Afsannyl Vajina Daraltıcı ve Hijyen Kremi

 

Afsannyl Vajina Daraltıcı ve Hijyen Kremi

Afsannyl Vajina Daraltıcı ve Hijyen Kremi

İNDİRİMDEKİ ÜRÜNLER
CİNSEL ÜRÜNLER
GREENSTORE ÜRÜNLERİ
HERBAL FARMA ÜRÜNLERİ
BELLASOFT ÜRÜNLERİ
BALEN ÜRÜNLERİ
YEŞİLEX ÜRÜNLERİ
BİTKİSEL KAPSÜLLER
BİTKİSEL KÜRLER
BİTKİSEL ÇAYLAR
BİTKİSEL MACUNLAR
BİTKİSEL YAĞLAR
BİTKİSEL SULAR
BİTKİSEL KREMLER
BEBEK VE ÇOCUK
BAL VE ARI ÜRÜNLERİ
BANYO ÜRÜNLERİ
SAÇ BAKIMI
CİLT ÜRÜNLERİ
ZAYIFLAMA ÜRÜNLERİ
KİLO ALDIRICILAR
SPORCU DESTEK
VİTAMİNLER
ÖZEL ÜRÜNLERİMİZ
HASTALIKLAR

Bursabitkisel.com Kargo

Ana Sayfa   |  CİNSEL ÜRÜNLER   |  Bayan Afrodizyak   |  Afsannyl
Afsannyl Vajina Daraltıcı ve Hijyen Kremi

Afsannyl Vajina Daraltıcı ve Hijyen Kremi

Çiftlerin ilişki sırasında birbirlerini daha iyi hissetmelerini sağlayarak ilişki kalitesini yükseltmeye yardımeder.


69.00 Fiyatı KDV Dahil
  Adınız Soyadınız
  Telefon
  Saat
 
Ürün No : 8699975960024

 

Afsannyl Vajina Daraltıcı ve Hijyen Kremi

Afsannyl Vajina Daraltıcı ve Hijyen Kremi Ürün Açıklaması

Doğumsonrası vajinal genişleme, mesane sarkması ve vajel girişindeki yırtıklarkadının cinsel ilişkiden yeterince zevk alamaması ve orgazmolamamasının başlıca nedenlerinden biridir.Afsannyl Krem bu durumda vajinal daralma oluşmasına yardımcı olur.

Çiftlerin ilişki sırasında birbirlerini daha iyi hissetmelerini sağlayarak ilişki kalitesini yükseltmeye yardımeder.

Ayrıca Antibakteriyel, Antifüngal ve Antiparaziter etkisiyle vajende hijyenik bir ortamsağlamaya yardımcı olur.

Afrodizyak etkisi bunlara ek olarak libido artışı sağlamasına yardımeder.

Buna bağlı olarak (BARTHOLİN) bezlerinin artan salgısı ilişki sürecinde yeterli oranda ıslak ve kaygan bir ortamyaratmaya yardımcıdır. Böylece kadının kuruluktan ötürü duyabileceği ağrıyı engeller, hatta ortadan kaldırmasına yardımcı olur.

Yine rahimağzı yaralarının (Erozyon) yaratığı akıntı zemininde oluşabilecek bakteriyel fungai ve prazitel bulaşmalarının yok olmasını sağlayarak erozyon tedavisinin başarısının artmasına yardımcıdır.

Sonuç olarak

Afsannyl Krem

VAJİNAYI GENÇLEŞTİRMEYE YARDIMCIDIR.

Bu ürün tedavi destek amaçlıdır. İlaç değildir.

Uyarılar ve önlemleri için lütfen prospektüsü okuyunuz.

12 Gramlık Tüpte ve 2 Gramlık Poşet'te % 50 İçerikli Gallae Quercinae İçeren Merhem.

Tıbbi ( Farmakolojik ) Özellikleri:

Mazı, anti-romatizmal, kan durdurucu, sıkıştırıcı, diüretik (idrar söktürücü), ekspektoran (balgamsökücü), vajina sıkıştırıcı ve mikrop kırıcı özelliklere sahiptir. Astringent etkisi vardır. Yani damarları, düz kasları, sinirleri kastırmaya, bazen soğukluk hissi vermeye yardımcıdır. Cinsel gücü ve hazzı artırmaya yardımeder. Thujone maddesinden ötürü vücutta ve vajinada bulunan bakteri ve parazitleri öldürür.

Mazı türleri batı ve doğuda herbal (bitki) tıbbında yıllar boyunca romatizmada, deri hastalıklarında, vajina temizleyicisi ve mikropları (enfeksiyonları) yok edici, adet düzensizlikleri ve ağrılarını giderici ve idrar söktürücü olarak kullanılmıştır.

 

Genital Bölge Yüzeysel Mantar Hastalıkları:

Genital bölgede oluşan yüzeysel mantar ve buna bağlı deri lezyonlarından uygulama bölgenin temizlenmesinden sonra ince bir tabaka halinde afsannyl krem uygulanır.

Uygulama günde iki keredir.

Vajen İçi Mantar Enfeksiyonları:

Vajen içi oluşan mantar ve enfeksiyon tedavisinde afsannly kremgünde iki kere olmak üzere parmak ucu ile vajen içine sürülerek uygulanır. Başta mantar (candiga gibi) olmak üzere vajinit yapan etkenleri (trichomanas, gardrenella) etkenleri ortadan kaldırmaya yardımcı olur. Kötü koku ve akıntıları gidermeye yardımeder. Enfeksiyon ve mantara bağlı yanmaların tedavisinde yardımcı olur. Tedavi süresi iyileşme oluncaya kadardır.

Genital Bölge ve Vajen İçi Tahrişler:

Genital bölge ve vajen içi tahrişlerde uygulama mantar enfeksiyonlarında uygulanan yardımcı tedavinin aynısıdır.

Yan Etkiler (Kontendikasyonları) :

Önemli Uyarı;

Afsannyl Kremgenital ve vajinal bölgedeki enfeksiyon ve mantara bağlı hastalıkları tedavi ederken uygulama esnasında vajen kaslarında kasılmaya ve vajina daralmasına sebep olmaktadır. Afsannyl kremsadece vajina bölgesine cinsel birleşme amaçlı kullanılacak ise uygulama cinsel birleşmeden üc saat önce parmak ucu ile vajen içine sürülür.

1- Çocuk isteniyor ise, afsannyl kremin yaptığı kontraseptiyon primer olarak vajinal duvar ve utero vajinal bileşkede yaptığı kontraksiyona bağlı olduğundan bu etki geçicidir ve kremi kullanmayı düşünen eşler cinsel birleşmeden zevk almak amacı ile kremi kullanmamalıdır. Bununla birlikte çocuk yapmayı düşünen eşler cinsel birleşmeden zevk almak amacı ile kremi kullanmamalıdırlar. Çünkü o dönemde gebe kalma ihtimali spremhücrelerinin rahimiçine kasılmadan dolayı gidişleri zorlaşacağından düşük olma ihtimali yüksektir. Bu husus göz önünde bulundurulmalıdır. (Bu durm afsannyl krem kullanıldığı süreyle sınırlıdır.)

2- Vajina ve uterusta kontraksiyon yapan başka bir ilaç almışşsa; Mevcut kontraksiyon (kasılma) yapıcı etki artabileceğinden bu tür ilaç alınıyorsa (prostaglandinler gibi) ilaç kullanımı kestikten en az iki gün geçmeden afsannyl kremkullanılmamalıdır.

3- Oral (Ağızdan), burundan alma; herhangi bir nedenle (etkisi fazla olsun, kullanımı kolay olsun vs.) afsannyl kremasla ağızdan veya burundan çekme gibi yollarla alınmamalıdır. İçeriğindeki thujone maddesi potent (güçlü, kuvvetli) bir nörotoksin olduğundan konvulsiyonlara (epilepsi) halusilasyonlar, sinir hasarlarına, duygusal durumdeğişimlerine neden olabilir. Bu nedenle sadece yüzeysel lezyonlara ve vajinal yolla kullanılmalıdır.

4- Gebelikte; gebelerde vajinit veya cinsel zevk artışı amacıyla kullanılmamalıdır. Kontraksiyon nedeniyle abortus (düşük) plasenta hasarı, fetüsa zarar verme riski mevcuttur.

Kullanmadn önce kullanımklavuzunu okuyunuz.

Kullanmakta olduğunuz ilaç var ise muhakkak doktorunuza veya eczacınıza danışınız.

İlaç Etkileşimleri ve Diğer Etkileşimler:

Vajina ve uterusta kontraksiyon yapıcı ilaçlarla (prostoglandin gibi) birlikte kullanımı sinerjik etki (etkide artış) yapabileceğinden bu tür ilaçlarla beraber kullanılmamalıdır.

Günlük Kullanım Şekli ve Dozu:

A- Vajinal Temizleyici ve İltihap Giderici Olarak :

Parmak ucuyla alınan AFSANNYL KREM vajina ağzına ve içine sürülür, haftada iki kez olmak üzere ayda toplamaltı kez uygulanır.

B- Cinsel İsteği, Gücü ve Hazzı Artırıcı Olarak :

Parmak ucuyla AFSANNYL KREM vajina ağzına ve içine sürülür, ilişkiye girilmeden üç saat önce kullanılmalıdır.

Yan Etkileri : Kullanımı güvenlidir ve hiç bir yan etkiye rastlanmamıştır.

ÖDEME BİLGİLERİ Ödemelerinizi "Banka Havalesi" ve "Kapıda Ödeme" şeklinde yapabilirsiniz. Banka havalesi için banka hesap numaralarımız aşağıda belirtilmiştir. Kapıda ödemelerinizi anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları ile kapıda kredi kartı veya peşin ödeme şeklinde yapabilirsiniz.

Siparişinizi haftasonu, tatil günleri veya saat 16.00'dan sonra gerçekleştirirseniz, kargonuz bir sonraki gün anlaşmalı olduğumuz kargo firmasına teslim edilir.

BANKA HESAPLARIMIZ
GARANTİ BANKASI

TR24 0006 2000 1630 0006 2967 14

İŞ BANKASI

TR68 0006 4000 0012 2002 7101 09

ZİRAAT BANKASI

TR91 0001 0021 5758 7379 8950 01
 

YAPILAN YORUMLAR

FACEBOOK YORUMLARI
Canlı Destek Kargo