüne kadar üretimin her aşaması konunun uzmanları tarafından gerçekleştiren ekipler ile çalışmaktadır. Hazırlanan bitkisel ilaçların ham maddesi de uzman kadrosuyla hazırlamaktadır… Tıbbi bitkilerin ziraat’ ini yaparken geni değiştirilmiş tohumlar, kimyasal gübreler ve zirai ilaçların kullanılmadığı özel ve kontrollü koşullarda yerleşim yerlerinden ve otoyollardan uzakta rakımı yüksek yerlerde organik tarım kriterlerine uygun yetiştirilmektedir. Elde edilen ham maddeler bünyesindeki  bulunan değerli çalışanlarınla tüm insanlığa ve ilaç  endüstrisine daha iyi hizmet vermek, steril, stabil ve etken maddesi durumundan en iyi ürünleri sunmak için uluslar arası standartlar doğrultusunda çalışarak ürünleri mikrobiyolojik testlerden geçirerek etken madde (extrat) ve Türk kalite kontrolüne uygun klinik çalışmalara kadar çok ciddi etnik bilimsel metotlarla titizce yaklaşarak en iyi sonucu sunmayı hedefleyerek araştırmalar ve çalışmalar yapmaktadır. Ziraat i yapılan ve araştırmasını tamamlanan tıbbi bitkileri kök ve tohum olarak ayrıştırmakla, nem ve küften uzak özel alanlarda ozon gazına tabi tutularak tüm zararlı toksinlerden arındırılmaktadır.  Ancak üretim öncesi doğal yöntemlerle kurutulmuş bitkinin üzerindeki tüm olası hastalık yapıcı riskler böcek larvaları bitkinin üzerinde olduğundan mutlaka sterilizasyona tabi tutulmalı ve riskler ortadan kaldırılmalıdır. Bu bilgiler ışığında hazırlanan  ürünlerin  hem içeriğindeki etken maddelerin herhangi bir kayba uğramadan hem de hastalık yapıcı tehlikeli risk türlerini ortadan kaldırıp tıbbi bitkilerle sterilizasyonu sağlamak için teknoloji gerektiren gelişmiş ülkelerde kullanılan biyolojik ,ekolojik, sterilizasyon sağlanmaktadır. .Bu sterilizasyon metodu ürüne ne herhangi bir katkı bırakmakta nede rengi, kokusu ve fiziksel yapısında hiçbir değişikliğe uğramadan sterilizasyon yapmaktadır.

Dünyanın her noktasında doğanın ve doğal ürünlerin önemi her geçen gün artmaktadır. Bu bağlamda sağlığınız için ürettiğimiz ürünlerin ne kadar doğru doğal yada sağlıklı olup olmadığı önem arz etmektedir. Bu konuda etnik, bilimsel, tutarlı, sabırlı ve ödünsüz bir şekilde bitkiler dünyasını bilimin ışığında en yenilikçi, en modern, en teknolojik donanımlarla çağdaş  insanın kullanımına sunmak arzusuyla çalışmaktayız.

İnsanların sonsuz bir koşuşturma içinde olduğu ve bu yüzden yemek alışkanlıklarına hız kazandırdığı günümüz koşullarında, değişen tüketici taleplerini göz önünde bulundurduk ve doğanın bizlere sunduğu besin kaynaklarını sizler için hazırlama gayreti ile Gıda Takviyeleri' nin satışını yapmaktayız. Ülkemiz için yeni olan bu sektöre öncülük ederken, dünya standartlarını yakından takip ediyor ve bilimsel kurumlarla ortak projeler yürütüyoruz.

Temel hedefimiz, koşulsuz tüketici memnuniyetini ön planda tutarak, insan sağlığına yararlı, yüksek kalite standartlarında ürünler sunmaktır.


Firmamızın  değişmez prensipleri daima kalite ,hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Üretimde başarı ve sürekliligin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Firmamız gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Çalıştığımız ürünlerle ilgi talebiniz varsa sizinle çalışmaktan mutlu olacağımızı bildirir, değerli siparişlerinizi bekleriz.


SIK SORULANLAR:

Bu ürünün herhangi bir yan etkisi var mıdır?

Hayır. Tamamen bitkisel bileşenlerden oluştuğundan herhangi bir  yan etkisi yoktur.

Bu ürün yasal bir ürün müdür?

Evet, tamamen yasal bir  üründür. Belgelerimiz sayfamızda Gıda Tarım ve hayvancılık Bakanlığının üretim izni belgesini ve GMP sağlık sertifikasını bulabilirsiniz. Türk Gıda Kodeksi’ne uygun bir şekilde hazırlanmış bir “Gıda Takviyesi”dir.

Bu ürünü kullanmaya başladıktan ne kadar sonra etkisini göstermeye başlar?

Tüm şikâyetlerde kısa süre içerisinde ciddi şekilde düzelme olduğu gözlemlemiştir.

Bu ürünü kullanırken nelere dikkat etmeliyim?

Sadece düzenli kullanmaya dikkat etmeniz yeterlidir.

Bu ürününün menşei veya Formülü yurt dışından mı gelmektedir.

Hayır, menşei ve formülü tamamen yerlidir. Türkiye’de üretilmektedir. İzinleri ve tescili Türkiye'de yapılmıştır. Kullanılan bitkilerin bir kısmı yurt dışında yetiştiğinden yurt dışından bitki ithalatı yapılmaktadır.

Kaç kutu Kapsül kullanmalıyım?

Rahatsızlık durumunuza bağlı olarak kullanım süreniz farklılık göstermekle birlikte öngörülen asgari kullanım 2 kutudur

Ürünleriniz de kullanılan bitkilerin şifalı bitki olduğu kaynağı nedir?

Ürünlerimizde kullanılan bitkiler genelde tüm dünya bitki literatüründe şifalı bitki olarak bilinen ve bu bitkiler üzerinde bilim adamlarının yüz yıllardır araştırma yaparak olumlu etkilerinin olduğu ve genelde tedavileri desteklediğini rapor etmiş ve şifalı bitki olarak kendini kanıtlamış bitkileri ürünlerimizde kullanmaktayız.

Tüketiciye sunmuş olduğunuz ürünlere ait bitkilerin üretimleri hangi ülkede ve hangi şartlarda gerçekleşmektedir?

Şifalı bitkilerin yetiştirilmesi çok dikkat isteyen ve uzmanlık gerektiren bir meslektir. Şifalı bitkilerin yetiştirilmesi özel tarım mühendislik gerektirmektedir. Kullanılan çoğu bitkiler türkiye’de üretimi gerçekleştirilen bitkilerdir.

Yurt dışı ise genelde şifalı bitkilerin kökeni uzak doğu ülkeleridir. Bizde ürünlerimizde kullanılan bitkileri seçerken bitki yaşına, yetiştirme kalitesine, bitkileri yetiştirirken tarım ilaçlarının kullanıp kullanılmadığını laboratuar kanalıyla inceleyerek (şifalı bitkilerde tarım ilacı kullanmadan yetiştirilen bitkiler en iyisidir) bitkilerimizi tedarik etmekteyiz. Şifalı bitkileri tedarik ederken yurt dışında olan uzman kadromuz ve ileri teknolojiye sahip laboratuarlarımızın bize verdiği raporlara dayanarak alımlarımızı yaparız ve titizlikle özlerini (en faydalı maddelerini ) ayrıştırarak ürünlerimizde kullanmaktayız.

Ürünlerinize ait bitkilerde kullanılan yoğunlaştırılmış oranlarını hangi faktörlere göre belirliyorsunuz?

Bilindiği gibi bütün kimyevi ilaçların kaynağı bitkilerdir. Bilinçsizce kullanılan ve rastgele alınarak kaynatılıp tüketilen bitkiler insanlara fayda yerine zarar vermektedir. Ve telafisi mümkün olmayan iç organ hasarlarına yol açmaktadır. Bizde ürünlerimizdeki ekstrat (öz) belirlerken uzman kadromuz aracılığıyla şifalı bitkiler literatüründe deneylerle kanıtlanmış en makul konsantre oranlarını seçerek, hiç tehlikesi olmayan şifalı ürünler üretmekteyiz.

Ürünleriniz tüketiciye sunulmadan önce ne tür inceleme ve testlere tabi tutuluyor?

(a) Ürünlerimizin üretim aşamasında kendi üretim fabrikamızdaki laboratuardan çok geniş kapsamlı raporlar aracığıyla ürünlerin içeriklerinin doğru oranda olup olmadığını inceleriz ve olumlu olanlarda seri üretime geçeriz.

(b) Türkiye’ye bu yollarla ithal ettiğimiz ürünümüzü T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı denetimi ve laboratuar tetkikleri sonucu alınan, ayrıca Türkiye Cumhuriyeti çeşitli analiz laboratuarından çıkan olumlu sonuçlar neticesinde ürünlerimiz Türkiye’deki tüketicilere ulaşmaktadır.

Ürünlerinizin yan etkisi var mı ?

Ürünlerimiz %100 doğal %100 bitkisel ürünlerdir, yan etkisi bulunmamaktadır, yan etkisi yoktur.

Ürünlerinizi ilaç kategorisinde değerlendirebilir misiniz?

Üretim fabrikamıza Yerli ve ithal olan bitkilerin sorumlu ülke literatürlerinde yetkilileri tarafından verilen GMP ilaç üretebilir belgeleri ile kullanılmaktadır. Ürettiğimiz bitkisel ürünler ilaç formatında değildir ancak etkileri Türkiye’de ve dünyada bilinen ilaç hammedesinde kullanılan bitkisel ürünlerdir.

Ürünleriniz hangi ülkeler de kullanılmaktadır?

Türkiye, Almanya, Rusya, Avustralya, Bulgaristan, Yunanistan, Romanya ve Macaristan başta olmak üzere dünyanın birçok ülkesinde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Üretim ve ürünleriniz kalite standartlarına uyum sağlıyor mu?

Yurt içinde üretim yapan firmamız, uluslararası kalite belgeleri ile ürünlerimizin üretimindeki kaliteli ve titiz çalışmaları Tüm resmi kurum ve kuruluşlardan alınan kalite, yeterlilik ve üretim izin belgeleri ile tescillemiştir.

Ürünlerinizin depolamasında, hijyen v.b gibi temizlik kurallarına uygun musunuz?

Ürünlerimizin depolanma ve tüketiciye sunulma aşamasında. Uluslararası Kalite Yönetim sistemi tarafından kabul edilen her türlü şart ve yeterliliğe sahip tesislerde ve saklama koşullarında bulundurulmaktadır. Her yıl belli tarih aralıklarında yapılan denetim ve incelemelerde de firmamızın yetki kalite ve hijyen koşulları da kontrol edilmektedir.Son Kullanım Tarihi :

Kutu üzerinde tüketici için tavsiye edilen son kullanım tarihi yazmaktadır.

Parti No :

Kutu üzerinde ilgil ürün için parti no yazmaktadır

İzin No :

Bu ürün için üretici firmanın Tarım Bakanlığından aldığı üretim izin tariihi kutu üzerinde yazmaktadır

Saklama Koşulları ve Uyarılar :

Ağzı kapalı serin ve kuru yerlerde muhafaza ediniz.
Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.
Hamilelik ve emzirme dönemi ile ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışınız.
Ürünlerimiz ilaç değildir. Bitkisel gıda ve besin takviyesi olarak kullanılmalıdır. Reçete ile satılamaz.

Kargo Teslimat Bilgileri:

1.Bursa Bitkisel Türkiye'nin en büyük ve en güvenilir bitkisel ürün alışveriş mağazalarından biridir.
2.Sitemizdeki ürünler bakanlık tarafından onaylıdır ve GMP uluslararası sağlık sertifikasına sahip ürünlerdir.
3.Siparişlerinizi teslim aldığınız ana kadar bizim güvencemizdesiniz.
4.Kapıda nakit ödeme, kapıda kredi kartı ile ödeme yada hesap numaralarımıza banka havalesiyle ödeme yapabilirsiniz.
5.Sitemizden canlı destek almak ve alışveriş yapabilmek için üye olmanıza gerek yoktur.
6.Her türlü hastalık hakkında ürün gamımızda bulunan ürünlerin bilgisi veya verdiğiniz siparişlerinizin durumunu 0224-224 2 666 yada 0533- 599 19 59 numaralı telefonlarımızdan arayarak bilgi edinebilirisiniz.
7.Aldığınız tüm ürünlerimizde kullanım bilgileri üzerinde ve sitemizde detaylı olarak vardır..
8.Siparişleriniz aynı gün içerisinde stok durumuna göre kargoya verilir. Ertesi gün elinizde olur. Şehir merkezlerine uzak kasaba ve köylere göre 2 iş günü en çok 4 iş günü içerisinde elinize ulaşır.
9.Online destek hattımızdan 09:00 ve 23:00 saatleri arsında yararlanabilirsiniz.
10.Kargolarınız kesinlikle 3. Şahısların göremeyeceği şekilde paketlenir ve içeriğinde ne olduğunu kimse bilmez.Sık Sorulan Sorular

(BDMCK-İLTHB) ZENCEFİLLİ SET Bu ürünün herhangi bir yan etkisi var mıdır?
Hayır. Tamamen bitkisel bileşenlerden oluştuğundan herhangi bir  yan etkisi yoktur.

(BDMCK-İLTHB) ZENCEFİLLİ SET Kapsül yasal bir ürün müdür?
Tamamen yasal bir üründür. Sitemizde Belgelerimiz sayfamızda Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı nın üretim izni belgesini ve GMP uluslararası sağlık sertifikasını bulabilirsiniz. 

(BDMCK-İLTHB) ZENCEFİLLİ SET Kapsülü kullanmaya başladıktan ne kadar sonra etkisini göstermeye başlar?
Düzenli kullanımlarda kısa sürede olumlu etkileri olduğu gözlemlenmiştir.

(BDMCK-İLTHB) ZENCEFİLLİ SET Kapsülü kullanırken nasıl ve nelere dikkat etmeliyim?
Düzenli kullanmaya dikkat etmeniz yeterlidir.

(BDMCK-İLTHB) ZENCEFİLLİ SET Kapsülün formülü ve menşei yurt dışından mı gelmektedir? Formülü ve menşei tamamen yerlidir. Türkiye de üretilir. İzinleri ve tescili Türkiye den verilmiştir. Kullanılan bitkilerin bir kısmı yurt dışında yetişir. Bu yüzden yurt dışından bitki ithalatı yapılmaktadır.

(BDMCK-İLTHB) ZENCEFİLLİ SET Kapsülden kaç kutu kullanmalıyım?
Hastalığınızın yoğunluğuna ve kişiye bağlı olarak kullanım süreniz farklılık göstermekle birlikte en az 2 kutudur.

(BDMCK-İLTHB) ZENCEFİLLİ SET Ürünlerimizde kullanılan bitkilerin şifalı olduğuna dair güvencenin kaynağı nedir?
Ürünlerimizde kullanılan bitkiler tüm dünya bitki literatüründe şifalı bitki olarak bilinir ve bu şifalı bitkiler üzerinde bilim adamlarının yüzyıllardır araştırma yaparak olumlu etkilerinin olduğu ve genelde tedavileri desteklediğini bilim adamları rapor etmişler ve şifalı bitki olarak kendini kanıtlamış bitkileri kullanmaktayız.

(BDMCK-İLTHB) ZENCEFİLLİ SET Tüketiciye sunmuş olduğumuz ürünlere ait bitkilerin üretimleri hangi ülkede ve hangi şartlarda gerçekleşir?
Şifalı bitkilerin yetiştirilmesi konusu çok dikkat isteyen ve ayrıca uzmanlık gerektiren bir meslektir. Şifalı-bitkilerin yetiştirilmesi ve saklanma koşulları özel tarım ve mühendislik gerektirir. Kullanılan bitkilerin çoğu Türkiye?de üretimi gerçekleştirilen bitkilerdir. Yurt dışında ise genelde şifalı bitkilerin kökeni uzak doğu ülkeleridir. Biz de ürünlerimizde kullanılan bitkileri seçerken bitkinin yaşına, yetiştirme kalitesine, bitkileri yetiştirirken nasıl ve ne şekilde tarım ilaçlarının kullanıp kullanılmadığını laboratuarda inceleyerek (şifalı bitkilerde tarım ilacı kullanılmadan yetiştirilen bitkiler en iyisidir) bitkilerimizi titizlikle tedarik ederiz. Şifalı bu bitkileri tedarik ederken yurt-dışında olan uzman kadromuz ve ileri teknolojili laboratuarlarımda çıkan raporlara dayanarak alımlarımızı yaparız ve titizlikle özlerini (en faydalı yeri) ayrıştırarak ürünlerimizde kullanıyoruz.

(BDMCK-İLTHB) ZENCEFİLLİ SET Ürünlerimize ait bitkilerde kullanılan yoğunlaştırma oranlarını hangi faktörlere göre belirliyoruz?
Bilindiği gibi bütün kimyevi ilaçların kaynağı bitkilerdir. Bilinçsizce kullanım ve rastgele alınıp kaynatılıp tüketilen bitkiler insanlara fayda yerine zarar verir. Telafisi mümkün olmayan iç organ hasarlarına yol açar. Biz de ürünlerimizdeki ekstrat (öz) oranını belirlerken uzman kadromuz aracılığıyla şifalı bitkiler literatüründe deneylerle kanıtlanmış konsantre oranlarını seçerek, hiç tehlikesi olmayan şifalı veren ürünler üretmekteyiz.

(BDMCK-İLTHB) ZENCEFİLLİ SET Ürünlerimiz tüketiciye sunulmadan önce ne tür inceleme ve teste tabi tutuluyor?
(a) Ürünlerimiz üretim-aşamasında kendi üretim fabrikamızdaki laboratuarlardan çok geniş kapsamlı araştırma yapıp, sonuçlanmış raporlar aracığıyla ürünlerin içerisinde kullanılan oranların doğru oranda olup-olmadığını inceleriz ve olumlu-üretime uygun olanlarda seri üretime geçeriz.
(b) Türkiye ye bu-süreç ve araştırma isteyen yollarla ithal ettiğimiz ürünlerimiz T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı denetimi ve laboratuar tetkikleri sonucu alınan ürünlerimiz -(T.C)Türkiye Cumhuriyeti çeşitli-analiz-laboratuarından çıkan olumlu sonuçlar neticesinde ürünlerimiz- Türkiye deki tüketicilere titizlikle ulaşmaktadır.

(BDMCK-İLTHB) ZENCEFİLLİ SET Ürünlerimizin yan etkisi var mı ? Ürünlerimiz %100 doğal %100 bitkisel ürünlerdir, yan etkisi yoktur.

(BDMCK-İLTHB) ZENCEFİLLİ SET Ürünlerimizi ilaç kategorisinde değerlendirebilir miyiz?
Üretim fabrikamızda bitkiler yerli ve ithal olan bitkilerin sorumlu ülkelerin literatürlerinde geçerli, yetkilileri tarafından verilen GMP ilaç üretebilir belgeleri ile kullanılmaktadır. Ürettiğimiz bitkisel ürünler ilaç değildir ancak etkileri Türkiye?de ve dünyada bilinen ilaç hammedesinde de kullanılan bitkisel ürünlerdir.

(BDMCK-İLTHB) ZENCEFİLLİ SET Ürünlerimiz hangi ülkelerde kullanılmaktadır? Türkiye, Almanya, Rusya, Avustralya, Bulgaristan, Yunanistan, Romanya ve Macaristan başlıcaları olmak üzere dünyanın daha birçok ülkesinde yaygın olarak düzenli bir şekilde kullanılmaktadır.

(BDMCK-İLTHB) ZENCEFİLLİ SET Üretim ve ürünlerimiz kalite standartlarına uyum sağlıyor mu?
Yurt içinde üretim yapan firmamız, uluslararası kalite belgeleri ile Tüm resmi kurum ve kuruluşlardan alınan kalite, yeterlilik ve üretim izin belgeleri ile tescillidir.

(BDMCK-İLTHB) ZENCEFİLLİ SET Ürünlerimizin depolamasında ve saklama koşullarında hijyen v.b gibi temizlik-kurallarına uygun muyuz?
Ürünlerimizin depolanma ve tüketiciye sunulma aşamasında UKYS (Uluslararası Kalite Yönetim Sistemi) tarafından kabul edilen her türlü şartlara-yeterliliğe sahip tesislerde ve saklama koşullarında bulundurulur. Her yıl belli tarih aralıklarında yapılan denetim ve incelemelerde de firmamızda kalite, yetki ve hijyen koşulları kontrol edilmektedir.DOĞAL VE SAĞLIKLI YAŞAMIN GÜVENİLİR ADRESİ SLOGANIYLA YOLA ÇIKAN

Firmamız kullandığı bitkilerin bir kısmını ziraatten son ürüne kadar üretimin her aşaması konunun uzmanları tarafından gerçekleştiren ekipler ile çalışmaktadır. Hazırlanan bitkisel ilaçların ham maddesi de uzman kadrosuyla hazırlamaktadır. Tıbbi bitkilerin ziraatini yaparken geni değiştirilmiş tohumlar, kimyasal gübreler ve zirai ilaçların kullanılmadığı özel ve kontrollü koşullarda yerleşim yerlerinden ve otoyollardan uzakta rakımı yüksek yerlerde organik tarım kriterlerine uygun yetiştirilmektedir. Elde edilen ham maddeler bünyesindeki  bulunan değerli çalışanlarınla tüm insanlığa ve ilaç  endüstrisine daha iyi hizmet vermek, steril, stabil ve etken maddesi durumundan en iyi ürünleri sunmak için uluslar arası standartlar doğrultusunda çalışarak ürünleri mikrobiyolojik testlerden geçirerek etken madde (extrat) ve Türk kalite kontrolüne uygun klinik çalışmalara kadar çok ciddi etnik bilimsel metotlarla titizce yaklaşarak en iyi sonucu sunmayı hedefleyerek araştırmalar ve çalışmalar yapmaktadır. Ziraat i yapılan ve araştırmasını tamamlanan tıbbi bitkileri kök ve tohum olarak ayrıştırmakla, nem ve küften uzak özel alanlarda ozon gazına tabi tutularak tüm zararlı toksinlerden arındırılmaktadır.  Ancak üretim öncesi doğal yöntemlerle kurutulmuş bitkinin üzerindeki tüm olası hastalık yapıcı riskler böcek larvaları bitkinin üzerinde olduğundan mutlaka sterilizasyona tabi tutulmalı ve riskler ortadan kaldırılmalıdır. Bu bilgiler ışığında hazırlanan  ürünlerin  hem içeriğindeki etken maddelerin herhangi bir kayba uğramadan hem de hastalık yapıcı tehlikeli risk türlerini ortadan kaldırıp tıbbi bitkilerle sterilizasyonu sağlamak için teknoloji gerektiren gelişmiş ülkelerde kullanılan biyolojik ,ekolojik, sterilizasyon sağlanmaktadır. .Bu sterilizasyon metodu ürüne ne herhangi bir katkı bırakmakta nede rengi, kokusu ve fiziksel yapısında hiçbir değişikliğe uğramadan sterilizasyon yapmaktadır.

Dünyanın her noktasında doğanın ve doğal ürünlerin önemi her geçen gün artmaktadır. Bu bağlamda sağlığınız için ürettiğimiz ürünlerin ne kadar doğru doğal yada sağlıklı olup olmadığı önem arz etmektedir. Bu konuda etnik, bilimsel, tutarlı, sabırlı ve ödünsüz bir şekilde bitkiler dünyasını bilimin ışığında en yenilikçi, en modern, en teknolojik donanımlarla çağdaş  insanın kullanımına sunmak arzusuyla çalışmaktayız.

İnsanların sonsuz bir koşuşturma içinde olduğu ve bu yüzden yemek alışkanlıklarına hız kazandırdığı günümüz koşullarında, değişen tüketici taleplerini göz önünde bulundurduk ve doğanın bizlere sunduğu besin kaynaklarını sizler için hazırlama gayreti ile Gıda Takviyeleri' nin satışını yapmaktayız. Ülkemiz için yeni olan bu sektöre öncülük ederken, dünya standartlarını yakından takip ediyor ve bilimsel kurumlarla ortak projeler yürütüyoruz.

Temel hedefimiz, koşulsuz tüketici memnuniyetini ön planda tutarak, insan sağlığına yararlı, yüksek kalite standartlarında ürünler sunmaktır.

Firmamızın  değişmez prensipleri daima kalite ,hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Üretimde başarı ve sürekliligin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Firmamız gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Çalıştığımız ürünlerle ilgi talebiniz varsa sizinle çalışmaktan mutlu olacağımızı bildirir, değerli siparişlerinizi bekleriz.

İndirim (ADDSN) GİNKGO BİLOBALI SET

72.00 TL

(ADDSN) GİNKGO BİLOBALI SET

İndirim (ADDSN) ÜZÜM ÇEKİRDEKLİ SET

140.00 TL

(ADDSN) ÜZÜM ÇEKİRDEKLİ SET

İndirim (ADT-DZNSZLĞ) CİVAN PERÇEMLİ  BİTKİSEL SET

89.00 TL

(ADT-DZNSZLĞ) CİVAN PERÇEMLİ BİTKİSEL SET

(ADT-DZNSZLĞ) HAYITLI SET

60.00 TL

(ADT-DZNSZLĞ) HAYITLI SET

İndirim (ADT-GRMM) ASLAN PENÇELİ SET

84.00 TL

(ADT-GRMM) ASLAN PENÇELİ SET

İndirim (AGR-MTL-ZHRLNMS) NAR ÇEKİRDEĞİ KARIŞIMLI SET

58.00 TL

(AGR-MTL-ZHRLNMS) NAR ÇEKİRDEĞİ KARIŞIMLI SET

İndirim (AGR-MTL-ZHRLNMS) ÜZÜM ÇEKİRDEKLİ SET

148.00 TL

(AGR-MTL-ZHRLNMS) ÜZÜM ÇEKİRDEKLİ SET

(AGRL-ADT-GRM) ADAÇAYI KARIŞIMLI SET

90.00 TL

(AGRL-ADT-GRM) ADAÇAYI KARIŞIMLI SET

İndirim (AGRL-ADT-GRM) ASLAN PENÇELİ SET

84.00 TL

(AGRL-ADT-GRM) ASLAN PENÇELİ SET

(AGRL-CNSL-İLSK) HAYITLI SET

60.00 TL

(AGRL-CNSL-İLSK) HAYITLI SET

İndirim (AGRL-CNSL-İLŞK) ADAÇAYLI SET

80.00 TL

(AGRL-CNSL-İLŞK) ADAÇAYLI SET

İndirim (AGZ-DS-BKM )PAPATYA KARIŞIMLI SET

80.00 TL

(AGZ-DS-BKM )PAPATYA KARIŞIMLI SET

İndirim (AGZ-İÇ-YRLR) OKALİPTUSLU SET

110.00 TL

(AGZ-İÇ-YRLR) OKALİPTUSLU SET

İndirim (AGZ-KKS) EKİNEZLİ BİTKİSEL SET

78.00 TL

(AGZ-KKS) EKİNEZLİ BİTKİSEL SET

İndirim (AKCGR-EMBLS) ALIÇLI BİTKİSEL SET

110.00 TL

(AKCGR-EMBLS) ALIÇLI BİTKİSEL SET

(AKCGR-EMBLS) ISIRGAN OTU KARIŞIMLI SET

60.00 TL

(AKCGR-EMBLS) ISIRGAN OTU KARIŞIMLI SET

İndirim (AKCGR-HPRTNS) ALIÇ KARIŞIMLI SET

58.00 TL

(AKCGR-HPRTNS) ALIÇ KARIŞIMLI SET

İndirim (AKCGR-HPRTNS) NAR ÇEKİRDEĞİ KARIŞIMLI SET

130.00 TL

(AKCGR-HPRTNS) NAR ÇEKİRDEĞİ KARIŞIMLI SET

(AKCGR-HSR) MEYAN KÖKLÜ SET

130.00 TL

(AKCGR-HSR) MEYAN KÖKLÜ SET

(AKCGR-HSR) ZERDEÇAL KARIŞIMLI SET

57.00 TL

(AKCGR-HSR) ZERDEÇAL KARIŞIMLI SET

ÖDEME BİLGİLERİ

Ödemelerinizi "Banka Havalesi" ve "Kapıda Ödeme" şeklinde yapabilirsiniz. Banka havalesi için banka hesap numaralarımız aşağıda belirtilmiştir. Kapıda ödemelerinizi anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları ile kapıda kredi kartı veya peşin ödeme şeklinde yapabilirsiniz.

Siparişinizi haftasonu, tatil günleri veya saat 16.00'dan sonra gerçekleştirirseniz, kargonuz bir sonraki gün anlaşmalı olduğumuz kargo firmasına teslim edilir.

BANKA HESAPLARIMIZ

FİNANBANK

TR52 0011 1000 0000 0074 9587 47

İlker Öncel Adına

GARANTİ BANKASI

TR24 0006 2000 1630 0006 2967 14

İlker ÖNCEL adınaYAPILAN YORUMLAR

ilk olarak bademciklerim için almıştım ama makalesinde diğer açık yaralara da iyi geldiğini öğrendim ve uyguladım sonuç harika, mükemmel bir ürün. teşekkürler!

iltihabımı kısa sürede geçirdi, tavsiye ediyorum
FACEBOOK YORUMLARI


Bademcik İltihabı Set

 

Bademcik İltihabı Kürü

Bademcik İltihabı Alternatif Tedavi